|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
znowu dziś słyszałem, że Falubaz to peffka  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
co za palant sedziuje w zielonej wykluczyl Dudka za to ze Pavlic wjechal mu w tylek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Od niedawna sędzie międzynarodowy, tyle, że bez debiutu sędziowskiego na arenie międzynarodowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
i jak panowie wrażenia z nowymi tłumikami w tle? tyle pierdol.enia a roznica taka że gdybym nie wiedział ze na nowych jadą to bym sie nie domyślił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
i jak panowie wrażenia z nowymi tłumikami w tle? tyle pierdol.enia a roznica taka że gdybym nie wiedział ze na nowych jadą to bym sie nie domyślił  nawet jest wrazenie jakby szybciej jezdzili
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Szybciej? Wprawdzie nie pamietam, ani nie chce mi sie sprawdzac jakie byly czasy w poprzednich meczach w Rzeszowie, ale wczoraj byly one powyzej 69 sekund. Takze nie wiem czy szybciej jezdzili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Czasy 2-3 sek gorsze na naszym lotnistku. Siedziałem na wyjściu z drugiego łuku w 4 rzędzie od dołu. Jeśli chodzi o hałas to takie troche przymulone, ale idzie sie przyzwyczaić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
tez nie widzialem/słyszałem wczoraj na meczu żadnej różnicy. Tyle darci mordy było a praktycznie nic sie nie zmienilo. Najważniejsze, że czuć metanol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
witam jedzie dzisiaj Holder ????? jezeli nie i jest z/z, to jak wyglada z/z u szwedów identycznie jak u nas i angoli jeden z wyzszą i reszta z niższą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
witam jedzie dzisiaj Holder ????? jezeli nie i jest z/z, to jak wyglada z/z u szwedów identycznie jak u nas i angoli jeden z wyzszą i reszta z niższą chyba prędzej zapuszcze korzenie niż dostane odp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
na oficjalnej stronie lwów na razie cisza, ale patrzac po kursach Holder chyba jednak nie jedzie.Z tego co mi wiadomo nie pojedzie tez Pavlic-nie ma za niego zz/bedzie jechał Chrzanowski z togo co gdzies czytałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
na oficjalnej stronie lwów na razie cisza, ale patrzac po kursach Holder chyba jednak nie jedzie.Z tego co mi wiadomo nie pojedzie tez Pavlic-nie ma za niego zz/bedzie jechał Chrzanowski z togo co gdzies czytałem dzięki kolego wczoraj Holder nie jechał w anglii,dzisiaj w szwecjii dziwna linia Warda 12,5 to chyba ostateczny dowód że go nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
wiem ze nie jechał, niby chory jest.Ja osobiscie dzisiaj zapatruje sie na Indiaderną.skład moim zdaniem lepszy, no ale poczekam jeszcze czy cos nie wylezie na wierzch w miedzyczasie.co myslisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
mimo wszystko, ale 12,5 dla Warda to za dużo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
wiem ze nie jechał, niby chory jest.Ja osobiscie dzisiaj zapatruje sie na Indiaderną.skład moim zdaniem lepszy, no ale poczekam jeszcze czy cos nie wylezie na wierzch w miedzyczasie.co myslisz unibet dał fajne pary ale czekam dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
w milenium linia na Lagute 9,5 a w toto 11 biore w totounder 11 po 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
w milenium linia na Lagute 9,5 a w toto 11 biore w totounder 11 po 1.65 witam ziomka pojedynek grigorij-protas 2 2.70 nie wiem dlaczego aż taka róznica w kursie potencjał ten sam a nawet wyższy protasa + defekty grigorija no nie wiem skusiłbym sie na 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
fortuna ma holdera do obstawienia ale oni pewnie , zadnego dobrego infa nie maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
fortuna ma holdera do obstawienia ale oni pewnie , zadnego dobrego infa nie maja Ward 12 pkt bet365 to juz raczej pewne że z/z za Holdera
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|