Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 44 1 2 17 18 19 20 21 43 44
Piostar #4673029 18/05/2011 04:39
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by JuN
Opinia Helińskiej Fundacji Praw Człowieka na temat zamykania stadionów, karania za antyrządowe hasła itp. etc. Polecam przeczytać...

http://www.hfhrpol.waw.pl/pliki/wystapienie_mswia.pdf

Helsińska Fundacja to najpewniej marionetki PISdzielców

tak tak Lepiej być POsrańcem, popierać zamykanie ludzi za wyrażanie swoich poglądów mad

Bzyku #4673117 18/05/2011 11:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Jak do tego dołączą jeszcze kibole, których się zjedzie trochę z całego kraju to... na miejscu warszawiaków już teraz pomyślał bym o jakichś solidnych dechach i zabezpieczaniu okien.

Myślisz, że dojdzie do demolowania miasta i wandalizmu na dużą skalę?

Lepszego PRu i carte blanche do działania nie będzie można dać. Mega-rozróba i w kraju będzie 95% poparcia (nawet radiomaryjowate pisdy się wyłamią) by zrobić porządek z tym.

Jak ktoś myśli, że z władzą wygra siłą to jest tak potwornie głupi, że chyba jedynie pałowanie przez zomo może mu naprawić szwankujący procesor.

Piostar #4673123 18/05/2011 12:00
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Osobiście nie wydaje mi się aby doszło do awantur, przynajmniej ze strony kibiców. Jest to najlepsza okazja by zwrócić na siebie uwagę mediów z poza naszych granic. Wczorajsze zajście w Białymstoku już jest tłumaczone na j.obce i wysyłane wiadomości do zagranicznych pismaków. Polski rząd tak walczy z reżimem na Białorusi, propaguje tam wolność i demokrację, a już na własnym podwórku zaczyna wprowadzać zachowania represyjne.. Więc jest o czym pisać..

Obawiam się jedynie aby nie doszło do prowokacji ze stron mundurowych i innej maści służb działających na polecenia D.T.
W każdym bądź razie będzie o Nas głośno.. smile

Conrad #4673124 18/05/2011 12:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Conrad
Myślisz, że dojdzie do demolowania miasta i wandalizmu na dużą skalę?

Nie wiem, ale sądzę że to całkiem możliwe.

Zebranie w jednym miejscu związkowców (czyli zawodowych zadymiarzy dla których to jedyna rozrywka i odskocznia od nudnego nieróbstwa i pierdzenia w stołki) z Solidarności, zaprawionych w takich bojach górników oraz ewentualnie krewkich kibiców to moim zdaniem duża szansa na wielką rozróbę.

Originally Posted by Conrad
Lepszego PRu i carte blanche do działania nie będzie można dać.

To prawda. Ale nie wykluczam też takiej możliwości, że policja zastosuje jakieś rozwiązanie siłowe lub prowokacje. Widać to po obecnym działaniu policji, że to bardzo możliwe.

Originally Posted by Conrad
Mega-rozróba i w kraju będzie 95% poparcia (nawet radiomaryjowate pisdy się wyłamią) by zrobić porządek z tym.
No właśnie. Czy można sobie wyobrazić coś piękniejszego dla Tuska? Teraz ta wojna z kibicami powoli zaczyna mu się wymykać z rąk, więc taka rozróba byłaby dla niego jak gwiazdka z nieba.
Wtedy mógłby za przyzwoleniem mas robić już dosłownie WSZYSTKO.

Originally Posted by Conrad
Jak ktoś myśli, że z władzą wygra siłą to jest tak potwornie głupi, że chyba jedynie pałowanie przez zomo może mu naprawić szwankujący procesor.
Przecież tak się właśnie obala rządy. Ostatnio choćby w Egipcie, gdzie też wszystko zaczęło się od... transparentów i antyrządowych haseł na stadionach.
Poza tym górnicy już nie raz po pokazie siły dostawali co chcieli więc jednak można.

Bzyku #4673174 18/05/2011 14:02
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

tłum zawsze wywiera presję i wrażenie na władzy,

co innego spacyfikować kilkadziesiat osób,
a co innego - jeśli na manifestacji pojawi się kilkadziesiąt tysięcy kibiców (nie będzie to łatwe, ale - na pewno nie jest to niemożliwa liczba do osiągnięcia)

nie obejdzie się wówczas bez echa w zagranicznych mediach

kilka lat temu na węgrzech wypuszczano ciężki sprzęt na protestujący tłum

mura #4673180 18/05/2011 14:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

ELDORADO #4673249 18/05/2011 15:15
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Czas zacząć oczyszczać żużel smirk

http://ekstraliga.wp.pl/kat,71368,title,Chca-zrobic-z-meczow-festyny,wid,13417976,wiadomosc.html


Wojna ze stadionowymi chuliganami ma toczyć się na kilku frontach. Bać mają się już nie tylko rozrabiający na obiektach piłkarskich. Policja wzięła się również za ludzi pojawiających się na stadionach żużlowych, gdzie zazwyczaj jest spokojnie i dochodzi tylko do incydentów.

