Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 44 1 2 19 20 21 22 23 43 44
jerome #4674784 19/05/2011 07:38
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by jerome
Originally Posted by Tombal
Originally Posted by vert
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/brutalny-atak-na-15-latka-pocieli-mu-twarz,1,4335560,region-wiadomosc.html

dalej kurwa ajtiajom tvnom wierzcie jebanym pismakom !
myślisz że taką patologię wytępisz zakazami i mandatami za bluzganie na Tuska? takich ścierw nie powstrzyma nic prócz kulki w łeb. A to co robi rząd jest ewidentnie wymierzone w normalnych, lub trochę bardziej krewkich ludzi, którzy nie chcą iść zgodnie z prądem puszczanym przez media


Ewidentnie jest to akcja wymierzona we wszystkich kibicow. Slabo znam realia polskie i zastanawiam sie czy wynika to z braku kompetencji wladzy i dzialania na oslep czy tez chodzi o rozkrecenie grubej awantury, ktora w rezultacie spowoduje przejecie futbolu przez czyjes 'gibkie rece' (jak to okreslil Biszop) .
Prosze o rzeczowe odpowiedzi .

@ WNN
W FR rowniez nie chca na stadionach chlopakow z pustym portfelem. Podobne akcje przeprowadzono w 2005/06. i zostaly rowniez poprzedzone przygotowaniem opinii publicznej przez media, a pozniej wlaczeniem sie wladz. Zreszta nagonka przeciw ultras oraz przykrecanie sruby trwa non-stop. dol Za duzo jest $$$ w pilce, aby mogli pozwolic na spontanicznosc. W efekcie daza do zastapienia kibicow widzami.




Bonus: Unibet
Piostar #4674822 19/05/2011 12:20
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak udało nam się dowiedzieć mecz Polska - Francja, zaplanowany na 9 czerwca może się odbyć bez udziału publiczności. Policja wyda bowiem negatywną opinię na temat możliwości rozegrania na stadionie PGE Arena imprezy masowej.

--

Dawać policja! Zamykamy! laugh

Bzyku #4674825 19/05/2011 12:26
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Bzyku
Jak udało nam się dowiedzieć mecz Polska - Francja, zaplanowany na 9 czerwca może się odbyć bez udziału publiczności. Policja wyda bowiem negatywną opinię na temat możliwości rozegrania na stadionie PGE Arena imprezy masowej.

--

Dawać policja! Zamykamy! laugh

ubrać POzomo w szaliki i bedzie zapełniony , choć nie po brzegi laugh

Piostar #4674888 19/05/2011 15:09
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
" Staruch " w wywiadzie dla " Polityki" mówi m.i.

że ma 6000 świadków,
na to, że nie przekraczał linii płotu w Bydgoszczy.

Ciekawe co na to,

niezawisły sąd.

Jak prokuratura obali zeznania 6000 świadków.

Ciekawe. tongue

Piostar #4674890 19/05/2011 15:16
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
10:45 konferencja Ziobry i innych na temat kibicow/kiboli ponoc na tvn24 maja pokazac

alfa #4674973 19/05/2011 16:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by alfa
10:45 konferencja Ziobry i innych na temat kibicow/kiboli ponoc na tvn24 maja pokazac

Jak ten świr był u władzy to lekarza można było zamknąć za morderstwo widmo, tak więc pewnie zasugeruje że kibola można wsadzić i przypiąć mu zbrodnię przeciw ludzkości...

Bzyku #4674985 19/05/2011 16:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Jak udało nam się dowiedzieć mecz Polska - Francja, zaplanowany na 9 czerwca może się odbyć bez udziału publiczności. Policja wyda bowiem negatywną opinię na temat możliwości rozegrania na stadionie PGE Arena imprezy masowej.

Po co kopiować skądś takie brednie, pisane tylko w celu wywołania sztucznego szumu... smile

Conrad #4675037 19/05/2011 16:44
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
To nie jest @Conrad "sztuczny szum". Widziałeś jak dzisiaj wygląda stadion w Gdańsku? Przypomnę, że mecz POL-FRA za 3tyg.

[Linked Image]

Skoro Policja miałe a jakieś "ale" w stosunku to ultranowoczesnego i w pełni bezpiecznego stadionu w Warszawie, to konsekwentnie (i obiektywnie) powinna tez wydać negatywną opinię odnośnie tego wciąż-placu-budowy w Gdańsku!

Piostar #4675043 19/05/2011 16:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
z forum Jagi

Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie.


DJ SOSNA #4675048 19/05/2011 16:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak stadion nie będzie gotowy to prędzej by przenieśli spotkanie na inny obiekt.

Kura #4675125 19/05/2011 17:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by Kura
z forum Jagi

Policja widząc że nie ma racji, wymyśliła kolejny zarzut dla wszystkich zatrzymanych pod Urzędem Wojewódzkim - art 51. KK , czyli zakłócanie porządku. Dostarczają wezwania wszystkim do domów na stawiennictwo do komendy w w celu złożenia wyjaśnień. Terminy pokrywają się z czasem meczu, chcąc nam uniemożliwić pójście pod stadion. nie ma żadnych wątpliwości że robią to specjalnie.


