|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
Przepraszam że w tym dziale, ale jeśli ktoś odpowie to proszę moderatorów o usunięcie tematu.
Chciałbym na swojej stronie umieśćić taki skrypt żeby można tam dawać swoje typy, a potem ten programik będzie zliczał wszystko i robił statystyki typerów, nie chodzi mu o lige typerow. Czy ktoś może wie gdzie moge takowe coś znalezc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
a ja chiałbym się dowiedzieć czy wogole jest taki programik który np. po wpisaniu typow wysłanych i trafionych liczy skuteczność itd. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
no na pewno w excelu da sie zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229 |
http://trzeciorzed.republika.pl/na tej stronie w dziale downloand arkusz exela
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
Ale mi chodzi o obliczanie statystyk na stronie www, ze ktos podaje typy, stawke itp. potem sie wpisuje wynik meczu i obliczane sa statystyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26 |
Jak znajde czas to po nowym roku napisze ci taki "programik" tylko powiedz mi dokładnie jak to ma wygladać i co ma robić dokładnie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wiec do programu moga dodawac typy zarejestrowani uzytkownicy, beda tam podawac stawke, rodzaj zdarzenia, kurs, i nazwe zdarzenia, potem ja jako admin bede wprowadzal wynik spotkania, i wtedy program ma zliczyc statystyke dla danego typera ze wszystkich jego typow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26 |
no to troche lipa bo: - sam musiałbyś umieszczać wszystkie spotkania (niczym bukmacher na swojej stronie) - do tego musialaby powstać baza (ogromna!!!!) piłka nożna hokej nba i wiele wiele innych - zanim to napisze minie kilka miesiecy a później potrzeba by było kilkunastu ludzi do obsługi tego
Moge napisać prosty serwis: - użytkownik się loguje wpisuje spotkanie określa stawke i ako a póżniej wynik i program oblicza i wypisuje podsumowania (oczywiście jeśli użytkownik wpisze fałszywy wynik to obliczy zafałszowany)
Pozatym trzeba by to gdzieś wystawić a ja nie mam gdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26 |
aha chyba że ty jako admin masz prawo wprowadzic wyniki do wszystkich spotkań ale wiąże sie to z tym że jeśli 100 użytkowników obstawia mecz Roma-Lazio to ty 100 razy wpiszesz wynik dla każdego osbno...
Narazie tak bym to widział ... jak ujże jakieś światełko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to dam znać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
OK, dzięki ten pomysl z drugiego posta podoba mi sie, tylko jesli mozesz to zrob tak ze w wystarczy wpisac jeden wynik do jednego meczu, ale jesli nie, to dzieki i za to co zrobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 26 |
Tak jak obiecałem oczywiście zrobię i myślę że tak na koniec stycznia coś powinno być .... ale.... gdzie to wystawić będzie można.??? potrzebny będzie serwer z FrameWorkiem i SQL jeśli ktoś ma możliwości jakieś to proszę tu pisać ...
a może ktoś chciałby pomóc to pisać to byłoby szybciej... a pomysły jak to by miało działać mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka