Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Poszukuję archiwalnych numerów Przeglądu Sportowego w pdf-ie. Interesuje mnie okres czerwiec-grudzień 2010r. Może ktoś posiada na dysku jakieś wydania z tego okresu i udostępni, bądź podrzuci jakieś linki, choć z tym to raczej ciężko...

z góry dzięki smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, potrzebny mi kontakt do ludzi z Wisły (Prezes lub Dyrektor Sportowy). Na FB nie ma kontaktów, nie mogę "zgadnąć" maila, bo na stronie nie ma podanych kontaktów do ludzi po nazwiskach, tylko jest np. tak: [email protected] frown
Na maila posłanego do sekretariatu nikt nie odpisał, dzwoniąc nie za bardzo chcą podać.. Dziwne.

Pewnie jest tu ktoś "bliżej" Wisły, bardzo proszę o kontakt na PW..

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Witam

Nie orienntuje sie ktos czy duzo prądu pobiera 10 vatowy wzmacniacz do gitary basowej ??

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by J - 23
Witam

Nie orienntuje sie ktos czy duzo prądu pobiera 10 vatowy wzmacniacz do gitary basowej ??

sprawdź na naklejce powinien być podany pobór prądu

np. taki 15Watowy Roland ma pobór mocy rzędu 18Wat

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by wwwujek
Panowie, potrzebny mi kontakt do ludzi z Wisły (Prezes lub Dyrektor Sportowy). Na FB nie ma kontaktów, nie mogę "zgadnąć" maila, bo na stronie nie ma podanych kontaktów do ludzi po nazwiskach, tylko jest np. tak: [email protected] frown
Na maila posłanego do sekretariatu nikt nie odpisał, dzwoniąc nie za bardzo chcą podać.. Dziwne.

Pewnie jest tu ktoś "bliżej" Wisły, bardzo proszę o kontakt na PW..

Pozdrawiam.

Ktoś może pomóc?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
wwwujek - napisz do Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, oni powinni udzielić Ci konkretnej pomocy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Witam. Czy ma ktoś stronkę gdzie można sprawdzić kiedy rozpoczyna się sezon 2011/2012 w poszczególnych krajach w piłce nożnej?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
czy ktos wie jak taka usługa sie nazywa i gdzie ja dostane ?

wpisujac adres email podajemy np. [email protected] chodzi o to ze zamiast XXX wpisujemy cokolwiek a po @ yyy.pl i email zawsze dojdzie na nas smile mp

[email protected]
[email protected] itp itp.. a emaile dochodza na jeden adres ?

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Na początku myślałem, że chodzi Ci o forwarding, ale chyba bardziej o serwer poczty i aliasy...
A tak a propos - czy ktoś wie jak odblokować pasy w seicento? Zacięły mi się mendy w fotelu kierowcy, a mechanik ze mnie kiepski.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Dostalem nowy modem z vectry, ktory ma juz w sobie wifi czy cos, ze mozna bez przewodowo odbierac internet.

Pytanie czy moge od razu odbierac na 2 komputerach z tego modemu, tzn. u siebie na kompie i na laptopie w 2 pokoju, czy musze dodatkowo miec router tak jak mialem, zeby dzialalo na drugim kompie?. Bo te wifi w modemie to dodatkowo daje mozliwosc bez przewodowego polaczanie na dalsza odleglosc ale chyba na 1 komputer, bo jak wlacze kompa to dziala net w kompie a w laptopie nie, a jak wlacze najpierw w laptopie neta,to tam dziala, a u mnie juz nie. Chce sie upewnic.
Prosze o odpowiedz wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
to z Vectry to juz powinien byc router sam w sobie, tak przynajmniej mi sie wydaje

a nie amsz ustawionego jakiegos IP takiego samego an kompach? powinno byc pobieranie dynamiczne

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Co zrobić abym na eBayu mógł sprzedawać w dolarach i euro oddzielnie ? Głównie interesuje mnie rynek USA i Europa zachodnia, czy muszę mieć oddzielne konta czy jak ? Strona pomocy za wiele tam nie mówi :-(

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by kazow
to z Vectry to juz powinien byc router sam w sobie, tak przynajmniej mi sie wydaje

a nie amsz ustawionego jakiegos IP takiego samego an kompach? powinno byc pobieranie dynamiczne

to wlasnie w tym modemie juz jest niby router, ze mozna normalnie bez przewodowo, ale na 2 kompu nie laczy. Zadnego ip nie ustawialem, pozniej jeszcze poprobuje moze cos drygnie, a na razie mam podlaczony osobny router.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Pany nawigacja Lark czy GoClever ??czy ani ta ani ta?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Originally Posted by john
Pany nawigacja Lark czy GoClever ??czy ani ta ani ta?

Lark.
albo mniej wieszająca się Manta... wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by uho
[quote=john]Pany nawigacja Lark czy GoClever ??czy ani ta ani ta?

Lark.
albo mniej wieszająca się Manta... wink [/quot

korzystasz z Larka? wlasnie gdzies znalazlem ze Larki padaja dość szybko...

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Originally Posted by john
Originally Posted by uho
[quote=john]Pany nawigacja Lark czy GoClever ??czy ani ta ani ta?

Lark.
albo mniej wieszająca się Manta... wink [/quot

korzystasz z Larka? wlasnie gdzies znalazlem ze Larki padaja dość szybko...

nie korzystam, sprzedaję wink i z mojego doświadczenia wiem, że czasem z Larkiem bywają problemy. Korzystałem z Manty z Automapą - idealny sprzęt...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Witam
Ile sie czeka na zwrot z podatku ??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
do 3 m-cy podobno jesli wszystko wypelnione jest prawidlowo:)

Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1