|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Last edited by Platini; 27/05/2011 18:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Belchatow Craxa na 2 2.4 tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Belchatow Craxa na 2 2.4 tylko  a co w tym smiesznego w sobote bedziesz mial ponizej 2 to chyba normalny kurs w tym przypadku gdzie jedna druzyna myslami jest na wakacjach a druga walczy o zycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Belchatow Craxa na 2 2.4 tylko  a co w tym smiesznego w sobote bedziesz mial ponizej 2 to chyba normalny kurs w tym przypadku gdzie jedna druzyna myslami jest na wakacjach a druga walczy o zycie ciekawe czy będzie 2, jak slask bedzie prowadzil 2-0 3-0 to moze byc i remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mysle, ze wcale nie bedzie tam potrzebna '2'
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To co craax zmieniamy podpis na niedowiarek? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
craax, mozesz se pisac co chcesz, ale Cracovia kolejny sezon na sporym szczesciu sie utrzymuje.
Pisze utrzymuje, bo nie wierze, zeby Slask nie pocisnal mocno Arke. Maja argumenty nie tylko pucharowe, ale pewnie kibice beda piac aby wygrali z Gdynia.
jak dla mnie to Slask 1, Belchatow 1, Legia 1, Gornik 1 i tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
A dlaczego Gornik ma wygrac z Widzewem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jaga remis, LEchia remis, Widzew wygrywa i gra w pucharach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
A dlaczego Gornik ma wygrac z Widzewem ? a gdzie ja pisze ze ma ? ale pilkarze beda zegnac sie z Zabrzem, Bonin i Magiera (ten do Craxy ma isc), Nawalka do Korony  Sikorski/Jez jak Weizz obejmie Legie to do Warszawy... ogolnie atmosfera super w szatni, ale wiedza ze sporych pieniedzy tutaj nie zarobia... zagra najsilniejszy sklad, i oprocz 1 widze ostra strzelanine OVERRR 3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Jaga remis, LEchia remis, Widzew wygrywa i gra w pucharach  taaa... Lechia na 4 miejscu i gra w pucharach trzeba miec infrastrukture...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
To co craax zmieniamy podpis na niedowiarek?  poczekamy do soboty - jak sie uda to bedzie NIESAMOWITY WYCZYN Ojro wiem o tym, Ulatowski team do tego doprowadzil
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ojej teraz będziemy słyszeć o niewiarygodnym wyczynie Cracovii To już wolałem narzekanie że powinni spaść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ojej teraz będziemy słyszeć o niewiarygodnym wyczynie Cracovii To już wolałem narzekanie że powinni spaść  hmm Ty chyba w ostatnim czasie przechodzisz jakas menopauze - przed sezonem duzo bylo o tym pisane ilu druzynom z taka strata pkt sie udalo zostac w lidze w ostatnich 20 latach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Jagiellonia to jednak no sory dla fanów ale frajerzy, jak patrzyłem w tabelę parę tygodni temu myślałem no dobra: 1.Wisła 2.Jaga 3.będą się tam bili chłopaki o LE kwalifikacje. ale Jaga dała z siebie wszystko żeby wypaść poza pierwszą trójkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Niewielu i zapewne to niezły wyczyn, ale całą rundę pisałeś o spadku - mimo iż było pisane jasno i czytelnie że spokojnie Craaxa się utrzyma, czy sportowo czy nie. Od początku takie moje zdanie było. Dlatego trochę mnie to bawi, że teraz już widzimy wszędzie super wyczyn Cracovii w który nijak nie wierzyłeś. Nic ponad to  i bez ciśnienia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jaga remis, LEchia remis, Widzew wygrywa i gra w pucharach Lechia może nawet i wygrać, jej wynik bez znaczenia w przypadku remisu Jagi i zwycięstwa Widzewa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Dodatkowo Ruch Chorzów ma 3 porażki z rzedu więc nie zdziwię się jak Jaga z nimi teraz zremisuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Niewielu i zapewne to niezły wyczyn, ale całą rundę pisałeś o spadku - mimo iż było pisane jasno i czytelnie że spokojnie Craaxa się utrzyma, czy sportowo czy nie. Od początku takie moje zdanie było. Dlatego trochę mnie to bawi, że teraz już widzimy wszędzie super wyczyn Cracovii w który nijak nie wierzyłeś. Nic ponad to  i bez ciśnienia.  no nie wierzylem bo strata byla kolosalna -ale to przeciez nie ja i moja wiara jestesmy wyznacznikiem ewentualnego wyczynu i utrzymania Cracovii, nie mozna go umniejszac przez to, ze ciezko mi bylo to sobie wyobrazic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jagiellonia to jednak no sory dla fanów ale frajerzy, jak patrzyłem w tabelę parę tygodni temu myślałem no dobra: 1.Wisła 2.Jaga 3.będą się tam bili chłopaki o LE kwalifikacje. ale Jaga dała z siebie wszystko żeby wypaść poza pierwszą trójkę. no właśnie co raz więcej głosów pojawia się u nas, że występ w pucharach nie bardzo nam po drodze, w niedzielę wszystko się wyjaśni, pierwsza runda LE juz w czerwcu czyli w poniedziałek trzeba by było wyjeżdżać na zgrupowanie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|