Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by eini
W piątek posłowie stawiają kropkę nad i odnośnie ustawy.
Czy ktoś już pytał u buków czy będzie cokolwiek odczuwalne dla Polaków od tego dnia?
Jakieś blokady, ograniczenia, bany? Coś bukmacherzy szykują?

ban na polskie IP w dzisiejszych czasach to zwykły żarcik wink

BTW jakie ma znaczenie co zrobią bukmacherzy jak i tak na dzień dzisiejszy nie jesteś w stanie zalegalizować kase wygraną w internecie ?

Jesteś. Jak będziesz mógł udowodnić, że grając nie byłeś na terenie RP.

Ciekawe co by powiedział Sąd, jakbyś twierdził, że w celu zawarcia zakładu udałeś się na terytorium, dajmy na to, Szwecji, czyli do szwedzkiej ambasady smile

BTW, na czwartek już jest w Sejmie sprawozdanie o stanowisku Senatu i 3 minutowe oświadczenia klubów.
Jak więc widzisz, posłowie wysłuchają o stanowisku Senatu i wygłoszą oświadczenia, które wcześniej napisali. Czyli przed wysłuchaniem o sprawozdaniu Senatu smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by eini
W piątek posłowie stawiają kropkę nad i odnośnie ustawy.
Czy ktoś już pytał u buków czy będzie cokolwiek odczuwalne dla Polaków od tego dnia?
Jakieś blokady, ograniczenia, bany? Coś bukmacherzy szykują?

ban na polskie IP w dzisiejszych czasach to zwykły żarcik wink

BTW jakie ma znaczenie co zrobią bukmacherzy jak i tak na dzień dzisiejszy nie jesteś w stanie zalegalizować kase wygraną w internecie ?

Dokładnie. Możesz wygrać, a potem za tę kasę się najeść, napić, ewentualnie zaklikać do wwwujka i do Bułgarii polecieć, ale spróbuj kupić sobie furę, działkę pod miastem, czy mieszkanie. Zaraz smutni panowie wywęszą. I tu jest główny problem. Co ta ustawa zmieni? Nic.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ja pierdole że tak powiem to Państwo prawa...toż właśnie się dowiedizałem że pan Komor podpisał nowele ustawy o posiadaniu nieznacznej ilości narkotykow na własny użytek kopara
Toż grać sobie nie mogw bo będę przestepcą i chorym uzależnionym człekiem, natomiast wciągać w siebie świństwo już mogę bo to na własny użytek lool...
Jak oni sa pojebani kopara opada...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To akurat dobra zmiana aby za jakiegoś jednego skręta nie robić afery.

Natomiast to że chcą zrobić granie online nie po naszej myśli (ale po myśli naszych przedsiębiorców - krajowych ziemniaków) to już inna sprawa. Jak u żab, pewnie chodzi tylko o interes państwa... czyli kasę.

Czy naprawdę nie ma gdzieś statystyk dotyczących ile budżet zarobił na podatku od stawki zakładu np. za cały 2010 r.?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
w trzech pierwszych kwartałach 2010 roku przychody brutto naziemnego rynku bukmacherskiego wyniosły 587 607 966 PLN

587 607 966 X 0,12 = 70 512 956 / za 3 kwartały 2010

tutaj mała analiza [dziennik3rp.blogspot.com]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
No i już.
Kluby w Sejmie poparły poprawki Senatu. Cała dyskusja - 5 minut.
Jutro formalność głosowania i ustawa do prezydenta.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665

Dobry wywiad.
Zabrakło mi tylko porównania z prawem francuskim. Chodzi o ban "narodowościowy" buków nałożony na Francuzów.
Dlaczego tam "tak", a u nas miałoby być "nie".

