Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 81 1 2 3 4 5 80 81
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Stasiu
Wiem, ale obie graja piach + Szavay ostatnio kreczowała. Zagrałem @ 2.00 teraz juz spadło do 1.83

no tak obie nic nie grają, ja odpuszczam, dzieli je jednak ponad 80 miejsc w rankingu a do tego h2h 3:0 dla Szavay

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
a ferdek spoko? bo ostatnio sie meczyl z lopezem h2h 8-0 ale ferdek ciagle w dol moze miec problemy?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
1-16 to trzeba wygrac 3 mecze tak ?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by Amir_Khan
1-16 to trzeba wygrac 3 mecze tak ?

4

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Originally Posted by spirolek
Originally Posted by Amir_Khan
1-16 to trzeba wygrac 3 mecze tak ?

4


a nie sry jednak 3, zle spojrzalem:)

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Śledząc internet to nachodzi mnie pytanie czym jest spowodowana tak wielka, nagła miłośc do Moniki (Bellu).

Ludzie żyją jego ostatnim turniejem, a jak wiadomo od tego czasu juz obniżył loty, nawet jak teraz pyknie Golubeva a nie wieże że bedzie łatwo to dalej wcale nie będzie faworytem w moich oczach.

Co sądzicie o nim?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
na jutro:

1.
Fish
Djokovic -9,5
Radwańska DW 2-0

AKO: 2,32

2.
Del Potro
Tipsa
Monfils
Gasquet
Starace
Hanescu

AKO: 2,06

boks
boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
na jutro:

1.
Fish
Djokovic -9,5
Radwańska DW 2-0

AKO: 2,32

handi -9,5 bez sensu, Djokovic nie bedzie sie spinal o kazdego gema w 1r


Dołączył: May 2011
Posty: 405
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 405
AG, co myślisz o takich zakładach za 100zł ?
Errani, Hanescu, Starace, Tipsa, Bolelli, Barrois ?

Dołączył: May 2011
Posty: 405
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 405
Zamiast Bolelli, Bellucci

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ilhan kreczował• w kwalach,
a dziś gra z Haasem.

Ciekawe.

Dołączył: May 2011
Posty: 405
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 405
Akagi, moze ty ocenisz moje typy, lub cos zasugerujesz do zmiany ?

mln #4683240 23/05/2011 12:57
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by AG
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
na jutro:

1.
Fish
Djokovic -9,5
Radwańska DW 2-0

AKO: 2,32

handi -9,5 bez sensu, Djokovic nie bedzie sie spinal o kazdego gema w 1r

Dzięki, napewno wezme Twoje zdanie pod uwage.
Narazie jeszcze ie puszczone ale ten drugi już tak!

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ktos widzial w akcji panne Dolonts (gra z Keothavong), pierwszy raz slysze o niej

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzisiaj jest tyle do wyboru - wedrowiec1 -

że każdy może,

niezależnie,
samodzielnie,
samorządnie,

sam coś wymyślić. wink

Po za tym,
ryzyko wykolejenia wzrasta,
z każdym doczepionym wagonem.

Chociaż również,
może się wykoleić,

sama lokomotywa.


A tak na poważnie,

to jeszcze za wcześnie,
na konkrety. tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 405
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 405
To tylko sie jeszcze spytam o pojedynek : Mirza - Barrois, moj typ Barrois

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
powinna dać rade

Dołączył: May 2011
Posty: 405
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 405
Zmieniłem zdanie co do kwoty i ilości meczu , a więc tak : Bellucci, Errani, Starace, Barrois, Dolgo

mln #4683247 23/05/2011 13:16
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by AG
na jutro w turnieju męskim Hanescu (1.29) znów powinien nie pozostawić złudzeń Francuzowi, Del Potro (1.15) pokazał ostatnio że forma wraca, a Karlovic na ziemi traci atuty, Tipsarevic (1.13) jest o klasę lepszy od Dabula, Starace (1.30) jak zwykle na ziemi solidny, Falla straszne męczarnie w kwalach, ogólnie słaby w tym roku, Monfils (1.08) z słabym Niemcem powinien 3:0 wygrać i chyba Gasquet (1.22), forma jest ale nad nim muszę się jeszcze zastanowić bo już nie raz potrafił zawalić...

na jutro w turnieju kobiecym gram chyba tylko Schiavone (1.08) i Hantuchovą (1.13), mają słabiutkie rywalki z którymi nie będą miały najmniejszych problemów, a z wyższych kursów jak kogoś miał bym grać to Kerber (1.69), Barrois (1.57) i Watson (2.00).

za drobne z wyższych kursów Darcis (3.35) może powalczyć z Llodrą, ewentualnie jakiś handi na niego lub over gemowy, na pewno Francuz nie jest aż takim faworytem na mączce jak wskazują kursy...

to chyba zostawiam główny kupon bez zmian
Hanescu
Del Potro
Tipsarevic
Starace
Monfils
Gasquet
Schiavone
Hantuchova

boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Petrova
Amanmuradova +6,5
Kanepi
Golubev +6,5
Troicki
De Bakkier +11,5

Takie coś boks


De Bakkier ten hc pokryje z palcem w dupie tongue

Strona 3 z 81 1 2 3 4 5 80 81

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, alfa), 750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1