|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
W piątek posłowie stawiają kropkę nad i odnośnie ustawy. Czy ktoś już pytał u buków czy będzie cokolwiek odczuwalne dla Polaków od tego dnia? Jakieś blokady, ograniczenia, bany? Coś bukmacherzy szykują? ban na polskie IP w dzisiejszych czasach to zwykły żarcik BTW jakie ma znaczenie co zrobią bukmacherzy jak i tak na dzień dzisiejszy nie jesteś w stanie zalegalizować kase wygraną w internecie ? Jesteś. Jak będziesz mógł udowodnić, że grając nie byłeś na terenie RP. Ciekawe co by powiedział Sąd, jakbyś twierdził, że w celu zawarcia zakładu udałeś się na terytorium, dajmy na to, Szwecji, czyli do szwedzkiej ambasady  BTW, na czwartek już jest w Sejmie sprawozdanie o stanowisku Senatu i 3 minutowe oświadczenia klubów. Jak więc widzisz, posłowie wysłuchają o stanowisku Senatu i wygłoszą oświadczenia, które wcześniej napisali. Czyli przed wysłuchaniem o sprawozdaniu Senatu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
W piątek posłowie stawiają kropkę nad i odnośnie ustawy. Czy ktoś już pytał u buków czy będzie cokolwiek odczuwalne dla Polaków od tego dnia? Jakieś blokady, ograniczenia, bany? Coś bukmacherzy szykują? ban na polskie IP w dzisiejszych czasach to zwykły żarcik BTW jakie ma znaczenie co zrobią bukmacherzy jak i tak na dzień dzisiejszy nie jesteś w stanie zalegalizować kase wygraną w internecie ? Dokładnie. Możesz wygrać, a potem za tę kasę się najeść, napić, ewentualnie zaklikać do wwwujka i do Bułgarii polecieć, ale spróbuj kupić sobie furę, działkę pod miastem, czy mieszkanie. Zaraz smutni panowie wywęszą. I tu jest główny problem. Co ta ustawa zmieni? Nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ja pierdole że tak powiem to Państwo prawa...toż właśnie się dowiedizałem że pan Komor podpisał nowele ustawy o posiadaniu nieznacznej ilości narkotykow na własny użytek  Toż grać sobie nie mogw bo będę przestepcą i chorym uzależnionym człekiem, natomiast wciągać w siebie świństwo już mogę bo to na własny użytek lool... Jak oni sa pojebani kopara opada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To akurat dobra zmiana aby za jakiegoś jednego skręta nie robić afery.
Natomiast to że chcą zrobić granie online nie po naszej myśli (ale po myśli naszych przedsiębiorców - krajowych ziemniaków) to już inna sprawa. Jak u żab, pewnie chodzi tylko o interes państwa... czyli kasę.
Czy naprawdę nie ma gdzieś statystyk dotyczących ile budżet zarobił na podatku od stawki zakładu np. za cały 2010 r.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
w trzech pierwszych kwartałach 2010 roku przychody brutto naziemnego rynku bukmacherskiego wyniosły 587 607 966 PLN587 607 966 X 0,12 = 70 512 956 / za 3 kwartały 2010 tutaj mała analiza [ dziennik3rp.blogspot.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
No i już. Kluby w Sejmie poparły poprawki Senatu. Cała dyskusja - 5 minut. Jutro formalność głosowania i ustawa do prezydenta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Dobry wywiad. Zabrakło mi tylko porównania z prawem francuskim. Chodzi o ban "narodowościowy" buków nałożony na Francuzów. Dlaczego tam "tak", a u nas miałoby być "nie". Natomiast mecenas potwierdził to, co staraliśmy się tutaj mówić. Na samym gruncie prawa nic się nie zmienia. Jest i będzie nielegalnie. Dostaną do rąk parę nowych zabawek i trzeba się będzie zabezpieczyć przed ich ewentualnym użyciem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Następujące fakty są dowodami:
A) połączenie z serwerem strony oferującej hazard internetowy B) przelewy z/do firmy oferującej hazard internetowy C) wypłaty za pomocą karty kredytowej: Moneybookers/Netellera D) Świadkowie naoczni E) Świadkowie, którzy słyszeli (również bezpośrednio od podejrzanego) o tym że uprawiał on hazard internetowy F) Donos od zwycięzcy maliny roku z mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
D) Świadkowie naoczni
...
