|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
hm tak sobie przegladam oferte na RG i w miedzyczasie zauwazylem ze Schuettler gra jutro w chelku 1/2 we wloszech a przeciez jest zapisany na RG
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
chyba warto zagrac przeciwko niemu, Ebden to tez znowu nie jakis ogorek chociaz bardziej licze na to ze poprostu niemiec sobie odpusci a kurs 2.50 na unibecie wyglada smakowicie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Nie warto, bo Schuettler wygra ten mecz po mojemu. Ale to Twój cyrk i Twoje pieniądze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
hm tak sobie przegladam oferte na RG i w miedzyczasie zauwazylem ze Schuettler gra jutro w chelku 1/2 we wloszech a przeciez jest zapisany na RG jesli ktos juz odpusci to bardziej Kunitsyn ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
nikt tam nie bedzie odpuszczal.....polacy wygraja final debla.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
no a dlaczego nie maja odpuszczać jak we Włoszech pula gród 30k euro a tam za 1 rundę 15k euro no raczej na pkt nie będą się patrzeć EURASY przede wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Gram vosko/hlav - graja bardzo dobrze 1 serwisem i co najwazniejsze 2 tez . U naszej pary po 2 serwisie lataja baloniki stad duzo okazji w ich meczach na przelamania. Jak zagraja z polkami tak ja kgraly do tej pory o wynik jestem spokojny.
Bartili tez gram .Nie ogladalem jej meczow ale po statach wyglada to bardzo solidnie. Petka gra typowe WTA duzo przelamian. Jesli Barta utrzyma % 1 seriwsu na poziomie dotychaczoawych meczy o wynik jestem spokojny . Pozatym nie zapominjamy ze framy we Francji...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
panowie w ktorych bukach w necie jak sa traktowane krecze w tobecie z tego co wiem zwrot a w innych jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
panowie w ktorych bukach w necie jak sa traktowane krecze w tobecie z tego co wiem zwrot a w innych jak ? tu masz wszystko http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
albo jestem slepy albo nie widze tam wzmianki o kreczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
albo jestem slepy albo nie widze tam wzmianki o kreczach jestes slepy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
ładny surbet Almagro 1,44 betonline Kubot 6,00 betway
o ile Betonline nie zaliczy tego jako pomyłkę oddsmakerów
bo generalnie kursy 1,1 nie przekraczają na Almagro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
1 set, Void cału mecz, 2 sets,1 ball opis przy kazdym buku i tak rozlicza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
ładny surbet Almagro 1,44 betonline Kubot 6,00 betway
o ile Betonline nie zaliczy tego jako pomyłkę oddsmakerów
bo generalnie kursy 1,1 nie przekraczają na Almagro chociaż teraz sprawdzam w Betonline 1 set musi być ugrany by typ był ważny, a w Betway cały mecz tak więc pozostaje wziąć ten typ w betonline i czekać na wystawienie kursu w bukach gdzie 1 set jest ważny do zaliczenia meczu np. pinek gdize będzie z pewnością powyżej 6,00 oczywiście to wszystko mając na uwadze że buk nie zrobi zwrotu z winy pomyłki oddsmakerów - co jest w tym przypadku bardzo prawdopodobne - ale o tym to mogą się wypowiedzieć ci którzy mają tam konto i już mieli podobna sytuacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Jak panowie myslicie kto moze odebrac Karolinie Wozniackiej wygrana w RG 2011 ??  Jako ze od jakiegos czasu nie ma dostepu do ES .. nie ogladam tenisa ... w jakiej formie jest Azarenka ?? ma szanse na final ?? Ta kontuzja z Rymu powazna ?? Rywalki do finalu to Kim (nie grala w tm roku na ziemi), Sharapova (ogladalem fragmenty meczu z Wozniacka w Rzymie) i Kvitova ... wiecej rywalek dla Azarenki w dolnej tabelce nie widze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Jak panowie myslicie kto moze odebrac Karolinie Wozniackiej wygrana w RG 2011 ??  Jako ze od jakiegos czasu nie ma dostepu do ES .. nie ogladam tenisa ... w jakiej formie jest Azarenka ?? ma szanse na final ?? Ta kontuzja z Rymu powazna ?? Rywalki do finalu to Kim (nie grala w tm roku na ziemi), Sharapova (ogladalem fragmenty meczu z Wozniacka w Rzymie) i Kvitova ... wiecej rywalek dla Azarenki w dolnej tabelce nie widze  mocno się zdziwię jeżeli Wozniacka wygrałaby RG 2011 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Karolina i wygrana RG ?? No nie robmy sobie jaj !! daje jej jakieś 0,5% szans, w zasadzie zerowe, odpadnie z Marysia, Azarenka, Stosur i wieloma inymi w zaleznosci od drabinki,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Ja tez  dlatego pytam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|