Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#46713 19/10/2003 01:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ale kiedy wreszczie to scierwo uruchomia !!!!

Bonus: Unibet
#46714 19/10/2003 02:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Mi odpisali że najwcześniej od 20 października.

#46715 19/10/2003 13:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Hm.
Czy to moze miec jakis zwiazek z ta promocja?

#46716 19/10/2003 14:45
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Wypłaty też poblokowali?
Chciałem wypłacić trochę grosza na konto bankowe, a tu zonk. Kiedyś wchodziło się w opcje konto, tam był depozyt i wypłata. A teraz nie ma nic, wyświetla się tylko depozyt i nic więcej.
Czyli można wpłacać, a nie można wypłacać.
Może mam jakiś problem z przeglądarką, albo rzeczywiście zablokowali wypłaty. Albo wypłaca się w inny sposób, o którym nie wiem.
Co jest z tym cholerstwem?

#46717 19/10/2003 16:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Musisz spróbować odświezyc strone, albo zrestartowac kompa, powinno w końcu dać efekt.
Pare razy miałem to samo, ale po w.w czynnościach w koncu wszystko było o.k. Zreztą wypłaty i tak będa realizowane jutro rano, więc napewno wypłacisz.

Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#46718 20/10/2003 02:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ta promocja to sa normalne jaja.
wplaciłem 500zł, dostałem 100zł bonusu i napisałem do expekt.com aby przyslali mi regulamin bo nie moglem go otworzyc na ich stronie.

I dostalem info ze musze teraz 600zł=500+100 try razy obstawic a nie jak ktos podawał zrobic obrót 1800zł w róznej wielkości wkladu
Tak wiec sram na bonus expekt.com

#46719 20/10/2003 02:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a odnosnie logowania sie na stronie to pomaga usuniecie plikow cookies z kompa i restart komputera

#46720 20/10/2003 02:41
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał cezi:
[qb]I dostalem info ze musze teraz 600zł=500+100 try razy obstawic a nie jak ktos podawał zrobic obrót 1800zł w róznej wielkości wkladu
Tak wiec sram na bonus expekt.com[/qb]
chyba jednak trzy razy obrocic te 600 = zrobic obrot 1800. nie wierze zeby moglo byc inaczej :rolleyes:

#46721 20/10/2003 17:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!!!
Mam kilka pytań zwiazanych z tą firmą.
Otoz chce przelac na ich konto pieniadze w banku moglby ktos przeslac linka na jaki nr konta!!
Do jakiego banku isc najlepiej by pieniadze jak najszybciej znalazy sie na moim koncie. I pytanie ostatnie chyba najwazniejsze JAKA JEST PROWIZJA PRZY WYPLATACH PIENIEDZY Z KONTA. Konto bankowe mam w Banku Zachodnim!!

#46722 20/10/2003 18:05
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Mariuszx17:
[qb]
Do jakiego banku isc najlepiej by pieniadze jak najszybciej znalazy sie na moim koncie. I pytanie ostatnie chyba najwazniejsze JAKA JEST PROWIZJA PRZY WYPLATACH PIENIEDZY Z KONTA. Konto bankowe mam w Banku Zachodnim!![/qb]
nr Ci nie podam, ale jak chcesz wplacac to rob przelew elixirem wtedy pieniadze bedizesz mial juz byc moze w ten sam dzien(koszt=4zl). Wyplata = 0 zl/%.

pozdro

#46723 20/10/2003 19:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
ILE TRZEBA CZEKAC NA KASE Z EXPEKTA ??? ( PRZELEW NA ZWYKLE KONTO BANKOWE )
Pytam bo przelalem kase w srode rano i jeszcze jej nie mam na koncie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#46724 20/10/2003 21:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Ludzie, mam prośbę!
Jak dokonać wpłaty na konto expekta, wiem że minimalna wpłata to 50 zł, byłem w kredyt banku ale oni chcieli jakiś numer konta. Nie wiem jak wpłacić. jak mógłby ktoś mi wszystkie dane podać , byłbym bardzo wdzięczny ( mogę odwzajemnić się trafnymi typami:)) Numer klienta w expekcie już mam. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#46725 20/10/2003 21:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Duff:
[qb]Ludzie, mam prośbę!
Jak dokonać wpłaty na konto expekta, wiem że minimalna wpłata to 50 zł, byłem w kredyt banku ale oni chcieli jakiś numer konta. Nie wiem jak wpłacić. jak mógłby ktoś mi wszystkie dane podać , byłbym bardzo wdzięczny ( mogę odwzajemnić się trafnymi typami:)) Numer klienta w expekcie już mam. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Mozesz wplacic kartia Visa (np. z Inteligo, zglos sie na priv jezeli chcialbys tam zalozyc konto), Western Union a takze zwyklym przelewem, ich numr konta: Kredyt Bank Polska 76150017771217700573300000

To ze strony Expekta:
Bardzo ważnym jest, abyś w NAZWIE ODBIORCY na blankiecie wpłaty wpisał "IClear Ltd".
W polu TYTUŁEM, prosimy wpisać "Usługi bukmacherskie", wraz z numerem referencyjnym widniejącym w polu referencja, przy każdym z kont Bankowych.

#46726 20/10/2003 21:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Radj dzięki!
Masz gg?
Mój numer to 3895507 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#46727 20/10/2003 21:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
jeszcze mam jedno pytanko, co to jest numer referencyjny ? Czy to ten sześciocyfrowy , który znajduje się przy nazwie użytkownika w nawiasie??

#46728 20/10/2003 23:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Quote
Oryginalnie wysłał mike#16:
[qb]ILE TRZEBA CZEKAC NA KASE Z EXPEKTA ??? ( PRZELEW NA ZWYKLE KONTO BANKOWE )
Pytam bo przelalem kase w srode rano i jeszcze jej nie mam na koncie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]

#46729 21/10/2003 00:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
Quote
Oryginalnie wysłał mike#16:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mike#16:
[qb]ILE TRZEBA CZEKAC NA KASE Z EXPEKTA ??? ( PRZELEW NA ZWYKLE KONTO BANKOWE )
Pytam bo przelalem kase w srode rano i jeszcze jej nie mam na koncie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
[/qb]
Chłopie to czekasz dopiero kilka dni, u niektórych buków czeka się długie tygodnie,
expekt i tak jest pod tym wzgledzie szybki

#46730 21/10/2003 15:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy w Expekcie handicapy azjatyckie można wysyłać tylko jako single? Bo jakoś nie mogę nic dołożyć do kuponu, na którym już jest handicap azjatycki.

#46731 21/10/2003 21:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Otwiera sie Wam normalnie strona ??
U mnie sie nie ładuje do końca!!!!!! Jakies kreski wyskakują!!!!!

#46732 21/10/2003 22:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 48
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 48
Mi to samo kreski, chyba nie obstawimy ligi mistrzow. P**** firma. Znowu beda przepraszac i dawac poziom srebny programu reward jak sie do nich napisze. Poziom srebrny na nic nie przydatny a ligi nie zagramy.

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa), 2,435 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1