Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 44 1 2 13 14 15 16 17 43 44
Conrad #4669580 16/05/2011 14:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Bzyku
A Conrad mnie wyśmiewa jak porównuję Tuska do Łukaszenki. Jak widać chyba są ku temu podstawy.

Jasne, zmieniamy już podręczniki historii by opisać dyktaturę i totalitaryzm w kraju Unii Europejskiej w 2011 r. smile

W ostatnich latach w Polsce zmieniano podreczniki historii kilkakrotnie, ale kto jest pewnych rzeczy swiadom bedzie znal prawde, a glabowi coroczna zmiana podrecznikow nie pomoze.

Ja rozumiem frustracje, bo Twoj idol i jego partyjka skompromitowali sie po raz kolejny, ale czy nie lepiej, Conrad, zmienic sobie idola (w polityce to trwa moment) niz broniac go osmieszac sie raz za razem ?

Twoja sprawa, ale przypomnij sobie co mowilem Ci w Barcelonie.
Jak jedna osoba mowi, ze zle wygladasz to mozesz to olac, ale jak to powtarza wiele osob (w tym temacie wlasciwie wszyscy) to udaj sie do lekarza.

PS.Bedzie "PISdebil" w riposcie ? laugh

Bonus: Unibet
Amkwish #4669585 16/05/2011 15:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
[Linked Image]

Na ziemie i palami bez litosci, wszak sprawdzone zrodla donosza ze ta Pani powiazana jest z lokalnymi pseudokibicami ooo

Amkwish #4669594 16/05/2011 15:17
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Originally Posted by amkwish
Ja rozumiem frustracje, bo Twoj idol i jego partyjka skompromitowali sie po raz kolejny, ale czy nie lepiej, Conrad, zmienic sobie idola (w polityce to trwa moment) niz broniac go osmieszac sie raz za razem ?

Twoja sprawa, ale przypomnij sobie co mowilem Ci w Barcelonie.
Jak jedna osoba mowi, ze zle wygladasz to mozesz to olac, ale jak to powtarza wiele osob (w tym temacie wlasciwie wszyscy) to udaj sie do lekarza.

Nic dodać, nic ująć piwo

Piostar #4669640 16/05/2011 15:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wybiera sie ktos w czwartek na mecz?

Bzyku #4669668 16/05/2011 16:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Dwa z nich to incydenty "jednoosobowe" (Litar i Staruch) przy czym ten pierwszy wydaje się śmieszny.

Nie jest wcale śmieszny, tylko przykre że takie rzeczy się jeszcze zdarzają, i co dziwi że na nowoczesnych obiektach gdzie jest rozbudowany system monitoringu. Nie dość, że ktoś nie potrafi się zachować na stadionie to jeszcze brakuje mu instynktu samozachowawczego skoro robi to będąc filmowanym/pod obserwacją, chyba że chodziło o poczucie bezkarności...

Originally Posted by Bzyku
Przy tej rozróbie równie dużą rolę jak zachowanie tych bandziorów odegrało skandaliczne zachowanie ochrony i policji.

Podzielam pewne zdanie: "Jak gównozjad w masce na tępej mordzie może płakać że go policja pobiła albo że go prowokowała??
Pałkarz z ukrycia i jeszcze z biodra strzelił z gumowej kulki w jakiś zakapturzony pusty łeb czy jak?"

Originally Posted by Bzyku
Tego rodzaju incydenty się zdarzały, będą zdarzać nie tylko w Polsce, ale w innych krajach.

Pewnie tak. Oby natomiast tak jak w Anglii kibole wiedzieli, że u siebie nie warto popełniać przestępstwa. A na wyjazdach np. w Danii, gdzie można sobie poskakać jak małpa i nawet po złapaniu przez policję następnego ranka wyjść (po dobrym śniadaniu)... to tak też się dzieje. smile

Originally Posted by Bzyku
A policja jeszcze się wstawiała za nim żeby mógł kupić bilet na mecz.

Pojedyncza osoba się za nim wstawiła i zostały już wobec niej wyciągnięte konsekwencje. A sprawa rzeczywiście dziwna, trzeba przyznać...

I zgadzamy się, że zakaz stadionowy jest trochę śmieszny skoro można sobie jechać na finał pucharu. Zakazy tego typu powinny być krajowe i obejmować wszelkie imprezy masowe.

Piostar #4669717 16/05/2011 17:06
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Wy naprawdę wierzycie że Tusk chcę wyłapać chuliganów na pustych stadionach? laugh Przecież on ma wyjebane na to wszystko.Nie bez przyczyny pierwsze zakazy poszły na miasta organizujące euro, Warszawa/Poznań na jednej patelni, dołączył Wrocław w Gdańsku stowarzyszenie kibiców zawiesza działalność hmm Wystarczyło dać okazję kibicom, nie wierze że na takim stanowisku jest ktoś na tyle głupi, aby organizować spotkanie Legia-Lech w Bydgoszczy, czy Legia-Wisła w Ostródzie (tutaj władze miasta pojebały taką promocje).
To co robi Tusk to jest zwykła szopka, robienie dobrego wrażenia przed euro, które tak naprawdę nie da żadnego efektu i będzie to trwało cały kolejny sezon, no ale w jakiś tam sposób uspokoi dziadów z UEFA,czy samych chętnych którzy do nas chcą przyjechać i o to mu chodzi.Protesty, brak dopingu to działa tylko na jego korzyść, jedyna opcja żeby zaszkodzić Tuskowi to porządny rozpierdol na ulicach, przed i w czasie euro laugh
Quote
Do tego już nawet normalni kibice, dla których ważniejszy jest klub niż partyjniactwo, pokazali na Wiśle co sądzą o "politycznych pajacach".
Po to są zakładane stowarzyszenia kibiców żeby klub miał jednego mediatora a nie 1000.Jeżeli pewna grupa ma inne podejście może założyć własne stowarzyszenie, a jak się nie chcę powinni się podporządkować i kropka, niektórzy z was kompletnie nie mają pojęcia co się dzieje na trybunach w Polsce.
Stowarzyszenia organizują zebrania, można przyjść i powiedzieć co i jak.Jeżeli podejmują jakąś decyzje to wypada to uszanować, to oni wszystko organizują dla kibiców a nie klub, to oni ponoszą odpowiedzialność za każdego Wiślaka, płacą za zniszczenia, i dziwicie się jeszcze że robią protesty bo ktoś chuja wbija w ich działanie.Choć w wypadku szumu na Wiśle podczas meczu z Lechem była bardziej dezinformacja a nie celowe działanie i stowarzyszenie powinno mieć do siebie pretensje.No ale dla większości tutaj nie liczy się to, że dzięki tym kibicom jakieś dzieciaki mogą przeżyć jakieś święta, czy jeszcze istnieć na tym świecie.Ważne żeby Marian z Jolką z wielkim pudłem popcornu i 4 l coli w worku, czuł się na stadionie jak we własnym korcie.

Piostar #4669786 16/05/2011 18:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488

Piostar #4669793 16/05/2011 18:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobry trans.

Piostar #4669797 16/05/2011 18:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Conrad, mam jedno pytanie, a mianowicie jak odniesiesz się do tego, że na ostatnim meczu Śląska Wrocław policja miała za zadanie wyłapywanie kibiców [byli poza obiektem sportowym!] którzy wznosiliby okrzyki antyrządowe oraz transparenty.

Rozumiem, że popierasz i tym rząd?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by 19marcin08
Conrad, mam jedno pytanie, a mianowicie jak odniesiesz się do tego, że na ostatnim meczu Śląska Wrocław policja miała za zadanie wyłapywanie kibiców [byli poza obiektem sportowym!] którzy wznosiliby okrzyki antyrządowe oraz transparenty.

Rozumiem, że popierasz i tym rząd?
Przecież to walka ze stadionowym chuligaństwem laugh wink

Piostar #4669850 16/05/2011 19:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by 19marcin08
Conrad, mam jedno pytanie, a mianowicie jak odniesiesz się do tego, że na ostatnim meczu Śląska Wrocław policja miała za zadanie wyłapywanie kibiców [byli poza obiektem sportowym!] którzy wznosiliby okrzyki antyrządowe oraz transparenty.

Rozumiem, że popierasz i tym rząd?

to napewno pisowska prowokacja a Ci kibole zarzynali niewinnych ludzi laugh

Ja mam lepsze pytanie co musialby zrobic tusk zeby Conrad go radykalnie skrytykowal ??? Czy jest taka rzecz na swiecie ???


Piostar #4669919 16/05/2011 20:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dyktator Tusk, car wink zblaznil sie tak bardzo, ze az zal mi go sie robi powoli

Piostar #4669954 16/05/2011 20:43
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A jak tam - craax - na mieście,

po mistrzostwie dla Wisły ?

akagi #4669992 16/05/2011 21:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
A jak tam - craax - na mieście,

po mistrzostwie dla Wisły ?

z naszej strony tak jak zwykle cool wink

a wislackie chyba beda swietowac dopiero na meczu z Polonia to wtedy sie okaze jak beda sluzby do nich nastawione i co bedzie wolno a co nie

Piostar #4670017 16/05/2011 21:27
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Patryk Małecki nabluzgał w twarz,
skrzydłowemu Cracovii Nitbazonkizie.

Ciekawe, czy dostanie zakaz stadionowy.

Przecież tam siedziały rodziny z dziećmi ( tak poszukiwani kibice, na podobno wszystkich stadionach ).

Piostar #4670023 16/05/2011 21:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
najlepsze, ze sam w skladzie ma czarnoskorych pilkarzy a takie cos gada do przeciwnika, wybitnie inteligentny facet


akagi przeklinac nie moga tylko kibice, pilkarze i trenerzy MOGA SWOBODNIE wink

craax #4670075 16/05/2011 22:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by wejszlo
"Na stadionach, których nie zamknięto, fani milczą, nie dopingują, nie pomagają swoim zespołom. Nie podoba mi się to, bo część klubów potrzebuje 12. zawodnika, gra o przeżycie, historia wielu z nich może się skończyć już wkrótce, po spadku z ligi, a kibice biernie siedzą i się temu przyglądają" - napisał w "PS" Grzegorz Mielcarski.

Grzesiu, to dopinguj! Wymagasz od innych - zacznij od siebie! Śpiewaj, krzycz, ponaglaj. Niby czemu nie? Tobie nie wypada? Wypada. Weź szalik i pokaż, jak się robi atmosferę. Jak się okaże, że masz wystarczającą charyzmę, to porwiesz za sobą tłumy. Jak nie - poskandujesz jakieś hasła w samotności.

Zawsze nas irytują takie głosy - nie podoba mi się, że nie śpiewacie. To sam śpiewaj. Rusz dupę i śpiewaj. Kibice to nie orkiestra, którą za cztery tysiaki wynajmuje się na wesele. Biernie siedzą i się przyglądają? Na Camp Nou biernie siedzi 98 tysięcy osób i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Jak im się zachce, to zaśpiewają, a jak nie - to nie. I nikomu nic do tego.

Naprawdę - jak Mielcarski chce, żeby ktoś śpiewał, to niech śpiewa. Może wziąć do pomocy Kazimierza Węgrzyna i zrobić młyn, jakiego świat nie widział. Może z "Wieszczem" wymachiwać flagą i wrzeszczeć: "Jesteśmy z wami".

Patrzenie z góry na kibiców jest dość charakterystyczne wśród tzw. ekspertów. Oni sądzą, że obowiązkiem kibiców jest:

a) podziwiać ekspertów
b) podziwiać piłkarzy
c) drzeć mordę na zawołanie

Otóż nie, panie Mielcarski, otóż nie...
laugh

Piostar #4670076 16/05/2011 22:21
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
http://www.tvn24.pl/12694,1703232,0,1,zatrzymani-za-koszulki-smierc-cracovii,wiadomosc.html

za tydzień szykują się masowe zatrzymania na Cracovii laugh

Piostar #4670077 16/05/2011 22:22
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
http://www.tvn24.pl/12694,1703232,0,1,zatrzymani-za-koszulki-smierc-cracovii,wiadomosc.html

Strona 15 z 44 1 2 13 14 15 16 17 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1