Natomiast mecenas potwierdził to, co staraliśmy się tutaj mówić.
Na samym gruncie prawa nic się nie zmienia. Jest i będzie nielegalnie. Dostaną do rąk parę nowych zabawek i trzeba się będzie zabezpieczyć przed ich ewentualnym użyciem.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Następujące fakty są dowodami:

A) połączenie z serwerem strony oferującej hazard internetowy
B) przelewy z/do firmy oferującej hazard internetowy
C) wypłaty za pomocą karty kredytowej: Moneybookers/Netellera
D) Świadkowie naoczni
E) Świadkowie, którzy słyszeli (również bezpośrednio od podejrzanego) o tym że uprawiał on hazard internetowy
F) Donos od zwycięzcy maliny roku z mecz.pl

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Pogromca_(z)buków
D) Świadkowie naoczni

...

F) Donos od zwycięzcy maliny roku z mecz.pl

grin

D) dlatego jeśli ktoś wpadł w konflikt z żoną/narzeczoną/kochanką/bratem/siostrą/mamą/teściową... to nie powinno się przy nich obstawiać. Bo jak doniosą to trzeba się będzie tłumaczyć z tej skrzyneczki piwa kupionej dzień wcześniej na kartę Netellera, i z tego kubełka hotwingsów kupionej kilka godzin później tego samego dnia, i z tego kursu taksówką o 3 rano w niewiadome miejsce. smile

F) zdecydowanie nie powinno się w ogóle obstawiać po wpadnięciu w konflikt ze mną bo ja mam coś takiego: kula

I wiem co kto obstawia. I kiedy. I czy wygrał czy przegrał. Ale mimo wszystko jednak... nie doniosę. toast

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Art300

Dobry wywiad.
Zabrakło mi tylko porównania z prawem francuskim. Chodzi o ban "narodowościowy" buków nałożony na Francuzów.
Dlaczego tam "tak", a u nas miałoby być "nie".

Natomiast mecenas potwierdził to, co staraliśmy się tutaj mówić.
Na samym gruncie prawa nic się nie zmienia. Jest i będzie nielegalnie. Dostaną do rąk parę nowych zabawek i trzeba się będzie zabezpieczyć przed ich ewentualnym użyciem.

bo tam jest ARJEL a u nas Kapica
bo ważniejsze urzędy i Sądy w UE są obsadzone w dużej części przez żabojadków
bo żabki ciągną z buków kase a Kapica ją olewa
bo sporo buków wykupiło licencje więc te co nie wykupiły praktycznie tracą argumenty przed TS
bo ustawa we Francji zmieniła prawo a nasza nie zmieniła nic
wystarczy ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
martwcie sie czy buki nie oleja polakow a nie tym czy ktos sie bedzie wami interesowal

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
co z moimi długoterminowymi zakładami ? frown

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Art300

Dobry wywiad.
Zabrakło mi tylko porównania z prawem francuskim. Chodzi o ban "narodowościowy" buków nałożony na Francuzów.
Dlaczego tam "tak", a u nas miałoby być "nie".

Natomiast mecenas potwierdził to, co staraliśmy się tutaj mówić.
Na samym gruncie prawa nic się nie zmienia. Jest i będzie nielegalnie. Dostaną do rąk parę nowych zabawek i trzeba się będzie zabezpieczyć przed ich ewentualnym użyciem.

bo tam jest ARJEL a u nas Kapica
bo ważniejsze urzędy i Sądy w UE są obsadzone w dużej części przez żabojadków
bo żabki ciągną z buków kase a Kapica ją olewa
bo sporo buków wykupiło licencje więc te co nie wykupiły praktycznie tracą argumenty przed TS
bo ustawa we Francji zmieniła prawo a nasza nie zmieniła nic
wystarczy ?

My to podejrzewamy.
Natomiast warto się było zapytać mecenasa.
Może jest po prostu istotna różnica w samych ustawach.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
O ktorej dzis sejm zatwierdza nam zakaz hazardu?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Babki na czacie mówiły że już wczoraj zatwierdzili.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
A z ktorego czatu?

i jak pracownicy bukow sa zorientowani w sprawie?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
No tak, ale chyba jeszcze w dzienniku ustaw musi sie ukazac.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Najpierw musi być podpis prezydenta.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To wszystko formalnosci, najwazniejsze jest przeglosowanie przez sejm, a to ma miec miejsce dzis, chyba ze babki z czatu lepiej sa zorientowane.

Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, Sensei, alfa), 3,061 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,813
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1