|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
na Flore i Levadie to nie za wysokie kursy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
na Flore i Levadie to nie za wysokie kursy? tez sie dziwie tym bardziej ze ostatnio 2 x im dojeb..... 2-0 2-0  dzis bedzie powtorka z rozrywki. ale panowie........ co ja tu dzis wynalazlem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
chodzi o final wegier. dla mnie fehevar nie jest tu zadnym faworytem! ten KECSKEMET to jest "wariat" ataku. dla przykladu over 2.5 w fortunie 1.6 ze oby dwa jebna 1.7 a sam gol kecskemetu 1.55  poje... tu bedzie jak w ostatnim ich meczu ligowym na fehevarze 2-2. tylko bodajze w 2 meczach kecs gola nie strzelil dla mnie pewka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
tak myślę o city dziś kurde ale to będzie zagrane rpzez cały świat calutki za ogromne pieniądze po w sumie niezłym kursie (1,45) i kurde patrząc na ostatnie wyniki w premierleauge to nie napawa to optymizmem  jeszcze podobno silva i tavez mają zasiąśc na ławie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
tak myślę o city dziś kurde ale to będzie zagrane rpzez cały świat calutki za ogromne pieniądze po w sumie niezłym kursie (1,45) i kurde patrząc na ostatnie wyniki w premierleauge to nie napawa to optymizmem  jeszcze podobno silva i tavez mają zasiąśc na ławie. dady nie sluchaj zadnych wypowiedzi przed meczem. ze niby ten kostka ze tamten cos tam. to jest dla nich ogromna szansa wskoczyc na pozycje gwarantujaca LM maja w h.... kasy nie musza sprzedawac meczow. a do tego stoke jest posrane po finale fa cup grali 4-5-1 i dzis tez raczej nie beda sie kwapic do atakow . tym bardziej ze graja o pietruche( udzial w finale daje przepustke do europ.leag)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
tak myślę o city dziś kurde ale to będzie zagrane rpzez cały świat calutki za ogromne pieniądze po w sumie niezłym kursie (1,45) i kurde patrząc na ostatnie wyniki w premierleauge to nie napawa to optymizmem  jeszcze podobno silva i tavez mają zasiąśc na ławie. dady nie sluchaj zadnych wypowiedzi przed meczem. ze niby ten kostka ze tamten cos tam. to jest dla nich ogromna szansa wskoczyc na pozycje gwarantujaca LM maja w h.... kasy nie musza sprzedawac meczow. a do tego stoke jest posrane po finale fa cup grali 4-5-1 i dzis tez raczej nie beda sie kwapic do atakow . tym bardziej ze graja o pietruche( udzial w finale daje przepustke do europ.leag) wiem wiem ale tyle lat jzu w ty siedze ze wszystko jest możliwe. przed meczem arsenalu w niedziele też nikt by nawet nie snił że nie wygrają mało tego że przegrają. Fakt jest taki że city dziś ma szanse wielką potem bolton nie grający o nic i jest 3 miejsce. no nic trzeba to zagrac i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Arsenal ostatnimi czasy juz byl troche wypalony, nawet mi przez mysl nie przeszlo zeby na nich zagrac..City juz tak sie czają na tą LM, tyle kasy wydali ze dziś po prostu wygrają ten mecz i niespodzianki nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
a kurs na City tez jest "do przyjęcia"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
to jest sport, nawet Wisła te kilka lat wstecz wygrala z Barcelona. City wielki faworyt ale kurs juz mimo wszystko mizerny moim zdaniem. Jesli nie strzela szybko to na lajfie moze cos zagram, w tym momencie za 1.36 to no bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
wiadomo ze wszystko moze sie zdarzyć bo to jest sport ale dla mnie na tyle są faworytem ze kurs ponad 1,4 jest satysfakcjonujący..zresztą przez cały ten sezon na nich były takie kursy jak grają z zespołami tej klasy co Stoke i jakos kazdy grał i nie narzekał a dzis jednym meczem mogą sobie niemal zapewnić pewny udzial w LM..nic nowego nie powiedziałem, kazdy to wie ale takie sa fakty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792 |
Levadia + Flora + MC AKO 3.47 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Reading x2  8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2011
Posty: 84 |
ojoj ładnie wygląda Lokeren na dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Zimbru Kiszyniów - Rapid Kiszyniów over 2.5 @1.85 10/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Zimbru Kiszyniów - Rapid Kiszyniów over 2.5 @1.85 10/10  pewka ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Zimbru Kiszyniów - Rapid Kiszyniów over 2.5 @1.85 10/10  pewka ?  imo tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kursy w okolicach 1.17 na over 2.75 dla mnie są dość czytelne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka