Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#469433 21/12/2005 21:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Witam.Zainteresowałem sie ostatnio zakładami -tzw handicapy azjatyckie.Jeśli macie linki do stronek gdzie można dowiedziec sie wiecej o tych zakładach ,jakieś info, prognozy na mecze itp.Piszcie.Poszukuje również prógramu który byłby pomocny przy grze w takie zakłady,Jeśli możecie mi pomóc prosże piszcie.Dzieki.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#469434 21/12/2005 21:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 229

#469435 21/12/2005 21:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
www.asianhandicap.com [asianhandicap.com]
www.ahc-picks.com [ahc-picks.com]

Obie to strony z prognozami na mecze. Jest w czym wybierac.

#469436 22/12/2005 11:42
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Zobacz tutaj -> BET HELP [bethelp.com]

#469437 07/02/2006 12:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
czytałem o asianach na imeqbets, ale mimo to dalej nie rozumiem. mógłby ktoś to tutaj wytłumaczyć tak bardzo dobitnie żebym nawet ja mógł to pojąć?
z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#469438 07/02/2006 14:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wiekszosc bukow ma na swoich stronach wyjasnione azjany.Z tego co pamietam to expekt przejzyscie to wylozyl

#469439 07/02/2006 16:49
Dołączył: Feb 2005
Posty: 410
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 410
Quote
czytałem o asianach na imeqbets, ale mimo to dalej nie rozumiem. mógłby ktoś to tutaj wytłumaczyć tak bardzo dobitnie żebym nawet ja mógł to pojąć?
z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Szczególowy opis handicapów azjatyckich znajduje sie na naszej stronie internetowej w dziale artykułów: http://www.imeqbets.com/index.php?page=article , Jeśli dalej masz problemy ze zrozumieniem idei tego typu zakładów, zadaj konkretne pytanie, postaramy Ci sie na nie odpowiedzieć.


ImeqBets Team

#469440 08/02/2006 08:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 197
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 197
Skoczek to idiota i czepia się mnie i wszędzie go pełno.

Ale wytłumaczę temu kretowi jak krowie na rowie. Ja gram tylko asian handicaps od 2 lat.

Po pierwsze liczy się tutaj wynik bramkowy -tzw scores 1-1 2-1 itd. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy jakie one mają wpływ na wyniki końcowe wielu lig.

Handicapy starają się wyeliminować możliwość remisu i doprowadzić do obstawienia na dwie strony a nie na trzy - klasyczne 1 x 2.

Na dany mecz przyznaje się handicap ułamkowy - od level ( gdzie obie stron są równe i w przypadku remisu stawka jest zwracana ) poprez 1/4 1/2 3/4 1 1 1/4 itd zwiekszając o 1/4 .

W zalezosći czy drużyna jest faworyzowana czy nie otrzymuje handicap.

I tak faworyt otrzymuje handicap ujemny lub underdog otrzymuje dodatni np +1/2 +1/4 + 1 1/2.

Do tego potrzebna jest tabela wypłat. Która jest i na tym forum w dziale handicapy wyjasniona.


Najtrudniejszy jest handicap 1/4 3/4 1 1/4 bo w tym przypadku np :

Everton-Blackburn 0:1/4 Odds 2,00 1,935 ( za pointbet)( bb dostaje handicap) jesli stawiamy na Everton -na wygraną to jak wygra to wygra ale jesli będzie remis to przegrywamy połowę !!!!!!!!!!!!! A w przypadku gracza obstawiającego na BB gracz wygra połowę z 0,935- postawisz 100 na BB i dostaniesz 0,935 dzielone na 2 czyli ok 46 !!!!!

W przypadku Handicapu 3/4
Np Tottenham- Charlton 0:3/4 aby dostac pełna stawke spurs muszą wygrać 2 golami lub więcej . Jak wygrają jednym to dostajemy pól wygranej z kursu np 2,00 czyli + 0,50 . Charlton jak przegra jednym golem to stracimy tylko pól stawki.

Handicap +1/2 to inaczej mozna powiedziec 1 lub x2 - nie ma mozliwosci remisu na handicapie- remis faktyczny np 1-1 oznacza ze ygrywa strona z +1/2.

I na faworyta dużego kurs:

1 1/2 lub 1 3/4 - wówczas wygrana 1 golem to wygrana underdoga- faworyt musi wygrac 2 lub 3 golami aby była pełna wygrana - w przypadku 3/4 3 goalmi np 3-0 4-1 i wyzej 5-0 4-0 5-2 ( dla 1 3/4).

Do tego słuzy tabela.


https://www.mecz.pl/index.php?dzial=asian

#469441 08/02/2006 08:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
aahaaaa. dziękuję bardzo sensej, wiedziałem, że na ciebie można liczyć czy to ustawione mecze czy jakieś wyjaśnienie, coś tam mi to wyjaśniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#469442 06/07/2006 19:26
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Witam.Odświeżam temat i ponawiam swoją prośbę -Jeśli macie linki do stronek gdzie sa podawane jakies prognozy na mecze z handicapami azjatyckimi,itp.Piszcie.Poszukuje również programu który byłby pomocny przy grze w takie zakłady-czy jest wogóle jakis program który miałby pomocne opcje -nie wiem moze jakieś serie statsy itp?Jeśli możecie mi pomóc prosże piszcie.Dzieki.Pozdrawiam

#469443 09/07/2006 19:50
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
ktora bukmacher ma najlepsza oferte w handicapach?


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1