|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a czy ktoś wybrał cene biltu w EURO, bo ja nie zmienilem na PLN i teraz musze w Euro wpłacic... a to juz jest jakis problem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Dobra, list doszedl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W niedziele  PP jednak rulez
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
W niedziele  PP jednak rulez byl juz w piatek tylko mama wziela ze skrzynki a ja sie dopiero dzis o tym dowiedzialem, co nic by to nie zmienilo bo w piatek wieczor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
I co tam podane, numer konta, kwota, cos tytulem trzeba? bo na swoim koncie internetowym mam info ze jak nie zaplace na czas czyli na temrmin podany w liscie to bilety przepadaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
tytul to twoje imie i nazwisko oraz numer konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Czy trzeba zapłacić za wszystkie bilety?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Tzn. nie pytam o teorię tylko o to jak to wygląda w tym liście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Musisz zapłacić za cały wylosowany na danym koncie pakiet, wszystko albo nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
Czyli co pytał ktoś odnośnie kwot w euro? Ja też mam w euro czyli muszę w tej walucie zapłacić :\ ? Nie wystarczy wysłać w złotych x4 bo idealnie taki przelicznik zastosowali ? Jak ktoś wysłał takie zapytanie do nich niech da znać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Nazwa odbiorcy Numer konta Nazwa Banku Kwota do zaplaty Czas do kiedy zaplacic Tytul przelewu chyba wszystko podalem I co tam podane, numer konta, kwota, cos tytulem trzeba? bo na swoim koncie internetowym mam info ze jak nie zaplace na czas czyli na temrmin podany w liscie to bilety przepadaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2011
Posty: 42 |
podaj sam numer konta.
sprawdzę, czy jest to jedno konto,a oni weryfikują po nazwie i numerze klienta. Czy każdy klient ma inne konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
w pracy jestem , nie mam teraz tego, pozniej podam
Ty podaj swoj, inni porownaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
to jak z ta płatnością w złotówkach jeśli konto było w euro? Dzis w końcu dotarł do mnie list... jeszcze go nie widziałem bo w pracy siedzę ale żona dzwoniła ze jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Mam nadzieje, że do mnie również list przyszedł. Problem będzie aby wyrobić się zapłacic do 18 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Ja dzisiaj w odpowiedzi na mojego maila otrzymalem odpowiedź:
Drogi Kibicu, W najbliższychy dniach powinien Pan otrzymac list. W związku z opóźnieniem w dostawie listów z danymi do płatności, termin płatności zostaje przedłużony do dnia 25 maja 2011 roku (płatność musi być zaksięgowana na naszym koncie najpóźniej w dniu 25 maja 2011 roku). Otrzyma Pan od nas również potwierdzenie wydłużenia terminu płatności.
Z poważaniem, Twój Zespół ds. Biletów UEFA EURO 2012™
Wiec trzeba czekac na list
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Na moich dwóch kontach są różne nry kont więc każdy ma indywidualne konto do przelewu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Panowie o to odpowiedź z UEFA na napisanego przeze mnie e-maila ws. nie otrzymania listu ws. płatności. Poniżej kopia. Dear Football Supporter, Ostatnie listy zostały wysłane pocztą 6 maja 2011r., termin płatności to 18 maja 2011r. Jeśli do 18 maja nie uiści Pani opłaty ze względu na brak listu to UEFA skontaktuje się z Panią i otrzyma Pani dalsze wskazówki jak zapłacić za bilety. Aplikacja nie zostanie anulowana. Jednocześnie proszę się upewnić, że Pani dane adresowe na koncie na portalu biletowym są pełne i aktualne a w razie potrzeby je zaktualizować. W związku z opóźnieniem w dostawie listów z danymi do płatności, termin płatności zostaje przedłużony do dnia 25 maja (płatność musi być zaksięgowana na naszym koncie 25 maja). Best regards, Your UEFA EURO 2012™ Ticketing Team Find answers to all your ticketing questions on www.UEFA.com [ uefa.com] Please do not reply to this message. Replies to this message are routed to an unmonitored mailbox. To contact us, please use the contact form in the Ticketing FAQ section on www.UEFA.com [ uefa.com]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|