Uuuu, a teraz takie zakorkowane ulice, że wiele osób nie dojedzie na czas laugh

Conrad #4675214 19/05/2011 18:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Conrad
Jak stadion nie będzie gotowy to prędzej by przenieśli spotkanie na inny obiekt.

Proponuje Bydgoszcz, dac im 3cia szanse wink

A tymczasem:

http://www.guardian.co.uk/football/blog/2011/may/18/innovations-next-season-premier-league

Conrad #4675422 19/05/2011 19:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by alfa
10:45 konferencja Ziobry i innych na temat kibicow/kiboli ponoc na tvn24 maja pokazac

Jak ten świr był u władzy to lekarza można było zamknąć za morderstwo widmo, tak więc pewnie zasugeruje że kibola można wsadzić i przypiąć mu zbrodnię przeciw ludzkości...

i powinien do dzis siedziec piwo bo zrobili ofiare z biednego lekarza obronce chorych i ucisnionych ktory najeb.... przychodzil do pracy i mial pelna szuflade lapowek laugh

ale to nie ten temat tylko Polityka wiec koniec dyskusji

Inzaghi78 #4675433 19/05/2011 19:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Inzaghi78
[Linked Image]

Na ziemie i palami bez litosci, wszak sprawdzone zrodla donosza ze ta Pani powiazana jest z lokalnymi pseudokibicami ooo

Nie bez kozery ta starsza chuliganka podeszła do Policjantów. Widać jak na dłoni, że jest zainteresowana tylko prowokowaniem. Można tylko podziwiać spokój Policji, którzy nie reagują na agresję pijanej chuliganki, bo jak by była trzeźwa to by nie prowokowała, do tego na pewno to złodziejka, bo każdy pijak to złodziej!

lupus #4675448 19/05/2011 19:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Conrad
Jak stadion nie będzie gotowy to prędzej by przenieśli spotkanie na inny obiekt.

Proponuje Bydgoszcz, dac im 3cia szanse wink

A tymczasem:

http://www.guardian.co.uk/football/blog/2011/may/18/innovations-next-season-premier-league

Lol, Lupus... smile

Nasi kibice potrafią stworzyć świetne widowisko, tylko mały procent tych na trybunach zakrywa ryj i idzie dym robić, psując końcowy efekt i zapewniając, że właśnie to trafi do mediów jako główne info o meczu.

A co do tego linku to ciekawe pomysły, szczególnie z podczepieniem sędziemu mikrofon. grin gwizdek

Conrad #4675454 19/05/2011 19:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Conrad
Jak stadion nie będzie gotowy to prędzej by przenieśli spotkanie na inny obiekt.

Proponuje Bydgoszcz, dac im 3cia szanse wink

A tymczasem:

http://www.guardian.co.uk/football/blog/2011/may/18/innovations-next-season-premier-league

Lol, Lupus... smile

Nasi kibice potrafią stworzyć świetne widowisko, tylko mały procent tych na trybunach zakrywa ryj i idzie dym robić, psując końcowy efekt i zapewniając, że właśnie to trafi do mediów jako główne info o meczu.

Dlatego wlasnie trzeba zamykac cale stadiony lol

codi #4675518 19/05/2011 20:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Każdy wie, że to były "kary" dla właścicieli klubów i przywołanie ich do porządku, i co ciekawe nikt się nie bał że np. "imperium medialne" ITI może jakiś odwet za to zrobić, itd.

Nie widzę możliwości by Legia grała przy pustych trybunach z Wisłą. Co tu więcej się rozpisywać, mecz się normalnie odbędzie i stadion będzie otwarty dla publiczności. futbol

Piostar #4675535 19/05/2011 20:06
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Będzie, ale co potem ?


Czytanie z ruchów ust na monitoringu,

kto śpiewał na Rząd, PZPN.

Zakazy stadionowe, dla całej "Żylety",

czy zamknięcie stadionu.

Eskalacja działań, z jednej i drugiej strony ?

Gdzie badzie kres tego ?

Piostar #4675607 19/05/2011 20:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Patrząc na to co się stało w Białymstoku to aż boje się wyborów laugh jak nie zagłosujesz na Tuska lub kogoś z jego poddanych to Policja od razu do suki i na komisariat za znieważenie laugh i z 1000 mandatu co by następnym razem już w dobrą stronę powędrował głos. A co do tego, ze ma go nie być na otwarciu. Może tak specjalnie rozpowiada a na mecz przyjedzie z brodą i wąsami aby nikt nie rozpoznał i w gębe nie napluł wink

Piostar #4675698 19/05/2011 21:02
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Koledzy po fachu fajnie podsumowali Steca laugh

[Linked Image]

Strona 21 z 44 1 2 19 20 21 22 23 43 44

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, Lukasz111, burbon, rafal08, alfa, cigar), 1,950 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1