Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 44 1 2 15 16 17 18 19 43 44
Piostar #4670888 17/05/2011 07:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie pisz tak Mura bo na całej Twojej ulicy wyłączą net, i jeszcze na złość powiedzą sąsiadom że to przez Ciebie. wink

A tak na serio to jak by kilka tysięcy kibiców w jednym sektorze przyszło w myckach z jakimś śmiesznym transparentem typu "Teraz to wolno nam wszystko" to mogliby niezłe jaja zrobić.

Albo "Sprzedam udział dziadka w ziemi pod stadionem"...

Swoją drogą jak ktoś jeszcze nie widział The Real Football Factories to jest bardzo fajny odcinek o Holandii gdzie pokazują jak kibice Feyenoordu witają przyjezdnych z Ajaxu.

Bonus: Unibet
Conrad #4670927 17/05/2011 13:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

ok, szkoda rozmywać temat

ciekawe czy w tym sezonie pojawią się jeszcze jakies transparenty w europie?

ile stadionów zdoła jeszcze gamoń zamknać?

czy dojdzie jeszcze do akcji antyrządowej i wulgarnej na meczach w PL czy juz tylko piknik party?
[Linked Image]

Piostar #4670945 17/05/2011 14:26
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Canal+ też zaczął krytykować decyzję PO smile


Piostar #4671015 17/05/2011 15:32
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
fajnie tylko jakie proporcje
ten mecza na c+ ogladalo pewnie z 50tys ludzi

tvn ogląda kilka milionow plus z milion odwiedza onet , do kolejnego miliona dociera GWno i jej portale
do kilkunastu milionow nawijają rozne Zetki , RMFy i inne gowna wszystkie w tą samą tuskową mańke

wiec donio moze spac spokojnie

ultra1978 #4671021 17/05/2011 15:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ultra1978
Swoją drogą śmiesznie jak do tv jeden pedał się ubrał w koszulkę Che bo chyba pojęcia nie miał że jego idol za takie skłonności posyłał prosto do obozu koncentracyjnego razem z przeciwnikami idei komunizmu.

W Barcelonie pedałów w takich t-shirtach spotykasz na każdym kroku.
Modne sa szczególnie te z głebokim dekoltem, bo wtedy wydepilowana klata prezentuje sie szczególnie cacy laugh

Zaś na murach, chodnikach wysprejowane napisy "Socialismo y libertad".
I tak sobie mysle, ze gdybym mógł to bym wysłał tak piszacych debili do jakiegoś gułagu, zeby zapoznali sie z socjalizmem i zakosztowali oferowanej przez czerwonych wolności.

Tak wiec bałwan nie wie co czyni, bez wzgledu na to czy ubiera koszulke z podobizna zwyrodnialca czy zamyka stadiony.

Bałwan to bałwan, a jeszcze wieksze bałwany na takich głosują.

Nie wiedza tez co czynia ci, którym zażyta viagra podnosi do góry kończyne górna zamiast czegoś innego i hajlują , myślac,ze tym samym wpisuja sie w schematy narodowo-patriotyczne.

To sa bezmózgi i mam nadzieje, ze stanowia margines, aczkolwiek nadzieja moze okazać sie płonna.

Dziwi mnie natomiast, ze np. w Poznaniu gloryfikuje sie Dmowskiego, carskiego kolaboranta i posła 3 kadencji na carski sejm w Warszawie, ewidentnego zdrajcy.
Sam przejawiany przez rzeczonego antysemityzm nie wystarczy, tym bardziej, ze u tego "prawicowca" był wtórny w stosunku do tego, ze wchodził ruskim w odbyt bez wazeliny.

Nie twierdze, ze wszyscy musza byc wykształceni i posiąśc gruntowna wiedze, ale na miłośc boska, w srodowisku kibicowskim madrych ludzi nie brakuje.
Niech wiec edukuja innych, zeby nie było wpadek i by zaden leming nie postrzegał środowiska tylko i wyłacznie przez pryzmat tych najbardziej niedouczonych.

tyson #4671028 17/05/2011 15:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by tyson
wiec donio moze spac spokojnie

Ceauºescu tez sypiał spokojnie, do czasu.

Amkwish #4671034 17/05/2011 15:44
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by tyson
wiec donio moze spac spokojnie

Ceauºescu tez sypiał spokojnie, do czasu.

Ale już np. Stalinowi,

tylko natura dała radę.

Tak że nie wiadomo,

komu, ile pisane,

spokojnego snu.

Amkwish #4671086 17/05/2011 16:05
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by tyson
wiec donio moze spac spokojnie

Ceauºescu tez sypiał spokojnie, do czasu.
tylko wtedy lud wiedzial ze jest oklamywany

teraz lud mysli ze jak media sa prywatne i niezalezne od wladzy to mówią prawde a tymczasem po prostu zmienila sie jedynie forma socjotechniki jaką sie wtlacza jedynie sluszne poglady

Piostar #4671209 17/05/2011 17:13
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315
Protest kibicow LKS Lodz

"Ogorek" wymiata


Piostar #4671212 17/05/2011 17:15
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by TonyParker
Canal+ też zaczął krytykować decyzję PO smile


aplauz

Piostar #4671427 17/05/2011 18:53
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35137,9607930,Skandal__Zamknac_stadion_za_ogorka_i_Kaczora_Donalda_.html

Stasiu #4671452 17/05/2011 19:10
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Stasiu
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35137,9607930,Skandal__Zamknac_stadion_za_ogorka_i_Kaczora_Donalda_.html
az ni wierze ze GWno puscilo ten artykuł laugh
ale to tylko dowodzi ze na poziomie lokalnym jeszcze sie ostaną jacys nieskażeni dziennikarze, ale jesli chcą isc wyzej to albo muszą przyjać linie redakcyjna albo odejsc z pracy

tyson #4671721 17/05/2011 20:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by tyson
fajnie tylko jakie proporcje
ten mecza na c+ ogladalo pewnie z 50tys ludzi

tvn ogląda kilka milionow plus z milion odwiedza onet , do kolejnego miliona dociera GWno i jej portale
do kilkunastu milionow nawijają rozne Zetki , RMFy i inne gowna wszystkie w tą samą tuskową mańke

wiec donio moze spac spokojnie

Ja Ci się dziwię że jeszcze żeś się nie zakopał gdzieś głęboko:]
Nie chcę Ci za bardzo podpowiadać, żeby nie było że namawiam, bądź co bądź do przestępstwa, ale nie myślałeś żeby wystrugać sobie łuk, za cięciwę wypruć gumę z gaci i pierdolnąć sobie w plecy?

Ty mi biudulo się tu marnujesz, zmarniejesz w tym strachu przed wszystkowiedzącymi złymi mediami, jak mniemam, po tym co piszesz, te wszystkie media które wymieniasz to jedno wielkie zuuuoo, a Ty bidulo dzielnie coddziennie od rana zgłębiasz treści przez nie wypluwane..
po mojemu to zbliższasz się do męczennika, ot taka 21wieczna wersja matki Teresy, ty to wszystko pochłaniasz żeby ulżyć innym i ostrzec ich przed złem czyhającym na każdym kroku, czy to w szechterowej prasie czy to w walterowej telewizji lub nie daj boże na jakiś wstrętnym portalu....brrr

no i ekologiczny to Ty za bardzo nie jesteś, żeby ogarnąć te wszystkie media to musisz mieć sporo różnych odbiorników ustawionych na wrogie stacje i stacyjki...ile płacisz za prąd? laugh

Dam Ci radę, może Ci się przyda, użyj głowy, poszukaj przycisku off ewentualnie выключить, nie wiem jakim sprzętem nasłuchowym dysponujesz i poczekaj ze dwa dni, zobaczysz, ciśnienie się ustatkuje, oddech wyrówna, piana przestanie się sączyć z kącików ust, białka się zabielą ponownie, powinieneś się poczuć dużo lepiej, lekkość obłoku w piękny słoneczny dzień powróci wink

A swoją droga, temat kibiców kur.wa...LOL
jestem ciekaw na co ten zastepczy temat? co i kto chce przykryć bo nie mogę pojąć żeby z powodu kilku wąskomyślących kolesi sprawa zrobiła się sprawą "narodową".
no, a biorąc pod uwagę że te wszystkie dobre i złe media nie są instytucjami charytatywnymi, to robią to wszystko w celach zarobkowych, przełożenie kasa-oglądalność jest bezpośrednie, skoro takim tematem można rozpętać taką burzę to nasze społeczeństwo wystawia sobie same notkę na swój temat, jestem ciekaw kto ukręci w tym konkursie największe lody, widzi mi się że nie będą to tysony ani kibice, oni będą tylko wodą do młyna kręcącego grubą kasę dla tych co sobie stoją z boku i zacierają swoje gibkie rączki grin

Piostar #4671852 17/05/2011 21:11
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Kibice przed komendą: Bronią stadionu Jagiellonii, wojewoda uciekł
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110517/BIALYSTOK/478036613

forty #4671880 17/05/2011 21:17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by forty
Kibice przed komendą: Bronią stadionu Jagiellonii, wojewoda uciekł
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110517/BIALYSTOK/478036613


tchórz

Piostar #4671925 17/05/2011 21:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,281
Likes: 19
craax Ty jestes moze nastepny specjalista od czytania z ust chyba z tych dolnych w co tez śmiem wątpic a cwiercmózgów to moze szukaj u swoich pasiastych kolegów chociaż nie znalesc takiego to byłby sukces trzymaj poziom chłopie chyba Ci sie forum pomyliło

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by latajaca_holenderka
craax Ty jestes moze nastepny specjalista od czytania z ust chyba z tych dolnych w co tez śmiem wątpic a cwiercmózgów to moze szukaj u swoich pasiastych kolegów chociaż nie znalesc takiego to byłby sukces trzymaj poziom chłopie chyba Ci sie forum pomyliło
bla bla bla

Biszop #4672071 17/05/2011 22:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Biszop
A swoją droga, temat kibiców kur.wa...LOL
jestem ciekaw na co ten zastepczy temat?

Na to samo co poprzednio, kradzież publicznych pieniedzy z ZUSu.

Moge sie nawet zgodzić, ze zastepczy, ale tym razem sprawy wymykaja sie rudemu spod kontroli.

Pewnie bedziesz sie śmiał, ale dobrze zorganizowany opór srodowiska kibicowskiego moze okazać sie skórką od banana, na której Tasak sie poślizgnie i pierdzielnie jak długi.

Problem w tym, by to była akcja apolityczna ze strony kibiców, dlatego po raz kolejny podbijam, by wyeliminowali ze swojego grona wszystkich zjebańców, majacych przejawy sympatii do jakiejkolwiek partii w Polsce.
O partyjniakach wsród kibiców nie wspominam, bo to juz megapatologia i wiadomo, co z takimi szmatami zrobić smile

Amkwish #4672235 17/05/2011 23:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
ZUS pasuje:)
ale mam to w nerkach, od dłuższego czasu mam głęboko politykę jako taką, wszelki kaczory, rude, kurduple i garbate z pejsami straciły w mojej osobie wyborcę, wyznawcę...jakkolwiek zwał.
MAM ICH CENTRALNIE W NOSIE.
Zj.eby nie potrafiły mi dać tego co mi się należy, nie pomogli mi swoim systemem kiedy tej pomocy potrzebowałem jako obywatel płacący wcale nie małe daniny, pomogli obcy ludzie, a nie oni więc oni jako tacy nie są kimś dla kogo chciałbym się dłużej zatrzymać słuchając wiadomości.

A co do kibiców jako takich, ja wiem że pisząc wcześniej "pojechałem" nie do końca sprawiedliwie, ale jedyne co mogę prostować to ilość osobników których nazwałem tak a nie inaczej, bo reszta pozostaje jak najbardziej w mocy.
Wiem że nie wszyscy są tępakami, niemniej jednak ci którzy rozpierdalają cokolwiek w imie walki z czymkolwiek są dla mnie debilami, koniec i kropka, być może jestem ograniczony, albo niedoinformowany ale żeby robić takie akcje to trzeba mieć zdrowo pod sufitem nasrane, no ale to już temat dla lekarzy nie dla mnie;-)

Strona 17 z 44 1 2 15 16 17 18 19 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 930 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1