Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 44 1 2 12 13 14 15 16 43 44
lupus #4668703 16/05/2011 01:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by lupus
Pitera musi cos wciagac, przeciez to jest niemozliwe aby moznabylo takie glupoty opowiadac.

zapewne to samo co senator Piesiewicz, czyli ...aspirynę grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
[Linked Image]

Bzyku na konferencji prasowej transmitowanej na żywo do 128 państw świata, na której Donaldinho potwierdził swój występ w Gdańsku powodując szturm na kasy biletowe i wyprzedanie wszystkich biletów w ciągu 45 minut. laugh

kazow #4668873 16/05/2011 01:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by kazow
no odpuscielm sobie forum na kilka dni i co sie okazuje? amk wpadl i normalnie sie z nim zgadzam smile

coś tu kręcisz, wczoraj pisałeś wink

Bzyku #4668907 16/05/2011 02:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Bzyku
Wystarczy napisać "Tusk" i zjawia się Conrad żeby odwracać uwagę smile

o godzinie 18:20 wysłałem w qcz tenis posta:
Originally Posted by Chrabąszcz
Tusk


--
brak reakcji ze strony władzy.
--
cop

Conrad #4668938 16/05/2011 02:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Conrad

to chyba ultrasi z s-league

panKa$a #4669032 16/05/2011 02:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by panKa$a
Originally Posted by kazow
no odpuscielm sobie forum na kilka dni i co sie okazuje? amk wpadl i normalnie sie z nim zgadzam smile

coś tu kręcisz, wczoraj pisałeś wink


serio? smile ale to chyba nie w tym dziale...no ale wszystko mozliwe..tylko nie potrafie zdagnozowac tego zaburzenia teraz:)

kazow #4669375 16/05/2011 04:03
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pozwolę sobie wkleić pewien artykuł na temat pracy MO we Wrocławiu podczas obecnego weekendu.



"Mieliśmy zatrzymywać kibiców z napisami obrażającymi premiera &#8211; twierdzi jeden z funkcjonariuszy

Wrocław, sobotnie przedpołudnie, Komenda Miejska Policji. Od wczesnego przedpołudnia odbywają się tam odprawy dla funkcjonariuszy prewencji, mających zabezpieczać rozgrywany tego dnia mecz Śląska Wrocław i GKS Bełchatów. Wojewoda dolnośląski Aleksander Marek Skorupa zdecydował, że odbędzie się on bez udziału kibiców. &#8211; Mieliśmy informacje, iż zgromadzą się pod stadionem i zorganizują demonstrację, był sygnał o planach blokowania ruchu w mieście. Dlatego na akcję ściągnięto odwody również spoza Wrocławia, także tzw. nop (nieetatowe oddziały prewencji &#8211; red.) &#8211; mówi &#8222;Rz&#8221; jeden z funkcjonariuszy.

Twierdzi też, że wydano dodatkowy rozkaz. &#8211; Usłyszeliśmy polecenie, że z tłumu kibiców mamy wyłapywać osoby &#8222;trzymające transparenty obrażające premiera&#8221;. Pakować do więźniarek i przewozić na komisariaty &#8211; opowiada policjant z prewencji. &#8211; Jeden kolegów spytał, czy to jest rozkaz komendanta miejskiego. Usłyszał od prowadzącego odprawę dowódcy, że ma nie wnikać.

W sobotę wieczorem przed stadionem Śląska Wrocław i na pobliskiej górce zebrało się ok. 500 kibiców. Oprócz haseł sportowych skandowali też: &#8222;Tusk, ty matole, twój rząd obalą kibole!&#8221;. To hasło pojawiało się już podczas protestów kibiców, którzy od dwóch tygodni w całej Polsce występują przeciwko zamykaniu stadionów przez administrację państwową.

W sobotę we Wrocławiu żadnego transparentu nie rozwiesili. Nikt nie został zatrzymany.

&#8211; Polecenie było: zatrzymywać za antyrządowe transparenty. O hasłach nie było mowy. To nie interweniowaliśmy &#8211; opowiada funkcjonariusz.

