Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#4678919 21/05/2011 05:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
worek

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
hm tak sobie przegladam oferte na RG i w miedzyczasie zauwazylem ze Schuettler gra jutro w chelku 1/2 we wloszech a przeciez jest zapisany na RG

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
chyba warto zagrac przeciwko niemu, Ebden to tez znowu nie jakis ogorek chociaz bardziej licze na to ze poprostu niemiec sobie odpusci a kurs 2.50 na unibecie wyglada smakowicie:)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Nie warto, bo Schuettler wygra ten mecz po mojemu. Ale to Twój cyrk i Twoje pieniądze

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by spirolek
hm tak sobie przegladam oferte na RG i w miedzyczasie zauwazylem ze Schuettler gra jutro w chelku 1/2 we wloszech a przeciez jest zapisany na RG

jesli ktos juz odpusci to bardziej Kunitsyn ...

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
nikt tam nie bedzie odpuszczal.....polacy wygraja final debla.....

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
no a dlaczego nie maja odpuszczać jak we Włoszech pula gród 30k euro a tam za 1 rundę 15k euro no raczej na pkt nie będą się patrzeć EURASY przede wszystkim smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Gram vosko/hlav - graja bardzo dobrze 1 serwisem i co najwazniejsze 2 tez . U naszej pary po 2 serwisie lataja baloniki stad duzo okazji w ich meczach na przelamania. Jak zagraja z polkami tak ja kgraly do tej pory o wynik jestem spokojny.


Bartili tez gram .Nie ogladalem jej meczow ale po statach wyglada to bardzo solidnie. Petka gra typowe WTA duzo przelamian. Jesli Barta utrzyma % 1 seriwsu na poziomie dotychaczoawych meczy o wynik jestem spokojny . Pozatym nie zapominjamy ze framy we Francji...

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
panowie w ktorych bukach w necie jak sa traktowane krecze w tobecie z tego co wiem zwrot a w innych jak ?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by lodzianin
panowie w ktorych bukach w necie jak sa traktowane krecze w tobecie z tego co wiem zwrot a w innych jak ?


tu masz wszystko
http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
albo jestem slepy albo nie widze tam wzmianki o kreczach

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by lodzianin
albo jestem slepy albo nie widze tam wzmianki o kreczach

jestes slepy

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
ładny surbet Almagro 1,44 betonline Kubot 6,00 betway

o ile Betonline nie zaliczy tego jako pomyłkę oddsmakerów

bo generalnie kursy 1,1 nie przekraczają na Almagro

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
1 set, Void cału mecz, 2 sets,1 ball opis przy kazdym buku i tak rozlicza

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Originally Posted by ziutek123
ładny surbet Almagro 1,44 betonline Kubot 6,00 betway

o ile Betonline nie zaliczy tego jako pomyłkę oddsmakerów

bo generalnie kursy 1,1 nie przekraczają na Almagro


chociaż teraz sprawdzam w Betonline 1 set musi być ugrany by typ był ważny, a w Betway cały mecz
tak więc pozostaje wziąć ten typ w betonline i czekać na wystawienie kursu w bukach gdzie 1 set jest ważny do zaliczenia meczu np. pinek gdize będzie z pewnością powyżej 6,00

oczywiście to wszystko mając na uwadze że buk nie zrobi zwrotu z winy pomyłki oddsmakerów - co jest w tym przypadku bardzo prawdopodobne - ale o tym to mogą się wypowiedzieć ci którzy mają tam konto i już mieli podobna sytuacja

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Bartoli dziś izi

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Jak panowie myslicie kto moze odebrac Karolinie Wozniackiej wygrana w RG 2011 ?? wink

Jako ze od jakiegos czasu nie ma dostepu do ES .. nie ogladam tenisa ... w jakiej formie jest Azarenka ?? ma szanse na final ??

Ta kontuzja z Rymu powazna ??

Rywalki do finalu to Kim (nie grala w tm roku na ziemi), Sharapova (ogladalem fragmenty meczu z Wozniacka w Rzymie) i Kvitova ... wiecej rywalek dla Azarenki w dolnej tabelce nie widze smile




Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Gust
Jak panowie myslicie kto moze odebrac Karolinie Wozniackiej wygrana w RG 2011 ?? wink

Jako ze od jakiegos czasu nie ma dostepu do ES .. nie ogladam tenisa ... w jakiej formie jest Azarenka ?? ma szanse na final ??

Ta kontuzja z Rymu powazna ??

Rywalki do finalu to Kim (nie grala w tm roku na ziemi), Sharapova (ogladalem fragmenty meczu z Wozniacka w Rzymie) i Kvitova ... wiecej rywalek dla Azarenki w dolnej tabelce nie widze smile

mocno się zdziwię jeżeli Wozniacka wygrałaby RG 2011 smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Karolina i wygrana RG ?? No nie robmy sobie jaj !!
daje jej jakieś 0,5% szans, w zasadzie zerowe, odpadnie z Marysia, Azarenka, Stosur i wieloma inymi w zaleznosci od drabinki,

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Ja tez smile dlatego pytam smile

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei), 2,478 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1