|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Weiter Mayer weiter.
Wkurza mnie zawsze jak na Polsacie sport mecze Monaco komentuje Katarzyna Nowak. Ona zawsze podkresla,że Monaco to jest jeden z najlepszych specjalistów od kortów ziemnych. Pytanie do Pani Kasi Nowak kiedy wygrał ostatnio turniej na kortach ziemnych skoro jest takim specjalista od tych kortów? Specjalistami można nazwać Verdasco,Djoko,Nadala,Almagro,Wawrinkę, DelPo ale nie średniaka Monaco. wawrinka i korty ziemne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
w miedzyczasie polski debel prowadzi 1-0, choc mecz typowy jak na wta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Staś i tytuły.
1/2011 ATP Chennai (IND) Hard 23/2010 CH Lugano (SUI) Clay 14/2010 ATP Casablanca (MAR) Clay 23/2009 CH Lugano (SUI) Clay 30/2006 ATP Umag (CRO) Clay 33/2004 CH Geneva (SUI) Clay 16/2004 CH Barcelona (ESP) Clay 34/2003 CH Geneva (SUI) Clay 33/2003 CH San Benedetto (ITA) Clay
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Weiter Mayer weiter.
Wkurza mnie zawsze jak na Polsacie sport mecze Monaco komentuje Katarzyna Nowak. Ona zawsze podkresla,że Monaco to jest jeden z najlepszych specjalistów od kortów ziemnych. Pytanie do Pani Kasi Nowak kiedy wygrał ostatnio turniej na kortach ziemnych skoro jest takim specjalista od tych kortów? Specjalistami można nazwać Verdasco,Djoko,Nadala,Almagro,Wawrinkę, DelPo ale nie średniaka Monaco. wawrinka i korty ziemne? Jesli Wawrinka jest w formie to naparza na każdej nawierzchni z tym,że nie zawsze ta forma jest. wyniki Wawrinki na kortach ziemnych. 2008 Finał rzym, półfinał Barcelona, półfinał Monte Carlo,wygrana Casablanca, 4 runda Fo porażka z Fedexem, 1/4 Romy porażka z Nadalem, 1/2 Buenos Aires.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Nalbandian teraz porównaj te wyniki z Monaco i wklej nam osiągnięcia Monaco na kortach ziemnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Florian nice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Nalbandian teraz porównaj te wyniki z Monaco i wklej nam osiągnięcia Monaco na kortach ziemnych. ja nie przecze nic na monaco, podzielam zdanie ze nic wielkiego nie osiagnal ale wawrinka tez na twardej gral dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Gut Florek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Na Almagro 1.15 z Kubotem w totolotku .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 334 |
Too good Florian, too good
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Stasiu to uniwersalny gracz 8 wygranych turniejów na clayu.
Finał w Rzymie masters 1000 Pólfinał Monte-Carlo masters 1000 Półfinał Barcelona masters 500 4 runda French Open porażka z Fedexem
oraz inne osiągnięcia z lat ubiegłych, nie wiem jak ty kwalifikujesz graczy ale dla mnie jest to jeden z najlepszych graczy na kortach ziemnych. Wyniki mówią same za siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
nasze ida jak burza, 9 pkt w tb 1 serwis utrzymany wogole:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
6-5 , z czego tylko 1 pkt przy swoim serwisie to jest wta:)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
mowie tylko ze robienie z wawrinki typowego ziemniaka jest bledem poprostu gracz uniwersalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie jak typujecie Bartoli czy Petka?
chyba over powinien wejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 261 |
zeby na 13 pkt w debla, pary tylko raz wygraly swoj serwis:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
bartoli ten czolg ? petka ja rozniesie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
bartoli ten czolg ? petka ja rozniesie ;p tak jak wczoraj Medina miała roznieść Bartoli. Dla niektórych to była lokata
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Sela, Dudi - Jones, Greg
grali już, bo nie moge znaleźć? dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka