Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#46853 06/11/2003 20:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 281
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 281
Jaki jest kod swift do banku WBK???

Bonus: Unibet
#46854 06/11/2003 21:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb](...) Gdyby expekt nie zmienił tego przepisu to czy nadal byłby złodziejem czy nie ???
Oczywiście, że: byłby lub nie byłby w zależności od wyniku zakładu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
wuzz, expekt miał "głupi" przepis, który dawał dużą przewagę umiejętnie go wykorzystującemu graczowi, więc to nie jest tak, że "w zależności od wyniku zakładu" byłby złodziejem lub nie.

#46855 06/11/2003 21:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb](...) Gdyby expekt nie zmienił tego przepisu to czy nadal byłby złodziejem czy nie ???
Oczywiście, że: byłby lub nie byłby w zależności od wyniku zakładu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
wuzz, expekt miał "głupi" przepis, który dawał dużą przewagę umiejętnie go wykorzystującemu graczowi, więc to nie jest tak, że "w zależności od wyniku zakładu" byłby złodziejem lub nie.[/qb]
Ten głupi przepis był jednoznaczny i nie dawał możliwości dowolnej interpretacji.
O ile dobrze pamiętam (ale mogę się mylić, dużo już czasu minęło), chodziło o to, że zawodnik, który się nie zakwalifikował do finału przegrywał zakład H2H z zawodnikiem, który do finału awansował. No, ale jak tu mówić o walce H2H, skoro tej walki tak naprawdę nie było?

pozdrowienia
wuzz

#46856 06/11/2003 21:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Moglby ktos zacytowac ten punkt regulaminu?

#46857 06/11/2003 21:23
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Trzeba by sięgnąc głęboko w archiwum...

#46858 06/11/2003 21:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Obecna wersja:

Skoki Narciarskie
Obaj zawodnicy występujący w zakładzie head to head, muszą zakwalifikować się i wystartować w zawodach, aby zakłady pozostały ważne. Zawodnik raz zakwalifikowany, który odda jeden ważny skok, uznawany jest że (=ukończył) zawody.

Starej nie chce mi się szukać...

#46859 06/11/2003 21:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 92
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 92
Nie wiecie co się dzieje z voucherami i kiedy ma się to zmienić?? jak narazie otrzymałem jedną odpowiedź od supportu na początku października, że opcja bedzie niedostępna przez tydzień, a następne moje maile zostały przez nich zignorowane. Teraz nie wiem jak wygląda sytuacja, a support nie daje znaku życia, ehhh...

#46860 06/11/2003 22:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
Regulaminu nie złamali...[/qb]
Zrobili znacznie gorzej, Wuzz. Najpierw nie było żadnego regulaminu i zwyczajnie skubali ludzi twierdząć, że zawodnik oddający jeden skok... nie skończył konkursu. Oczywiście NIKT na świecie (oprócz Expektu) tak nie robił. :rolleyes:

Później był jeszcze gorszy cyrk. Ja nawet osobiście obstawiłem h2h biorąc pod uwagę ich "interpretację" ukończenia konkursu... a jak przyszło do rozliczania zakładów to zdecydowali się wprowadzić nowy zapis. Expekt jest JEDYNYM bukiem jakiego znam, który w trakcie trwania zakładów sobie zmienia regulamin. W świecie bukmacherskim to jest przecież nie do pomyślenia!

Tak więc na Malcie Expekt może sobie w ten sposób robić wałki. W Anglii natomiast idzieś do IBAS i dostajesz pieniądze.

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1