Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 44 1 2 11 12 13 14 15 43 44
Bzyku #4667828 15/05/2011 20:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by Bzyku
Wczoraj zanim zasnąłem "pstrykałem" po kanałach w celu obejrzenia czegoś. Mój wzrok zatrzymał się na TVN24 bo akurat pokazywali akurat materiał o kibicach. Popatrzałem więc żeby zobaczyć co tam znów wymyślili.

Okazało się, że jest to jakiś program publicystyczny, w którym na temat kibiców wypowiadały się cztery kobiety (grin). Trzech nie znam,

Kasia Piekarska z LSD?

Bonus: Unibet
Bzyku #4667841 15/05/2011 20:46
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Bzyku
Ja jestem ciekaw czy Tusk będzie miał odwagę pojawić się na PGE Arena w Gdańsku na jego otwarciu.

Pewnie przypełźnie, bo jest duża szansa że stadion zaświeci pustkami, a 90% obecnych będzie stanowić politykiersko-PZPNowska klika.

Originally Posted by Bzyku
Tym razem jednak Tusk z pewnością wie jakie przyjęcie go czeka w jego rodzinnym mieście.
Próbkę mieliśmy już wczoraj na meczu Lechii, gdy w przerwach między dopingowaniem m.in. Andrzeja Gołoty i Kuby Wojewódzkiego, publiczność "pozdrawiała" obecnie urzędującego premiera smile

Piostar #4667869 15/05/2011 20:54
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by codi
Pitera od zawsze udawadnia jaka z niej glupia cipa, ze tak powiem laugh



Roznica miedzy alkoholem, a narkotykiem jest taka, ze narkotyki sa najczesciej brane przez mlodych ludzi hahah



Klej i aceton jest legalny nie trza się narażać że z liściami złapią ;p

Originally Posted by Jose
Ale mnie śmieszy to gadanie o wulgaryzmach na stadionach laugh

Tatuś nie może sobie iść z dzieckiem na stadionach bo przeklinają , to niech idzie do Mc'Donalda , siądzie w złym miejscu i też się dzieciak nasłucha.

-No i jak Kubusiu podobało ci się na meczu?
-Bardzo dziadku.
-A co tam robiłeś ciekawego.
-Śpiewałem razem z tatą to co wszyscy dziadku.
-A co takiego śpiewaliście wnusiu.
-"Barcelona, Barcelona stara kur... pierdolo.na".

W McDonaldzie też szału nie ma ostatnio łebek do matki powiedział "Pies ci mordę jebał ty stara kur.o" jak byłem bo mu nie chciała dużego zestawu kupić smile

ultra1978 #4667896 15/05/2011 21:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A propo wulgaryzmów
po kibolach pewnie zabiorą się za rodzimych raperów laugh

Piostar #4667930 15/05/2011 21:13
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Baby do garów i mycia podłóg a dzieci do piaskownicy a nie na stadiony ;p Jak u ciapaków powinno być worek na łeb, pas cnoty na dupę i czekać grzecznie w domu na męża z kapciami w zębach aż z meczu powróci ;p

ultra1978 #4668064 15/05/2011 22:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ultra1978
Baby do garów i mycia podłóg a dzieci do piaskownicy a nie na stadiony ;p Jak u ciapaków powinno być worek na łeb, pas cnoty na dupę i czekać grzecznie w domu na męża z kapciami w zębach aż z meczu powróci ;p

A co sie taki ciapak na meczu krykieta naqrwi, a jakie burdy po meczach, a stadionów nie zamykaja, bo przeciez trzeba gdzieś spać.

Piostar #4668204 15/05/2011 22:57
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wybitny intelektualista,

niejaki Grześ Lato stwierdza :

" Kończymy z tanimi biletami,
bo mieliśmy przez to same kłopoty.

Teraz wejściówki będą droższe,
bo chcemy, aby na mecze przychodziły całe rodziny.


To z okazji meczu Polska - Francja, na otwarcie Areny Gdańsk.
Bilety mają być po 240,- i 160,- zł.

