|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
czemu expekt nie chce chodzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wam też nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Chciałbym jeszcze zdążyć postawić coś na Wisełke !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Co z tym cholernym expektem? Znowu nie działa. Pewnie s****ysyny znowu poblokują większość meczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Expekt od****ł tandetę...nie ma powdójnej szansy w pucharzy UEFA. Co za dziady...Boją się żeby za dużo ludzi nie trafiło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334 |
Oryginalnie wysłał tomikopi1: [qb]Cze All !!! Mam pytanie; posiadam konto w Inteligo mam kartę od nich Visa Electron i chciałbym wypłacić zarobione pieniądze z Expekta i wpłacić na konto Inteligo. Nie wiem jak to zrobić??? Jak w Expekcie wszedłem do wypłat to jest tam miejsce na tzw. Kod SWIFT nie wiem co wpisać. Poza tym pole Nazwa Banku mam wpisać Inteligo, czy PKO Bank Polski??? Jest też miejsce na adres też nie wiem co zrobić??? Gdyby ktoś odpowiedział mi na moje pytania byłbym wdzięczny. Może ktoś z Was już wypłacał pieniądze z Expekta do Inteligo.
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich TomiKopi[/qb] Witam Nazwa banku : PKO BP S.A.Adres : Al. Armii Ludowej 26 00-609 Warzawa PolskaKod SWIFT: BPKOPLPW Takie dane miałem wpisane jak wypłacałem ostatni raz pieniądze z Expekt`u. P.S Tak marudzicie, ze wam Expekt nie chodzi itd. - nie czas na zmiane bukmachera ??? Na jakiegoś poważniejszego/profesjonalnego ??? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Expekt od****ł tandetę...nie ma powdójnej szansy w pucharzy UEFA. Co za dziady...Boją się żeby za dużo ludzi nie trafiło.[/qb] wystarczy kalkulator i mozesz ukladac jakie tylko zechcesz podwoje szanse, czy nawet niektore handicapy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Oryginalnie wysłał Banik: [qb] Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Expekt od****ł tandetę...nie ma powdójnej szansy w pucharzy UEFA. Co za dziady...Boją się żeby za dużo ludzi nie trafiło.[/qb] wystarczy kalkulator i mozesz ukladac jakie tylko zechcesz podwoje szanse, czy nawet niektore handicapy[/qb] Podaj jak możesz w przybliżeniu jak to wyliczyć (podwójną szansę) NEC Nijmegen - Wisla Kraków 2.25 3.30 2.85 na X2 i jak postawić. Przypuśćmy chcę dać na X2 50 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał makos: [qb]Tak marudzicie, ze wam Expekt nie chodzi itd. - nie czas na zmiane bukmachera ??? Na jakiegoś poważniejszego/profesjonalnego ???[/qb] Dokładnie. A jeśli ktoś chce dalej jeździć Trabantem to niech przymajmniej nie narzeka, że się często psuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb] Oryginalnie wysłał makos: [qb]Tak marudzicie, ze wam Expekt nie chodzi itd. - nie czas na zmiane bukmachera ??? Na jakiegoś poważniejszego/profesjonalnego ???[/qb] Dokładnie. A jeśli ktoś chce dalej jeździć Trabantem to niech przymajmniej nie narzeka, że się często psuje...[/qb] W takim razie polećcie buka który ma: a)dobre kursy b)dużą ofertę na piłkę nożną c)możliwość podwójnej szansy d)brak prowizji od wpłaty i wypłaty (jak ma to expekt)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Latający, masz może Excel? Jeśli tak to:
Wstaw to do jakiegokolwiek pola: =JEŻELI(A1="";"";1/((1/A1)+(1/A2)))
A w miejsca A1 i A2 wpisz kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał Latający: Podaj jak możesz w przybliżeniu jak to wyliczyć (podwójną szansę) NEC Nijmegen - Wisla Kraków 2.25 3.30 2.85 na X2 i jak postawić. Przypuśćmy chcę dać na X2 50 zł 23,17 pln na X, 26,83 na 2. tu masz kalkulator [ mecz.org] do surebetow, przelacz tylko na 2 mozliwosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Latający,
1. Prawie każdy ma lepsze kursu od "don't Expekt good odds". 2. Chodzi o ilość lig czy rodzaje zakładów? Ilość lig: Gamebookers, Centrebet, itd. 3. Samemu możesz to ustawić wszędzie. 4. Zależy jak chcesz wpłacać. Nie pamiętam kiedy ostatni raz płaciłem gdzieś prowizję. Jak chcesz wpłacać/wypłacać?