Rzecznik komendy wojewódzkiej policji asp. Paweł Petrykowski pytany przez &#8222;Rz&#8221; zaprzecza, by takie polecenie funkcjonariuszom prewencji wydano. &#8211; Pierwsze słyszę &#8211; mówi. Ale we wniosku policji do wojewody o zamknięcie stadionu Śląska napisano m.in., że kibice rozwieszają tam hasła &#8222;niezwiązane z charakterem imprez sportowych&#8221;. &#8211; Nie chodziło o konkretne treści, ale o to, że uznano je za wykroczenie przeciwko regulaminowi rozgrywek &#8211; przekonuje Petrykowski.

Decyzją wojewody zamknięty dla kibiców został także na jeden mecz stadion łódzkiego Widzewa. Chciał tego komendant wojewódzki policji Marek Działoszyński, argumentując w swoim piśmie m.in., że kibice wznoszą okrzyki obrażające rząd i PZPN.

&#8211; Zamierzam się przyjrzeć tym decyzjom administracyjnym &#8211; zapowiada w rozmowie z &#8222;Rz&#8221; Adam Bodnar z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. &#8211; Bo jeżeli głoszenie pewnych haseł politycznych przez kibiców było powodem zamknięcia stadionów, to jest decyzja skandaliczna. Stadiony zawsze, zwłaszcza w czasach &#8222;Solidarności&#8221;, były miejscem pewnej debaty publicznej.
Rzeczpospolita"


Bardzo ładnie widoczna kwestia zamykania stadionów na tle politycznym!!

rcsade #4669381 16/05/2011 04:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493


Z uwagi na żywotne zagrożenie interesów państwa i narodu, w celu przeciwdziałania dalszemu upadkowi dyscypliny społecznej oraz stworzenia warunków skutecznej ochrony spokoju, ładu i porządku społecznego, a także zapewnienia ścisłego przestrzegania przepisów prawa i poszanowania zasad współżycia społecznego dnia dzisiejszego ukonstytuowała się Wojskowa Rada Ocalenia Stadionowego (w skrócie - WRzOS)


[Linked Image]

Piostar #4669406 16/05/2011 04:28
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No proszę, coraz to nowych rzeczy się dowiadujemy.

Najpierw wojewoda z Łodzi przyznaje, że zamyka stadion Widzewa za obraźliwe okrzyki pod adresem rządu. Pojawiają się przecieki od dziennikarzy, że mają "prikazy z góry" jak odpowiednio opisywać całą sprawę zamykania stadionów.
Teraz przeciek z policji, że mieli zgarniać ludzi za antyrządowe transparenty.

Ciekawe co przyniosą następne dni i jak daleko posunie się Tusk.

A Conrad mnie wyśmiewa jak porównuję Tuska do Łukaszenki. Jak widać chyba są ku temu podstawy.

I niech ktoś jeszcze powie, że ta cała "walka z chuligaństwem" nie ma żadnych podtekstów politycznych laugh
Tzn. ja wiem, kto tak powie, ale to się nie liczy wink

Piostar #4669415 16/05/2011 04:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Jebać tUSkA laugh

rcsade #4669425 16/05/2011 04:51
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by rcsade
Ale we wniosku policji do wojewody o zamknięcie stadionu Śląska napisano m.in., że kibice rozwieszają tam hasła "niezwiązane z charakterem imprez sportowych" Nie chodziło o konkretne treści, ale o to, że uznano je za wykroczenie przeciwko regulaminowi rozgrywek - przekonuje Petrykowski.

Czyli zamknęli stadiony, a policja mimi to miała rozkaz zamykać wszystkich z transparentami stanowiącymi... wykroczenie przeciwko regulaminowi rozgrywek, do których nie zostali dopuszczeni laugh Masakra.

Bzyku #4669489 16/05/2011 09:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
A Conrad mnie wyśmiewa jak porównuję Tuska do Łukaszenki. Jak widać chyba są ku temu podstawy.

Jasne, zmieniamy już podręczniki historii by opisać dyktaturę i totalitaryzm w kraju Unii Europejskiej w 2011 r. smile

- Zwykły kibic z rodziną przychodzi na stadion i zostaje opluty i powalony za sprawą niby jakiegoś lidera, z którym współpracuje klub

- Piłkarz po meczu dostaje po pysku od kibola, który jest niby jakimś liderem tam

- na koniec rozróby na stadionie po finale Pucharu Polski na oczach delegacji UEFA

Wszystko w dosyć krótkim czasie, wszystkie bardzo medialne sprawy chyba się zgodzisz. Tak więc tragikomiczne jest chowanie się za transparentami i udawanie politycznie prześladowanych. A tak naprawdę to wystarczy dodać 2+2 aby zobaczyć jaki dobry PR te przygłupiaste transparenty robią dla Tuska w połączeniu z powyższym. Do tego już nawet normalni kibice, dla których ważniejszy jest klub niż partyjniactwo, pokazali na Wiśle co sądzą o "politycznych pajacach".

