|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[color:"blue"]21.12[/color]
1:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Philadelphia v Golden State 1:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana v LA Clippers 1:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando v New Jersey 1:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New York v San Antonio 1:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Boston v Utah 2:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Memphis v Portland 2:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota v New Orleans/Oklahoma City 2:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Houston v Toronto 3:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Denver v Washington
- gospodarze na pierwszym miejscu , godziny rozpoczecia spotkań wg czasu warszawskiego - pomocne linki w temacie -> "LINKI NBA NFL MLB"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja dziś zagram
PHI - GS under 208,0 Konsekwentnie i z dużą dozą cierpliwości,moze w końcu wpadnie;-)
NYK - SA 2(-4,0) Kpi ktos czy o droge pyta ? Nawet bez Manu(a może zagra) i bedąc w dołu Spursi powinni to minihandi przeskoczyć. Jeden Marbury to za mało,by nowojorczycy mogli napinać sie i krzyczeć "Bij Mistrza!" :-)
Do rozważenia jeszcze 1)-hc HOU 2)over w Indianapolis
Na razie tyle,czekam na wasze opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
No nie wiem Amk, dzisiaj chyba w końcu czas na zwycięstwo New York. 1. Drugi poziom progresji na ich win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2. 6 porażek z rzędu! 3. Atut własnego boiska. Kurs 2.7, niezbyt wysoka stawka, żeby się zwróciło i zarobiło, powinno być ok. Może hp +5,5 za 1.85, ale raczej nie. Chociaż pora wczesna, więc czas na zastanowienie jeszcze będzie.
Kolejny mecz na zwycięstwo Orlando Magic (1.60) 1. Drugi poziom progresji na ich win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2. Seria 2 porażek z rzędu i to jedna po OT, a druga dwoma punktami z Toronto. 3. Atut własnego boiska. Kurs niestety taki sobie 1.6, więc raczej stawka musiałby być wyższa. Chętnie poczytam opinie innych na temat tego meczu.
Trzeci mecz, to typ over w meczu Houston - Toronto. Uzasadnienie zbędne, kluczowe - 2 poziom progresji.
Widzę, że słowo progresja zasiałem na dobre w tym wątku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Ale póki co się sprawdza.
Czwarty typ to Philadelphia, tym razem bez progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1. Golden State dwie porażki 2. Phila ostatnio wygrała 3. Phila gra u siebie
Kurs 1.65
No to chyba na tyle, może jeszcze coś mi wpadnie w oko, to podam później.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzisiejsza noc mogła być cudowna, a była tylko przecietna. Nie bede pisał co grałem, po meczach.
Juz wczoraj gralem SA -4.5 co zakonczylo sie klapą.
Dzisiaj konsekwetnie Sa -4. NYK podobnie jak SA długi ławka, wyrównany zespol, ale nie ta klasa.
Mysle takze nad Houston - hc, Indiana - hc, Phila.
Dziwi mnie troszke faworyzowanie Denver w meczu z Czarodziejami. @2.90 w profie, moim zdaniem kurs troche przeszacowany.
Narazie jednak NBA schodzi na drugi plan... jest piłka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Betis dzisiaj może uczynić mnie zamożnym nastolatkiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Ja dziś zagram
PHI - GS under 208,0 Ja też bo: PHI -> O-O-U-O-O-U GS -> O-O-O-O-O-O-O-O-O (9 razy over z rzędu) ostatni under 28 listopada tak dla jaj, bo ładnie wygląda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a wczoraj under seattle mówiłem że wejdzie i wszedł easy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271 |
no to jedziemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Boston - Utah 1 1.42 - boston atut wlasnej hali na ktorej sa grozni dla wszystkich, wiec jazzmanow powinni polknac w miare gladko
Denver - Washington 1 1.43 - dlugo sie nad tym meczem zastanawialem ale co tu duzo mowic, wystarczy spojrzec w statystyki denver u siebie i washingtonu na wyjezdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Indiana - L.A.Clippers 1 1.5 - Indiana gra z rewelacja jak dla mnie tego sezonu, jednak mysle ze ospodarze takich rywali powinni polykac
New York - San Antonio 2 1.5 - gospodarze gdzies ostatnio calkiem zgubili forme, jedyne czego sie boje to zmeczenie gosci po wczorajszej nocy ( dogrywka w milwaukee)
Philadelphia - Golden State 1x 1.53 - jezeli tylko iverson dzis sie zmobilizuje to sam jest ich w stanie rozniesc, podobnie jak dzis kobe rozniosl dallas... poniewaz druzyny te za czesto w tym sezonie remisuja daje z podporka
i na koniec musialem tego sprobowac... Orlando - New Jersey 2 2.30 - to calkiem na przeczucie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Witam
nie mam zwyczaju udzielać się w tematach dziennych, gdyż główne siły kieruje na ranking, jednak obok tego typu nie mogę przejść obojętnie, a mianowicie właśnie wspomniany wczesniej przez bobsona:
Orlando - New Jersey 2,45 (ML) Unibet