F) Donos od zwycięzcy maliny roku z mecz.pl  D) dlatego jeśli ktoś wpadł w konflikt z żoną/narzeczoną/kochanką/bratem/siostrą/mamą/teściową... to nie powinno się przy nich obstawiać. Bo jak doniosą to trzeba się będzie tłumaczyć z tej skrzyneczki piwa kupionej dzień wcześniej na kartę Netellera, i z tego kubełka hotwingsów kupionej kilka godzin później tego samego dnia, i z tego kursu taksówką o 3 rano w niewiadome miejsce.  F) zdecydowanie nie powinno się w ogóle obstawiać po wpadnięciu w konflikt ze mną bo ja mam coś takiego:  I wiem co kto obstawia. I kiedy. I czy wygrał czy przegrał. Ale mimo wszystko jednak... nie doniosę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Dobry wywiad. Zabrakło mi tylko porównania z prawem francuskim. Chodzi o ban "narodowościowy" buków nałożony na Francuzów. Dlaczego tam "tak", a u nas miałoby być "nie".Natomiast mecenas potwierdził to, co staraliśmy się tutaj mówić. Na samym gruncie prawa nic się nie zmienia. Jest i będzie nielegalnie. Dostaną do rąk parę nowych zabawek i trzeba się będzie zabezpieczyć przed ich ewentualnym użyciem. bo tam jest ARJEL a u nas Kapica bo ważniejsze urzędy i Sądy w UE są obsadzone w dużej części przez żabojadków bo żabki ciągną z buków kase a Kapica ją olewa bo sporo buków wykupiło licencje więc te co nie wykupiły praktycznie tracą argumenty przed TS bo ustawa we Francji zmieniła prawo a nasza nie zmieniła nic wystarczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
martwcie sie czy buki nie oleja polakow a nie tym czy ktos sie bedzie wami interesowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
co z moimi długoterminowymi zakładami ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Dobry wywiad. Zabrakło mi tylko porównania z prawem francuskim. Chodzi o ban "narodowościowy" buków nałożony na Francuzów. Dlaczego tam "tak", a u nas miałoby być "nie".Natomiast mecenas potwierdził to, co staraliśmy się tutaj mówić. Na samym gruncie prawa nic się nie zmienia. Jest i będzie nielegalnie. Dostaną do rąk parę nowych zabawek i trzeba się będzie zabezpieczyć przed ich ewentualnym użyciem. bo tam jest ARJEL a u nas Kapica bo ważniejsze urzędy i Sądy w UE są obsadzone w dużej części przez żabojadków bo żabki ciągną z buków kase a Kapica ją olewa bo sporo buków wykupiło licencje więc te co nie wykupiły praktycznie tracą argumenty przed TS bo ustawa we Francji zmieniła prawo a nasza nie zmieniła nic wystarczy ? My to podejrzewamy. Natomiast warto się było zapytać mecenasa. Może jest po prostu istotna różnica w samych ustawach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
O ktorej dzis sejm zatwierdza nam zakaz hazardu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Babki na czacie mówiły że już wczoraj zatwierdzili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
A z ktorego czatu?
i jak pracownicy bukow sa zorientowani w sprawie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
No tak, ale chyba jeszcze w dzienniku ustaw musi sie ukazac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Najpierw musi być podpis prezydenta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
To wszystko formalnosci, najwazniejsze jest przeglosowanie przez sejm, a to ma miec miejsce dzis, chyba ze babki z czatu lepiej sa zorientowane.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|