|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html dalej kurwa ajtiajom tvnom wierzcie jebanym pismakom ! myślisz że taką patologię wytępisz zakazami i mandatami za bluzganie na Tuska? takich ścierw nie powstrzyma nic prócz kulki w łeb. A to co robi rząd jest ewidentnie wymierzone w normalnych, lub trochę bardziej krewkich ludzi, którzy nie chcą iść zgodnie z prądem puszczanym przez media Ewidentnie jest to akcja wymierzona we wszystkich kibicow. Slabo znam realia polskie i zastanawiam sie czy wynika to z braku kompetencji wladzy i dzialania na oslep czy tez chodzi o rozkrecenie grubej awantury, ktora w rezultacie spowoduje przejecie futbolu przez czyjes 'gibkie rece' (jak to okreslil Biszop) . Prosze o rzeczowe odpowiedzi . @ WNN W FR rowniez nie chca na stadionach chlopakow z pustym portfelem. Podobne akcje przeprowadzono w 2005/06. i zostaly rowniez poprzedzone przygotowaniem opinii publicznej przez media, a pozniej wlaczeniem sie wladz. Zreszta nagonka przeciw ultras oraz przykrecanie sruby trwa non-stop.  Za duzo jest $$$ w pilce, aby mogli pozwolic na spontanicznosc. W efekcie daza do zastapienia kibicow widzami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak udało nam się dowiedzieć mecz Polska - Francja, zaplanowany na 9 czerwca może się odbyć bez udziału publiczności. Policja wyda bowiem negatywną opinię na temat możliwości rozegrania na stadionie PGE Arena imprezy masowej. -- Dawać policja! Zamykamy! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Jak udało nam się dowiedzieć mecz Polska - Francja, zaplanowany na 9 czerwca może się odbyć bez udziału publiczności. Policja wyda bowiem negatywną opinię na temat możliwości rozegrania na stadionie PGE Arena imprezy masowej. -- Dawać policja! Zamykamy!  ubrać POzomo w szaliki i bedzie zapełniony , choć nie po brzegi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
" Staruch " w wywiadzie dla " Polityki" mówi m.i. że ma 6000 świadków, na to, że nie przekraczał linii płotu w Bydgoszczy. Ciekawe co na to, niezawisły sąd. Jak prokuratura obali zeznania 6000 świadków. Ciekawe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
10:45 konferencja Ziobry i innych na temat kibicow/kiboli ponoc na tvn24 maja pokazac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
10:45 konferencja Ziobry i innych na temat kibicow/kiboli ponoc na tvn24 maja pokazac Jak ten świr był u władzy to lekarza można było zamknąć za morderstwo widmo, tak więc pewnie zasugeruje że kibola można wsadzić i przypiąć mu zbrodnię przeciw ludzkości...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak udało nam się dowiedzieć mecz Polska - Francja, zaplanowany na 9 czerwca może się odbyć bez udziału publiczności. Policja wyda bowiem negatywną opinię na temat możliwości rozegrania na stadionie PGE Arena imprezy masowej. Po co kopiować skądś takie brednie, pisane tylko w celu wywołania sztucznego szumu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
To nie jest @Conrad "sztuczny szum". Widziałeś jak dzisiaj wygląda stadion w Gdańsku? Przypomnę, że mecz POL-FRA za 3tyg. [ Linked Image] Skoro Policja miałe a jakieś "ale" w stosunku to ultranowoczesnego i w pełni bezpiecznego stadionu w Warszawie, to konsekwentnie (i obiektywnie) powinna tez wydać negatywną opinię odnośnie tego wciąż-placu-budowy w Gdańsku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
z forum Jagi
Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak stadion nie będzie gotowy to prędzej by przenieśli spotkanie na inny obiekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
z forum Jagi
Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie. Uuuu, a teraz takie zakorkowane ulice, że wiele osób nie dojedzie na czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
10:45 konferencja Ziobry i innych na temat kibicow/kiboli ponoc na tvn24 maja pokazac Jak ten świr był u władzy to lekarza można było zamknąć za morderstwo widmo, tak więc pewnie zasugeruje że kibola można wsadzić i przypiąć mu zbrodnię przeciw ludzkości... i powinien do dzis siedziec  bo zrobili ofiare z biednego lekarza obronce chorych i ucisnionych ktory najeb.... przychodzil do pracy i mial pelna szuflade lapowek ale to nie ten temat tylko Polityka wiec koniec dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
[ Linked Image] Na ziemie i palami bez litosci, wszak sprawdzone zrodla donosza ze ta Pani powiazana jest z lokalnymi pseudokibicami  Nie bez kozery ta starsza chuliganka podeszła do Policjantów. Widać jak na dłoni, że jest zainteresowana tylko prowokowaniem. Można tylko podziwiać spokój Policji, którzy nie reagują na agresję pijanej chuliganki, bo jak by była trzeźwa to by nie prowokowała, do tego na pewno to złodziejka, bo każdy pijak to złodziej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Lol, Lupus...  Nasi kibice potrafią stworzyć świetne widowisko, tylko mały procent tych na trybunach zakrywa ryj i idzie dym robić, psując końcowy efekt i zapewniając, że właśnie to trafi do mediów jako główne info o meczu. A co do tego linku to ciekawe pomysły, szczególnie z podczepieniem sędziemu mikrofon. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Lol, Lupus...  Nasi kibice potrafią stworzyć świetne widowisko, tylko mały procent tych na trybunach zakrywa ryj i idzie dym robić, psując końcowy efekt i zapewniając, że właśnie to trafi do mediów jako główne info o meczu. Dlatego wlasnie trzeba zamykac cale stadiony lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Każdy wie, że to były "kary" dla właścicieli klubów i przywołanie ich do porządku, i co ciekawe nikt się nie bał że np. "imperium medialne" ITI może jakiś odwet za to zrobić, itd. Nie widzę możliwości by Legia grała przy pustych trybunach z Wisłą. Co tu więcej się rozpisywać, mecz się normalnie odbędzie i stadion będzie otwarty dla publiczności. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Będzie, ale co potem ?
Czytanie z ruchów ust na monitoringu,
kto śpiewał na Rząd, PZPN.
Zakazy stadionowe, dla całej "Żylety",
czy zamknięcie stadionu.
Eskalacja działań, z jednej i drugiej strony ?
Gdzie badzie kres tego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Patrząc na to co się stało w Białymstoku to aż boje się wyborów  jak nie zagłosujesz na Tuska lub kogoś z jego poddanych to Policja od razu do suki i na komisariat za znieważenie  i z 1000 mandatu co by następnym razem już w dobrą stronę powędrował głos. A co do tego, ze ma go nie być na otwarciu. Może tak specjalnie rozpowiada a na mecz przyjedzie z brodą i wąsami aby nikt nie rozpoznał i w gębe nie napluł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
Koledzy po fachu fajnie podsumowali Steca  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|