Grzesiu ekonomista laugh

Piostar #4668232 15/05/2011 23:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
się oleje reprezentacje i tyle z tego będzie, bilety takie drogo są po to oczywiście żeby przez 90 minut nie było bluzgów na Tuska, skończy się na tym że rodziny nie przyjdą, stadion zapełni się w 1/10 i mieć atmosferę rodem z treningu w Fifie 2011

Piostar #4668240 15/05/2011 23:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
przynajmniej pojedyncze 'kur..wy' będą lepiej słyszalne, no chyba że rząd każe policji śpiewać Hej sokoły laugh

akagi #4668251 15/05/2011 23:10
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by akagi
Wybitny intelektualista,

niejaki Grześ Lato stwierdza :

" Kończymy z tanimi biletami,
bo mieliśmy przez to same kłopoty.

Teraz wejściówki będą droższe,
bo chcemy, aby na mecze przychodziły całe rodziny.


To z okazji meczu Polska - Francja, na otwarcie Areny Gdańsk.
Bilety mają być po 240,- i 160,- zł.

Grzesiu ekonomista laugh
Rozumiem, ze ten za 160 zł to dla klasycznej polskiej rodziny 2+2? A na ten droższy mozna jeszcze wprowadzić babcie i dziadka? grin

Piostar #4668252 15/05/2011 23:10
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Proponowałbym Bogu rodzice laugh

Tak swoją drogą , to muszę sąsiadowi powiedzieć , że Grzesiu dla niego bilety przygotował... piątke sobie nastukał grin

M@rcin #4668273 15/05/2011 23:16
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by akagi
Wybitny intelektualista,

niejaki Grześ Lato stwierdza :

" Kończymy z tanimi biletami,
bo mieliśmy przez to same kłopoty.

Teraz wejściówki będą droższe,
bo chcemy, aby na mecze przychodziły całe rodziny.


To z okazji meczu Polska - Francja, na otwarcie Areny Gdańsk.
Bilety mają być po 240,- i 160,- zł.

Grzesiu ekonomista laugh
Rozumiem, ze ten za 160 zł to dla klasycznej polskiej rodziny 2+2? A na ten droższy mozna jeszcze wprowadzić babcie i dziadka? grin

bo Lato chce takiego zajebistego dopingu grin


Piostar #4668353 15/05/2011 23:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pitera musi cos wciagac, przeciez to jest niemozliwe aby moznabylo takie glupoty opowiadac.

Bzyku #4668401 16/05/2011 00:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Ja jestem ciekaw czy Tusk będzie miał odwagę pojawić się na PGE Arena w Gdańsku na jego otwarciu.

Ot masz dylemat. laugh

Czy Premier pójdzie na mecz... o rany, można się w bezsenność wpędzić próbując rozszyfrować tę arcy-ważną kwestię. grin

Dzień wolny od pracy, za dużo wolnego czasu czy co? smile

Piostar #4668427 16/05/2011 00:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Wystarczy napisać "Tusk" i zjawia się Conrad żeby odwracać uwagę smile

Piostar #4668429 16/05/2011 00:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Conrad u nas dzis jest niedziela wink

Bzyku #4668460 16/05/2011 00:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Wystarczy napisać "Tusk" i zjawia się Conrad żeby odwracać uwagę smile

Po prostu śmieszy mnie te podniecanie się nim na każdym kroku, niczym bym Nirtza czy jakichś fanatycznych nastolatek słuchał. smile Czy Donaldinho pojawi się na stadionie... ooooo ahhhhhhh... jak młoda fanka kwicząca podnieconym głosem o Cristiano Ronaldo.... smile

Ciekawe natomiast czy Obraniak przyjedzie, no i czy będziemy grali z bardziej białą czy bardziej czarną Francją....

Piostar #4668552 16/05/2011 00:51
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
laugh laugh

Conrad #4668633 16/05/2011 01:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Bzyku
Ja jestem ciekaw czy Tusk będzie miał odwagę pojawić się na PGE Arena w Gdańsku na jego otwarciu.

Ot masz dylemat. laugh

Czy Premier pójdzie na mecz... o rany, można się w bezsenność wpędzić próbując rozszyfrować tę arcy-ważną kwestię. grin

Dzień wolny od pracy, za dużo wolnego czasu czy co? smile

PO-ważną. !!


Piostar #4668682 16/05/2011 01:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no odpuscielm sobie forum na kilka dni i co sie okazuje? amk wpadl i normalnie sie z nim zgadzam smile

kiedys myslalem ze to nigdy nie nastai po poczatkowych spieciach ale coraz czesciej mamy podobne pogodoy i corz blizej wspolnej wodki smile

Strona 13 z 44 1 2 11 12 13 14 15 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1