Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 56 1 2 3 4 5 6 7 55 56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
MagiK - troche sie już bawię na BF ale tutaj masz rację, nie wiem czemu tak zrobiłem blush
Pewnie faktem, że o czym innym intensywnie myślałem jak wróciłem do domu frown

Ale teraz już na pewno zapamiętam co piszesz smile
Co jeszcze na dziś atakujesz?
Ja Dołgo chyba i może Simona ..

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by MagiK
Dilmach spoko, ale jeżeli dla Was kurs na Wicki jest adekwatny do ryzyka to chyba WY macie kontuzję czaski blush

Piszecie o Adze, że 'kontuzja pleców' - niech ktoś mi powie kiedy ona ostatnio była w pełni sił?
Natomiast szkoda,że nie piszecie o Wicki, która gra...kupę grin
Ja widzę value na Wickmayer tongue
Yanina gra kupę? 41 winnersów 19 ue z Moritą, dała jej 4 bp w całym meczu. Prędkości serwisu i skuteczność bez porównania z Agą, a wiesz dobrze, że Wicki to ten najbardziej niewygodny dla Radwanskiej rodzaj przeciwniczki.. jak będzie trafiała to spakuje Krakowiankę w dwóch setach.
Moim zdaniem kurs ~2,3-2,4 byłby value, teraz jest ono po stronie Agi. Poza tym nie do końca wierzę w te statsy ze strony RG - widziałem już trochę spotkań i często zapisywanie przez nich statystyk jest trochę dziwne wink
O serwisie nawet nie będę mówił - tu się z Tobą w 100% zgadzam, choć aga podciągnęła się w tym elemencie. Pamiętaj również,że Wicki ma niezłe siano w głowie - lepsze niż Aga,a nasza rodaczka potrafi wyprowadzić z równowagi rywalki.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
macie od rana na rozluźnienie atmosfery. smile

Wiki dziś zjada naszą gwiazdeczkę.
Łukasz.
Kanepi.
Rafa -10.5.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
jak tak popatrzeć,
to Li ma też ciężką przeprawę - nie wiem czemu ją pograłem już w czwartek, Cirstea może tu sprawić niespodziankę

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by MagiK
Dilmach spoko, ale jeżeli dla Was kurs na Wicki jest adekwatny do ryzyka to chyba WY macie kontuzję czaski blush

Piszecie o Adze, że 'kontuzja pleców' - niech ktoś mi powie kiedy ona ostatnio była w pełni sił?
Natomiast szkoda,że nie piszecie o Wicki, która gra...kupę grin
Ja widzę value na Wickmayer tongue
Yanina gra kupę? 41 winnersów 19 ue z Moritą, dała jej 4 bp w całym meczu. Prędkości serwisu i skuteczność bez porównania z Agą, a wiesz dobrze, że Wicki to ten najbardziej niewygodny dla Radwanskiej rodzaj przeciwniczki.. jak będzie trafiała to spakuje Krakowiankę w dwóch setach.
Moim zdaniem kurs ~2,3-2,4 byłby value, teraz jest ono po stronie Agi. Poza tym nie do końca wierzę w te statsy ze strony RG - widziałem już trochę spotkań i często zapisywanie przez nich statystyk jest trochę dziwne wink
O serwisie nawet nie będę mówił - tu się z Tobą w 100% zgadzam, choć aga podciągnęła się w tym elemencie. Pamiętaj również,że Wicki ma niezłe siano w głowie - lepsze niż Aga,a nasza rodaczka potrafi wyprowadzić z równowagi rywalki.


gadanie że potrafi wyprowadzić z równowagi to żaden argument, jak jej idzie to gra a jak nie to raczej Aga się gotuje. Ja tam mam Wiki od wczoraj @2 i to dla mnie value.

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Diilmach
macie od rana na rozluźnienie atmosfery. smile

Wiki dziś zjada naszą gwiazdeczkę.
Łukasz.
Kanepi.
Rafa -10.5.
całe 3 płyty z GJ 2 są zajebiste !! POlecam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Platini
MagiK - troche sie już bawię na BF ale tutaj masz rację, nie wiem czemu tak zrobiłem blush
Pewnie faktem, że o czym innym intensywnie myślałem jak wróciłem do domu frown

Ale teraz już na pewno zapamiętam co piszesz smile
Co jeszcze na dziś atakujesz?
Ja Dołgo chyba i może Simona ..

Dolgo na razie zostawiłbym w spokoju, kurs już trochę zaniżony imo dopiero powyżej 1,85 byłby warty pobrania. Myślę,że szybko w trakcie meczu skoczy do góry, więc chyba warto poczekać.
Co do Simona to myślę,że wygra i kurs jest dla mnie niespodzianką - spodziewałem się 1,51-1,53

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531
Likes: 10
Żeby wczoraj nie przerwali meczu, del potro wygrałby moim zdaniem,widzę ze na becie widnieje kurs na portiego 4.33 dla mnie okazja wielka:)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
CO myślicie mecz Soderling - Mayer ( że Mayer wygra przynajmniej 1 seta kurs 2,0 w fortunie ) myśle że spokojnie może wejść ?

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by pawel Wafel
CO myślicie mecz Soderling - Mayer ( że Mayer wygra przynajmniej 1 seta kurs 2,0 w fortunie ) myśle że spokojnie może wejść ?
mi sie wydaje ze lepeij tego handi -7,5

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
srebotnik/zimonjic warte gry?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
cFaniak Chrabąszcz pisał, że najtrudniejszy mecz Djoka budzie z Delpo cool
szkoda, że w jednej połówce jest Delpo, Djoker, Ferdek, Ferrer ;/
Rafie się nieźle przyfarciło.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
na początek lay Na Li 1/10.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Chrabąszcz
cFaniak Chrabąszcz pisał, że najtrudniejszy mecz Djoka budzie z Delpo cool
szkoda, że w jednej połówce jest Delpo, Djoker, Ferdek, Ferrer ;/
Rafie się nieźle przyfarciło.
Spoko Rafa ma Kubota i tu się jego szczęście kończy grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Nin nie piszecie o Paniczu

Berrer +8,5?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531
Likes: 10

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
mnie korci Fish, ale nie wiem czy tędy droga laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Rusedski
mnie korci Fish, ale nie wiem czy tędy droga laugh

Simon się coś za plecy łapał pod koniec meczu z Chardym

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531
Likes: 10
Żil Simon boks piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
siema !!!!!!!!! no wczoraj DANIELA piwo aplauz

szkoda mi Stosur ale trudno


co dzis ?!

Strona 5 z 56 1 2 3 4 5 6 7 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,777 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1