|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
te h.. oszusty nie zrobily zwrotu za sobotnie skoki, czy ktos moze pisal juz kiedys reklamacje i czy mozna u nich jakos te kase odzyskac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jest juz temat o profku to po co zakladac nowy? poczytaj ich regulamin to sie dowiesz dlaczego nie bylo zwrotu jak tego nie ma w regulaminie to nie placz na forum tylko pisz do nich i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
te h.. oszusty nie zrobily zwrotu za sobotnie skoki, czy ktos moze pisal juz kiedys reklamacje i czy mozna u nich jakos te kase odzyskac Jesteś pewien ??? Mógłbyś przybliżyć nam, co Ci powiedzieli. Ja na zwrot za mecz Roma - Dynamo Kijów czekałem 3 dni i nie wyzywałem ich od h... Poza tym warto poczytać ich regulamin, wiele wyjaśnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
SKOKI ANULOWANO W SOBOTE BO POGODA .WEDLUG ICH REGULAMINU KTOREGO NIE CZYTALEM TLUMACZYLI SIE ROZNIE:ZE TO TA SAMA SKOCZNIA,ZE TEN KONKURS BYL PRZELOZONY NA NIEDZIELE -A PRZECIEZ NIE BYL .,A GLOWNIE KUPONY Z SOBOTY MIALY WAZNOSC NA NIEDZIELE ZE PODOBNO MAJA TO W REGULAMINIE. STS TOTOMIX U NICH BYLY ZWROTY.PRZECIEZ KONKURS NIEDZIELNY BYL TO KONKURS 2.I POWINNY BYC ZWROTY ZA NIEOBYTY KONKURS NR 1.CZY KTOS PISAL JUZ KIADYS DO NICH REKLAMACJE I CZY ODDALI KASE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wylacz CAPS LOCK'a i poczytaj regulamin, a nie placz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
H.. W REGULAMINIE NAPISANE ZE ZAKLAd wazny na nastepny dzien niech ich h.. szczeli i sie nachlaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zawsze masz alternatywe STS lub TOTO-MIX i czytaj regulaminy przed zakladaniem watkow, ze to oszusci
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
"profesjonal to oszusty" Do you speak polish?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka