|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Wiem, ale obie graja piach + Szavay ostatnio kreczowała. Zagrałem @ 2.00 teraz juz spadło do 1.83 no tak obie nic nie grają, ja odpuszczam, dzieli je jednak ponad 80 miejsc w rankingu a do tego h2h 3:0 dla Szavay
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
a ferdek spoko? bo ostatnio sie meczyl z lopezem h2h 8-0 ale ferdek ciagle w dol moze miec problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
1-16 to trzeba wygrac 3 mecze tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
1-16 to trzeba wygrac 3 mecze tak ? 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
1-16 to trzeba wygrac 3 mecze tak ? 4 a nie sry jednak 3, zle spojrzalem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Śledząc internet to nachodzi mnie pytanie czym jest spowodowana tak wielka, nagła miłośc do Moniki (Bellu).
Ludzie żyją jego ostatnim turniejem, a jak wiadomo od tego czasu juz obniżył loty, nawet jak teraz pyknie Golubeva a nie wieże że bedzie łatwo to dalej wcale nie będzie faworytem w moich oczach.
Co sądzicie o nim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
na jutro: 1. Fish Djokovic -9,5 Radwańska DW 2-0 AKO: 2,32 2. Del Potro Tipsa Monfils Gasquet Starace Hanescu AKO: 2,06 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
na jutro:
1. Fish Djokovic -9,5 Radwańska DW 2-0 AKO: 2,32 handi -9,5 bez sensu, Djokovic nie bedzie sie spinal o kazdego gema w 1r
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2011
Posty: 405 |
AG, co myślisz o takich zakładach za 100zł ? Errani, Hanescu, Starace, Tipsa, Bolelli, Barrois ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2011
Posty: 405 |
Zamiast Bolelli, Bellucci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ilhan kreczował• w kwalach, a dziś gra z Haasem.
Ciekawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2011
Posty: 405 |
Akagi, moze ty ocenisz moje typy, lub cos zasugerujesz do zmiany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
na jutro:
1. Fish Djokovic -9,5 Radwańska DW 2-0 AKO: 2,32 handi -9,5 bez sensu, Djokovic nie bedzie sie spinal o kazdego gema w 1r Dzięki, napewno wezme Twoje zdanie pod uwage. Narazie jeszcze ie puszczone ale ten drugi już tak!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
ktos widzial w akcji panne Dolonts (gra z Keothavong), pierwszy raz slysze o niej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzisiaj jest tyle do wyboru - wedrowiec1 - że każdy może, niezależnie, samodzielnie, samorządnie, sam coś wymyślić. Po za tym, ryzyko wykolejenia wzrasta, z każdym doczepionym wagonem. Chociaż również, może się wykoleić, sama lokomotywa. A tak na poważnie, to jeszcze za wcześnie, na konkrety. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2011
Posty: 405 |
To tylko sie jeszcze spytam o pojedynek : Mirza - Barrois, moj typ Barrois
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2011
Posty: 405 |
Zmieniłem zdanie co do kwoty i ilości meczu , a więc tak : Bellucci, Errani, Starace, Barrois, Dolgo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
na jutro w turnieju męskim Hanescu (1.29) znów powinien nie pozostawić złudzeń Francuzowi, Del Potro (1.15) pokazał ostatnio że forma wraca, a Karlovic na ziemi traci atuty, Tipsarevic (1.13) jest o klasę lepszy od Dabula, Starace (1.30) jak zwykle na ziemi solidny, Falla straszne męczarnie w kwalach, ogólnie słaby w tym roku, Monfils (1.08) z słabym Niemcem powinien 3:0 wygrać i chyba Gasquet (1.22), forma jest ale nad nim muszę się jeszcze zastanowić bo już nie raz potrafił zawalić...
na jutro w turnieju kobiecym gram chyba tylko Schiavone (1.08) i Hantuchovą (1.13), mają słabiutkie rywalki z którymi nie będą miały najmniejszych problemów, a z wyższych kursów jak kogoś miał bym grać to Kerber (1.69), Barrois (1.57) i Watson (2.00).
za drobne z wyższych kursów Darcis (3.35) może powalczyć z Llodrą, ewentualnie jakiś handi na niego lub over gemowy, na pewno Francuz nie jest aż takim faworytem na mączce jak wskazują kursy... to chyba zostawiam główny kupon bez zmian Hanescu Del Potro Tipsarevic Starace Monfils Gasquet Schiavone Hantuchova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Petrova Amanmuradova +6,5 Kanepi Golubev +6,5 Troicki De Bakkier +11,5 Takie coś  De Bakkier ten hc pokryje z palcem w dupie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|