Conrad #4669490 16/05/2011 11:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Bzyku
A Conrad mnie wyśmiewa jak porównuję Tuska do Łukaszenki. Jak widać chyba są ku temu podstawy.

Jasne, zmieniamy już podręczniki historii by opisać dyktaturę i totalitaryzm w kraju Unii Europejskiej w 2011 r. smile

- Zwykły kibic z rodziną przychodzi na stadion i zostaje opluty i powalony za sprawą niby jakiegoś lidera, z którym współpracuje klub

- Piłkarz po meczu dostaje po pysku od kibola, który jest niby jakimś liderem tam

- na koniec rozróby na stadionie po finale Pucharu Polski na oczach delegacji UEFA

Wszystko w dosyć krótkim czasie, wszystkie bardzo medialne sprawy chyba się zgodzisz. Tak więc tragikomiczne jest chowanie się za transparentami i udawanie politycznie prześladowanych. A tak naprawdę to wystarczy dodać 2+2 aby zobaczyć jaki dobry PR te przygłupiaste transparenty robią dla Tuska w połączeniu z powyższym. Do tego już nawet normalni kibice, dla których ważniejszy jest klub niż partyjniactwo, pokazali na Wiśle co sądzą o "politycznych pajacach".

Conrad nie masz w ogole pojecia co piszesz ! Nie jestes w temacie to mozesz przynajmniej nie udzielac sie !!! Piszesz jakeis z dupy 3 rzeczy ktore to niby maja byc przyczyna tego co teraz zajebany w dupe rzad/psy/pzpn robia ? Zastanow sie chlopie ! Bo serio czytac sie twoich wypocin na temat kibicow i ww sytuacji nie da ! Doping, kibicowanie, przestrzegania prawa to jedno, ale totalna kompromitacja tuska i jego ekipy poprzez doraźne działania pod publiczkę to drugie.

Piszesz o Wisle ? Tam nikt protestu nie olal jakbys tak chcial mocno wiedziec. Wszystko jest tak jak mialo byc. POZDRO DLA NORMALNYCH !

OLE TO MY KIBIOLE !

Piostar #4669495 16/05/2011 11:58
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Do skandalicznych wydarzeń doszło w Chociwlu, podczas meczu IV ligi pomiędzy miejscowym Piastem a Drawą Drawsko Pomorskie.

Na początku drugiej połowy (przy stanie 0:1 - bramka Rafała Komara) na boisko wtargnęli chuligani i doszło do regularnej bitwy.
Według naocznych świadków, fani z Drawska (którzy przyjechali do Chociwla mimo zakazu udziału zorganizowanych grup kibicowskich w spotkaniach wyjazdowych) w przerwie meczu okradli pobliski sklep. Sędzia przerwał zawody i zweryfikował wynik jako 3:0 dla gości, z powodu braku zabezpieczenia imprezy.


No to czekamy co będzie w tej sprawie. Czy wyłapią chociaż jednego zadymiarza i go jakoś ukarzą?
Czy też zamkną losowo wybrane stadiony w innych miastach, szeryf Tusk pokaże jaki to jest wspaniały, wszyscy będą szczęśliwi, a ta hołota będzie czekała na następny mecz żeby znów narozrabiać.

Conrad #4669499 16/05/2011 12:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Conrad
- Zwykły kibic z rodziną przychodzi na stadion i zostaje opluty i powalony za sprawą niby jakiegoś lidera, z którym współpracuje klub

- Piłkarz po meczu dostaje po pysku od kibola, który jest niby jakimś liderem tam

- na koniec rozróby na stadionie po finale Pucharu Polski na oczach delegacji UEFA


LOL.