Ogólnie najlepszy buki według mnie do piłki są Centrebet, Pinnacle oraz Gamebookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Conrad Cb zwlaszcza "najlepszy" ze swoimi limitami na zuzel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Chodziło o piłkę, a tam biorą prawie wszystko co się w nich rzuci. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jaki są u nich limity na żużel... i czy chodzi ogólnie o ten sport czy np. tylko o nasza ligę żużlową?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Witam
Nazwa banku :
PKO BP S.A.
Adres :
Al. Armii Ludowej 26 00-609 Warzawa Polska
Kod SWIFT:
BPKOPLPW
Takie dane miałem wpisane jak wypłacałem ostatni raz pieniądze z Expekt`u.
Dziękuję bardzo M a k u s za informacje odnośnie wypłaty z Expekta na konto INTELIGO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Chciałem zapytać się czy tak postępują zawodowcy. Sytuacja wygląda następująco: Na koncie w Expekcie miałem >100 zł. Dokonałem wpłaty 500 zł i dostałem bonus 100 zł. A zatem stan mojego konta wynosi >700 zł. Zleciłem wypłatę 100 zł, bo wg mnie regulamin promocji oznacza, że mam zablokowane te 600 zł do momentu obrotu 1800. W innym wypadku gdybym miał np wcześniej 5000 zł na koncie i dokonał depozytu 50 zł i dostał bonus 10 zł, musiałbym dokonać obrotu 15180 zł przed wypłatą jakichkolwiek środków, co wydaje mi się nieco absurdalne. Tymczasem dziś dostałem obraźliwego e-maila z supportu z nagłówkiem "złamanie zasad promocji", w którym jakiś anonim ukrywający się pod pseudonimem "support" grozi mi zamknięciem konta za złamanie regulaminu promocji. Czy ja jestem jakiś przewrażliwiony czy może tak powinno być?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Don't expekt good odds, Don't expekt your money, Don't expekt anything cause you play at Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Sprawa już jest wyjaśniona. Dzięki expektowi za szybką reakcję i pozdrawiam wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Na moj mail o jakosci technicznej expekt grzecznie odpowiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Witamy Serdecznie,
Panie Danielu, chetnie przekazemy Panska prosbe, ale Pan ja zle adresuje, klopoty nie leza po naszej stronie, lecz po stronie sieci Seabone oraz Datastream dostarczajacej sygnal sieci Internet na Malte, ciagle niestety boruykaja sie z problemami ktore skutkuja wylaczeniem calej komunikacji z i do Malty oraz Wloch. Przepraszamy za te klopoty, ale my rowniez, jak i wszelkie inne firmy dzialajace w tej czesci Europy, mozemy jedynie stosowac noty pelne oburzenia. Jak nas zapewniono, prowadzone sa prace nad usunieciem przyczyn tych usterek.
Trzeba umiec sobie buka wychowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Banik, to brzmi jak totalna lipa. Sportingbet był na Alderney (to jest dopiero bezludzie) i wszystko było ok.
Oni nie moga sobie poradzić z problemem dostępu do netu? LOL! Po prostu jest to "trabant wśród bukmacherów"... i tego należy się spodziewać...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|