|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Hell Łukasz już pobrany?  No kurde jakos nie wiem ; ( Falla wraca chyba do dyspozycji co nękał każdego chociaz przegrywal to wyniki byly na styku, a jak przypomne sobie jak wtedy wlasnie gral z takimi serwisantami czy typami s&v to juz w ogole mnie to odtraca. I jeszcze nie widzialem go w tym turnieju, bo Lukasz to swietna gra s&v gra tak agresywnie ze szok, siedzi na siatce tak zwinnie ze naprawde. Ciezki mecz ale licze ze Polak wygra ale czy bede to stawial to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Kanepi ktos widział ?? może by ten Makaron spakowała dzisiaj ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kanepi ktos widział ?? może by ten Makaron spakowała dzisiaj ?? Fajny kurs ja pobieram Estonke. Nie wiecie czy fortuna wystawi polfinaly do Katowic?, bo tipspot ma je lajtowo, a fortuna to jak ma dzien to wystawi i nie wiem czy dadza cos z Polski ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
CO z tą naszą Agą ... dzis już chyba łatwo nie będzie miała ... i ta jej jakaś kontuzja :/ hmm ....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Soderling(-7.5)-Mayer L. 2 tez może być
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
CO z tą naszą Agą ... dzis już chyba łatwo nie będzie miała ... i ta jej jakaś kontuzja :/ hmm .... kontuzja czaszki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
CO z tą naszą Agą ... dzis już chyba łatwo nie będzie miała ... i ta jej jakaś kontuzja :/ hmm .... kontuzja czaszki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Aga Wam dzisiaj pokaże kto ma kontuzję czaszki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
kurna, mocno obstawiony Dołgo, a jakoś takie ciężkie przeczucie mnię nęka od rana..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Aga Wam dzisiaj pokaże kto ma kontuzję czaszki  nie dziś. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dilmach spoko, ale jeżeli dla Was kurs na Wicki jest adekwatny do ryzyka to chyba WY macie kontuzję czaski Piszecie o Adze, że 'kontuzja pleców' - niech ktoś mi powie kiedy ona ostatnio była w pełni sił? Natomiast szkoda,że nie piszecie o Wicki, która gra...kupę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
kurna, mocno obstawiony Dołgo, a jakoś takie ciężkie przeczucie mnię nęka od rana.. Victor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
witam, caly tydzien w robocie po 10 godzin i wiecej, nic człowiek nie jest w stanie poogladać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Mayer zjeżdża, wystawiłem przed snem ale nikt nie pobrał mojego 11 a teraz już 8.6  ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 861 |
Dolgo Kubot hlavackova/hradecka lipsky/ram cermak/ polasek srebotnik/zimonjic jeszcze mysle o simonie z ryba??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
fortuna powystawiała dziś mecze , a ja wszystko na odwrót bym grał tzn Gajdonsovą , Lujbę , fisza ... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
co powiecie na Gajdosovą lub Fisha ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Dilmach spoko, ale jeżeli dla Was kurs na Wicki jest adekwatny do ryzyka to chyba WY macie kontuzję czaski Piszecie o Adze, że 'kontuzja pleców' - niech ktoś mi powie kiedy ona ostatnio była w pełni sił? Natomiast szkoda,że nie piszecie o Wicki, która gra...kupę  Ja widzę value na Wickmayer  Yanina gra kupę? 41 winnersów 19 ue z Moritą, dała jej 4 bp w całym meczu. Prędkości serwisu i skuteczność bez porównania z Agą, a wiesz dobrze, że Wicki to ten najbardziej niewygodny dla Radwanskiej rodzaj przeciwniczki.. jak będzie trafiała to spakuje Krakowiankę w dwóch setach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Mayer zjeżdża, wystawiłem przed snem ale nikt nie pobrał mojego 11 a teraz już 8.6  .. Moje lay 1,1 złapane btw mała rada, na rynkach z dużym faworytem lepiej lay wystawiać faworyta niż back ud. Pzdr Według mojej opinii Mayer zjedzie do 7,6 -8,0 i później odbije w górę przed meczem do 8,8-9 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
co powiecie na Gajdosovą lub Fisha ? oglądałem Gajdonsovą i tylko mam do niej zastrzeżenie co do pierwszego serwisu ... bo go nie miała ... a reszta OK ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|