Wymieniłeś WSZYSTKIE trzy incydenty do jakich doszło na przestrzeni ostatnich paru miesięcy. I to ma świadczyć o tym jak niebezpieczne są nasze stadiony?
Dwa z nich to incydenty "jednoosobowe" (Litar i Staruch) przy czym ten pierwszy wydaje się śmieszny.
Przy tej rozróbie równie dużą rolę jak zachowanie tych bandziorów odegrało skandaliczne zachowanie ochrony i policji. Gdyby te instytucje wypełniały należycie swoje obowiązki najprawdopodobniej do niczego by nie doszło.

Tego rodzaju incydenty się zdarzały, będą zdarzać nie tylko w Polsce, ale w innych krajach.

Tu jest rola władzy sądowniczej by w przyszłości temu zaradzić.
A ja się spytam, co policja i sądy zrobiły ku temu by ten "Staruch" w przyszłości nie powtórzył swojego wyczynu?

Legia jako klub zrobiła co mogła - zabroniła wejścia na jej stadion. Więcej zrobić nie może.
Sądy nie zrobiły nic. A policja jeszcze się wstawiała za nim żeby mógł kupić bilet na mecz.

Jak Tusk chce naprawiać polski futbol i walczyć z chuligaństwem niech zacznie od własnego podwórka i tego, za co jest odpowiedzialny.

Conrad #4669505 16/05/2011 13:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Bzyku
Wystarczy napisać "Tusk" i zjawia się Conrad żeby odwracać uwagę smile

Po prostu śmieszy mnie te podniecanie się nim na każdym kroku, niczym bym Nirtza czy jakichś fanatycznych nastolatek słuchał. smile Czy Donaldinho pojawi się na stadionie... ooooo ahhhhhhh... jak młoda fanka kwicząca podnieconym głosem o Cristiano Ronaldo.... smile

Ciekawe natomiast czy Obraniak przyjedzie, no i czy będziemy grali z bardziej białą czy bardziej czarną Francją....
a Nas śmieszy podniecanie się na każdym kroku kibicami. I to wszędzie...forum,gazety,tv wink

Bzyku #4669507 16/05/2011 13:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Conrad
- Zwykły kibic z rodziną przychodzi na stadion i zostaje opluty i powalony za sprawą niby jakiegoś lidera, z którym współpracuje klub

- Piłkarz po meczu dostaje po pysku od kibola, który jest niby jakimś liderem tam

- na koniec rozróby na stadionie po finale Pucharu Polski na oczach delegacji UEFA


LOL.

Wymieniłeś WSZYSTKIE trzy incydenty do jakich doszło na przestrzeni ostatnich paru miesięcy. I to ma świadczyć o tym jak niebezpieczne są nasze stadiony?
Dwa z nich to incydenty "jednoosobowe" (Litar i Staruch) przy czym ten pierwszy wydaje się śmieszny.
Przy tej rozróbie równie dużą rolę jak zachowanie tych bandziorów odegrało skandaliczne zachowanie ochrony i policji. Gdyby te instytucje wypełniały należycie swoje obowiązki najprawdopodobniej do niczego by nie doszło.

Tego rodzaju incydenty się zdarzały, będą zdarzać nie tylko w Polsce, ale w innych krajach.

Tu jest rola władzy sądowniczej by w przyszłości temu zaradzić.
A ja się spytam, co policja i sądy zrobiły ku temu by ten "Staruch" w przyszłości nie powtórzył swojego wyczynu?

Legia jako klub zrobiła co mogła - zabroniła wejścia na jej stadion. Więcej zrobić nie może.
Sądy nie zrobiły nic. A policja jeszcze się wstawiała za nim żeby mógł kupić bilet na mecz.

Jak Tusk chce naprawiać polski futbol i walczyć z chuligaństwem niech zacznie od własnego podwórka i tego, za co jest odpowiedzialny.
A po co ma robic porządki u siebie skoro temat zastępczy jest i to na długi czas wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876

Piostar #4669548 16/05/2011 14:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
może jakiś transparent na stadionie powinien zawisnąć: "wiemy, że platforma nas kocha. my kochamy pana premiera".

Piostar #4669567 16/05/2011 14:50
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 155
ostatnio gdzies przeczytałem takie hasło "Kochana Platformo - Tusk ci w Bronka" myślałem że jebnę ze smiechu

Strona 14 z 44 1 2 12 13 14 15 16 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, rafal08, rymoholik, alfa, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, betowiec, Akhu), 2,695 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1