Orlando niczym nie zachwyca, dość chimeryczne - do czasu do czasu jakieś przebłyski, a ostatnia porażka u siebie ze słabiutkim Toronto chwały im nie przynosi. W New Jersey u Carter'a widać zwyżkę formy, skuteczniejszy, aktywniejszy - co od razu przynosi rezultaty - 3 ostatnie spotkania to wygrane NJ sporymi różnicami punktowymi. Wygrywali na wyjeździe z takimi zespołami jak LA, Cleveland czy Denver - 2,45 na zwycięstwo w Orlando? dziekuję pobiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam nie mam zwyczaju udzielać się w tematach dziennych, gdyż główne siły kieruje na ranking ... A szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,zachecam do bardziej aktywnego udziału w topikach dziennych. Mysle,że nie tylko ja ,z ciekawością, przeczytam Twoje opinie. Co sie tyczy typu na Nets,to ja nie czuje się przekonany. Nie od dziś nazwa druzyny z Orlando to dla mnie posmiewisko,jak i cały zespół,ale...tacy clowni często powoduja,ze forsa zostaje u buka. Dzis czuje "podskórnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,ze Orlando wygra,tym bardziej,ze przeciwnik również słaby. Kidd i tylko Kidd,zadnego wsparcia nie ma ten doskonały gracz w NJ. Nets znów obudzą sie w marcu i zaczna gonić PO,ale w tym roku może nie byc fuksa,tak jak w poprzednim. Swoja drogą to przypominaja mi się piekne wiosenne dni,nie tylko ja wtedy zarobiłem na Netsach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
do amk i zabielany:
rozważając -hc Hous braliście pod uwagę to?:
HOUSTON ROCKETS - *Center Dikembe Mutombo (finger) is expected to miss Wednesday's game against Toronto. *Guards Jon Barry (calf) and Rafer Alston (leg) are doubtful for Wednesday's game against Toronto. Center Yao Ming (toe) and guards Bob Sura (knee) and Derek Anderson (calf) are sidelined indefinitely.
YAO:
Houston, TX (Sports Network) - Houston Rockets center Yao Ming will be sidelined for several weeks after undergoing surgery on his left big toe.
Yao is expected to take antibiotics and rest for several weeks so the infection can heal properly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Swoja drogą to przypominaja mi się piekne wiosenne dni,nie tylko ja wtedy zarobiłem na Netsach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie tylko Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mecz z Bostonem to było coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Amk nie przesadzaj, ze Netsi to Kidd i 4 koszulki. Ja co prawda ani Cartera, ani Jeffersona nie lubie, ale doceniam ich wkład i szanuje. Kurs na netsów w moim mniemaniu przesadzony, jednak nie mam przekonania co do tego typu. 3 zwyciestwa z rzedu chyba wystarczy. Mecz no bet, bo granie Orlando za @1.60 to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Narazie zajmuje sie piłka, na NBA przyjdzie czas o 23. Wstepnie Phila chyba powalczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
@szakatak
Ja nie znam anglikanskiego, wiec nie wiem co tam pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak na poważnie to Dinki ostatnio niespodzianka w Orlando... wiec teraz czas na wpier***.
Hadni w granicach 8 moim zdaniem do przekroczenia.
Jak znam życie, to Yao zagra... a T-Mac w formie zaten powinno być dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Kruca... sorki za post pod postem... ale to wszystko przez brak edycji.
Yao jednak nie zagra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Spore osłabienie... nad NBA bede myslal pozniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kruca... sorki za post pod postem... ale to wszystko przez brak edycji.
Yao jednak nie zagra. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Spore osłabienie... nad NBA bede myslal pozniej. @Rafał - brałem to pod uwagę @Zabielany - nie miałem na mysli całego sezonu,ale stan NJN na dzień dzisiejszy,oprócz Kidda nie ma nikogo:-))) Im dłuzej siedzę nad analizami,to tym bardziej podoba mi sie over w Indianapolis. Szczerze mówiąc to jednak do zadnego typu nie mam przekoania na poziomie 7/10 i wyżej:-),dlatego zagram dzis duble,zmiksowane z NCAAB. Jedyny singiel to under GSW,ale to z wiadomych przyczyn. Pozdrawiam amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
Rakiety bez Minga - z pewnoscia, a Mutombo "is also expected to miss the game"; trudno wygrac mecz bez centra, prawda??
w Denver ciagle szpital i "przynajmniej watpliwy" jest udzial w meczu przeciwko Waszyngtonowi: Cambego, Boykinsa i Martina
[color:"red"]Poprawka naniesiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by amkwish; 21/12/2005 21:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Grey,ja myślę,że z Raptors mozna wygrać bez centra,bez playmakera,bez coacha,etc.....
Żartuje,ale to co prezentują gostki z Toronto uwłacza i dyscyplinie i Lidze.
Zastanawiam się,jakim bilansem zakońcża i czy w tej kwestii otrzymają pomoc...społeczną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gram -hc na Rockets.
Last edited by amkwish; 21/12/2005 21:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Nie rozumiem na jakiej podstawie, wyciągasz takie wnioski.
w 3 ostatnich meczach Vince zaskrobał 94 punkty, Jafferson niecale 60 ... prowadząc Netsóff to zwyciestw.
Kidd wiadomo, lider zespolu, mózg drużyny.
Gdyby Kidda nie była to Netsi nie istnieją. W razie nieobecnośc Cartera badz Jeffersona NJ, az tyle nie tracą co przy absencji Kidda.
Wystarczy o tych Nestach... mecz No bet, wiec po co sobie nim zaprzątac głowe.
Dzisiaj pomimo duzej ilosci spotan, naprawde trudna kolejka. Ciężko wybrać coś naprawde interesujacego.
Zagram sobie takiego amkwishowkiego dubelka. Under Phila + Over Pacers. To z racji na tą nerwówke z progresem na under Sonics. Dzisiaj powinno być izzzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jesli chodzi o ml...
czuje wygraną Pacers. LAC o ile u siebie to w tym sezonie potęga to na wyjazdach czesto zawodzi. Tinsley juz gotów, zatem brakuje jedynie Artesta i Jonsa. Handi -4.5 do przegraoczenia. Nie jestem do tego typu na tyle przekonany, zeby go grac solo. Najprawdopodobniej zagram go w jakims dubelku. Tylko z Czym ? Czekam, az Unibet wystawi kursy na mecz Bostonu. Ujemne handi na gospodarzy takze mi sie podoba.
Mecze w Minesocie, Houston oraz Memphis odpuszczam.
Gdybym musiał to skłanialbym sie ku Houston - hc oraz Portland +hc.
Na mecz Denver - Wash takze jeszcze nie ma kursów w Unibecie. W baw widze @4.10 na Wash. Jezeli bedzie co najmniej @3.50 to niewątpliwie zagram.
Typ nocy SA -4.
2 porazki z rzedu mistrzów NBA. Pora na przkonywujace zwyciestwo. Troszke zniecheca mnie do tego typu, passa porazek Nowojorczyków. Oba zespoly dysponuja szerokimi, równymi kadrami, jednak o nieba lepsze nazwiska w SA. Co ty dużo gadac... za wysoki progi na nowojorczyków nogi.
Reasumując.
dubel amkwishowski 2/10 Pacers - hc + Boston -hc ( o ile bedzie nie wiekszy niz 7) 2/10
Sa 5 albo nawet 6/10
Jezeli Wash powyzej @3.50 to 2/10.
Na jakąs taśme wrzuce jeszcze Phile -hc, Portland + hc.
Udanej nocki życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zabielany,mam na mysli to,ze zarówno Carter,jak i Jefferson nie grają na dzis tak,by Nets mogli spokojnie mysleć o PO.
Zważ,że NJ graja własciwie bez kontuzji i trudno sobie wyobrazić,że tak bedzie przez cały sezon.
Jak wypadnie ktoś z wielkiej trójki,to pewnie łatwiej o zwyciestwa nie bedzie i znowu play-off's pod znakiem zapytania.
A szkoda by było....
Widzę,że tak jak i ja nie zaszalałes ze stawkami,co utwierdza mnie tylko w przekonaniu,że nie bedzie to noc łatwych typów :-)
Pozdrawiam
amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
3 etap
Golden: OOO OOO OOO : Philadelphia-Golden / under 208.5 / 1.91 / 35j
dzis spotykają sie dwie overkowe ekipy .. Phila 15/10 dla overa Golden 16/9 dla overa Ostatnie 10 spotkań - 7/3 dla overa -> [5 ostatnich 3 under / 2 over] -> trend : OUOUOU .. miedzy obiema ekipami .. oby dziś niewypadł over .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ..ostatnio kiedy linia na tą pare była ustawiona na 205 i wiecej ...padał underek daje sie zauważyć .. ze kiedy wygrywa Golden ..zdobywaja ponad 100 pkt ... i kiedy przegrywaja to traca ponad 100 ... dziś najgorszym rozwiązaniem bedzie OT
pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 58 |
to moze ja cos dodam od siebie Philadelphia 76ers - Golden State Warriors 2 2.40 Orlando Magic - New Jersey Nets 2 2.29 New York Knicks - San Antonio Spurs 2 1.44 i kusi mnie Wizards po kurs 4.01
[color:"red"]nastepnym razem do typków napisz krótkie uzasadnienie ...
Last edited by kewin; 21/12/2005 23:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
amkwish, ale w ten sposob mozna powiedziec o wielu wielu druzynach. Pomyslmy co sie stanie z:
-Detroit bez Hamiltona badz Billupsa -Boston bez Pierca bad Davisa -Clevland - bez LeBrona az starch pomysylec -Denver bez Anthonego -Lekers bez Kobego tak jak w przypadku cavs -Clippers bez Branda badz Cassela -Memphis bez Gasola -Minesotte bez Garnetta i tak by mozna bez konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A na deserek zobazmy jaka jest ronica miedzy Houston bez T-Maca i z nim i miedzy Miami z Sahqiem i bez niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z kadej druzyy jesli odpadnie czolowy zawodnik (no moze procz Indiany)to staj sie ona automatycznie jedna z najslabszych ekip w lidze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|