Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 40 1 2 38 39 40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Animal
tak jak poczatkowo myslalem zwrot w millenium


ja widze w milenium na stronce ze normalnie rozliczone

mi konkretnie chodzilo o pare Crump - AJ dlatego napisalem ze zwrot smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
wlasnie sobie spr. kupon w millenium on line jaki ma status i ku mojemu zdziwieniu para Crump - AJ jest podswietlona na czerwono i kupon widnieje jako przegrany a w oficjalnych wynikach czarno na bialym jest zwrot, wiec robia ludzi w balona jak sie tylko da, ktos nie znajac wynikow i sugerujac sie takim statusem wyrzuca zwycieski kupon do kosza z mysla nietrafienia wtf?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
Ale fart wczoraj, mialem na kuponie Bjerre polfinal tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by Filippo
Ale fart wczoraj, mialem na kuponie Bjerre polfinal tongue
dla mnie tez sie szczesliwie zakonczylo, bo mialem Kolodzieja poza polfinalem

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
Originally Posted by oki
Originally Posted by Filippo
Ale fart wczoraj, mialem na kuponie Bjerre polfinal tongue
dla mnie tez sie szczesliwie zakonczylo, bo mialem Kolodzieja poza polfinalem
gdzie grales cos takiego ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Originally Posted by maryanek
Originally Posted by oki
Originally Posted by Filippo
Ale fart wczoraj, mialem na kuponie Bjerre polfinal tongue
dla mnie tez sie szczesliwie zakonczylo, bo mialem Kolodzieja poza polfinalem
gdzie grales cos takiego ?
ladbrokes...na kazdego zawodnika mozesz postawic czy awansuje lub nie do finalu/polfinalu

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Pany jak zaklad jest dwodrogowy to jak oficjalny wynik moze byc remis i zaklad jest traktowany jak przegrany co oni w tym millenium odpierd....?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Animal
Pany jak zaklad jest dwodrogowy to jak oficjalny wynik moze byc remis i zaklad jest traktowany jak przegrany co oni w tym millenium odpierd....?

O jaki typ chodzi? Crumpa?
Przecież w klasyfikacji Jazon był wyżej, bo miał dwie trójki.
Jeśli nie uznają klasyfikacji i tylko patrzą na liczbę punktów, to zwrot.
Uznanie lepszym Jonssona to kpina jeśli tak zrobili.
No chyba, że pomylili Jonssona z Jonassonem laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Animal, wg mnie powinien byc zwrot, wez tam potrzas...

Przy 1-2 wynik 6-6 to ani wygrana ani przegrana...

Chyba, ze Millenium uwaza, ze skoro jeden zawodnik nie pokonal drugiego to znaczy ze nie ma wygranego..a zatem przegrana smile ...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Animal
Pany jak zaklad jest dwodrogowy to jak oficjalny wynik moze byc remis i zaklad jest traktowany jak przegrany co oni w tym millenium odpierd....?

O jaki typ chodzi? Crumpa?
Przecież w klasyfikacji Jazon był wyżej, bo miał dwie trójki.
Jeśli nie uznają klasyfikacji i tylko patrzą na liczbę punktów, to zwrot.
Uznanie lepszym Jonssona to kpina jeśli tak zrobili.
No chyba, że pomylili Jonssona z Jonassonem laugh

chodzi o pare Crump - AJ, kobieta w millenium swiecie twierdzi ze zaklad jest przegrany, dzwoni wyzej i slysze to samo , smich na sali

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Animal
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Animal
Pany jak zaklad jest dwodrogowy to jak oficjalny wynik moze byc remis i zaklad jest traktowany jak przegrany co oni w tym millenium odpierd....?

O jaki typ chodzi? Crumpa?
Przecież w klasyfikacji Jazon był wyżej, bo miał dwie trójki.
Jeśli nie uznają klasyfikacji i tylko patrzą na liczbę punktów, to zwrot.
Uznanie lepszym Jonssona to kpina jeśli tak zrobili.
No chyba, że pomylili Jonssona z Jonassonem laugh

chodzi o pare Crump - AJ, kobieta w millenium swiecie twierdzi ze zaklad jest przegrany, dzwoni wyzej i slysze to samo , smich na sali

Mają fantazję.

Może naprawdę im zacznij tłumaczyć, że AJ, to nie ten sam zawodnik co THJ laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Podaj jej klasyfikacje i popros o usosunkowanie sie:

Klasyfikacja Grand Prix Szwecji:
1. Ch. Holder (2,3,3,2) 10
2. G. Hancock (3,2,2,3) 10
3. A. Linbaeck (3,3,3,U) 9
4. J. Kołodziej (2,2,3,2) 9
5. E. Sajfutdinow (1,1,3,3) 8
6. T. H. Jonasson (1,3,2,2) 8
7. J. Crump (3,3,W,-) 6
8 A. Jonsson (0,2,1,3) 6
9. T. Gollob (1,0,2,3) 6
10. F. Lindgren (3,1,1,1) 6
11 J. Hampel (1,1,2,1) 5
12. N. Pedersen (2,0,D,2) 4
13. Ch. Harris (0,2,1,1) 4
14. K. Bjerre (2,W,0) 2
15. R. Holta (0,1,0,0) 1
16. A. Laguta (W,0,1,0) 1
17. S. Gustafsson (1) 1
18. D. Andersson (0) 0


Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
to nie chodzi o klasyfikacje koncowa bo ich zaklad brzmial "ktory z zawodnikow zdobedzie wieksza ilosc pkt" i w sytuacji remisu powinien byc zwrot, chyba ze ja jestem leszczem i nie wiem co gram a byla opcja remisu, juz sam nie wiem, moze ktos potwierdzic lub zaprzeczyc czy byla opcja "0" bo nie chce z siebie robic pajaca

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
ooo jesli byla taka opcja, to sprawa jasna... wowczas przegrana, bo zaklad trzydrogowy... Niesety nie mam jak powierdzic tego czy byla na 100% ta opcja..

Strona 40 z 40 1 2 38 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1