Piostar #4673314 18/05/2011 16:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529

AGASSI #4673345 18/05/2011 16:30
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by AGASSI
Czas zacząć oczyszczać żużel smirk

http://ekstraliga.wp.pl/kat,71368,title,Chca-zrobic-z-meczow-festyny,wid,13417976,wiadomosc.html


Wojna ze stadionowymi chuliganami ma toczyć się na kilku frontach. Bać mają się już nie tylko rozrabiający na obiektach piłkarskich. Policja wzięła się również za ludzi pojawiających się na stadionach żużlowych, gdzie zazwyczaj jest spokojnie i dochodzi tylko do incydentów.

Na żużlu tez pojawiły się transparenty antyrządowe, więc trzeba działać.

Kura #4673372 18/05/2011 16:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Benzyna jest droga czy tania ? [sport.pl]

Mają rozmach skurwysyny ! grin

Piostar #4673373 18/05/2011 16:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796

codi #4673581 18/05/2011 18:20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by codi

czym się różni PO zomo od zomo ?
NICZYM !!!

Piostar #4673610 18/05/2011 18:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
niczym sie nie rozni, ludzie wyjda na ulice to uzyja pał i ostrej amunicji!

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690


od jutra zamykają przedszkola laugh laugh laugh

ELDORADO #4673986 18/05/2011 22:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560

Piostar #4674089 18/05/2011 23:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Strasznie obiektywny redaktorzyna.

codi #4674114 18/05/2011 23:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Wkurwiający redaktorek...

[Linked Image]

Originally Posted by wlazło
Mandat - 500 złotych. Oto co cię czeka za skandowanie haseł antyrządowych. Mieliśmy nie zajmować się polityką, ale nie sądziliśmy, że to wszystko zajdzie aż tak daleko. Nie sądziliśmy, że władza w naszym kraju może aż tak bardzo się zapędzić. "Donald matole, twój rząd obalą kibole" - doprawdy, niesamowita zniewaga dla organów konstytucyjnych. Zbigniew Hołdys może o byłym premierze i wciąż aktywnym pośle powiedzieć, że to "ponury chuj", ale zwykły człowiek z Białegostoku zatrzymywany jest za jakąś rymowankę. Stawiamy pytanie dawnym opozycjonistom - czy widzicie, kim się staliście?

Smutne.

To naprawdę smutne, co stało się z ludźmi "Solidarności". Smutne, jak szybko przeobrazili się w doskonalsze klony tych, z którymi chcieli walczyć. Dzisiaj - że posłużymy się cytatem - "stoją tam, gdzie stało ZOMO". Nie, nie jesteśmy wyznawcami Kaczyńskiego i nigdy na niego nie zagłosujemy, ale to jedno zdanie - absurdalne w momencie, gdy zostało wypowiedziane - dziś zyskuje na znaczeniu. Stoicie tam, gdzie stało ZOMO. Ścigacie młodzież za to, że stanęła na trawniku i zaśpiewała coś przeciwko aktualnej władzy.

A co wy robiliście w młodości?

Politycy powiedzą - my to my, oni to oni. Nie porównujmy naszej walki o wolność do demonstracji kiboli. Zachowajmy umiar, zastosujmy odpowiednią skalę. "Nasza walka była ważna".

Dla każdego ważne jest co innego. Dla tych ludzi w Białymstoku ważne było to, że nie mogą iść na stadion, mimo że niczego złego nie zrobili. Dla nich ważne było to, że polski rząd stosuje odpowiedzialność zbiorową. To są ich dzisiejsze problemy - może tysiąc razy mniejsze niż te sprzed trzydziestu lat, ale co z tego? Wyrośliście, panowie politycy, na buncie, wybiliście się na protestach i strajkach, zrobiliście kariery na znieważaniu ówczesnych władz państwowych. Za swoje ideały byliście gotowi siedzieć w więzieniach.

A dzisiaj co?

Przepoczwarzyliście się. Dziś, z perspektywy czasu, można powiedzieć, że ten wasz cały zryw był tylko próbą przejęcia najbardziej atrakcyjnych posad. Usadowiliście się wygodnie na stołkach, z których uprzednio strąciliście komuchów i zaczynacie zachowywać się dokładnie tak, jak zachowywali się oni. To godne pogardy.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jak udało nam się dowiedzieć mecz Polska - Francja, zaplanowany na 9 czerwca może się odbyć bez udziału publiczności. Policja wyda bowiem negatywną opinię na temat możliwości rozegrania na stadionie PGE Arena imprezy masowej.

laugh


Piostar #4674312 19/05/2011 00:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
"W związku z tym mecz zbojkotują kibice Lechii oraz... premier Donald Tusk. - Przy takich cenach biletów na mecz się nie wybieram, bo nie chcę być na otwarciu dla garstki ludzi."

Strona 19 z 44 1 2 17 18 19 20 21 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1