MagiK - troche sie już bawię na BF ale tutaj masz rację, nie wiem czemu tak zrobiłem Pewnie faktem, że o czym innym intensywnie myślałem jak wróciłem do domu
Ale teraz już na pewno zapamiętam co piszesz Co jeszcze na dziś atakujesz? Ja Dołgo chyba i może Simona ..
Dilmach spoko, ale jeżeli dla Was kurs na Wicki jest adekwatny do ryzyka to chyba WY macie kontuzję czaski
Piszecie o Adze, że 'kontuzja pleców' - niech ktoś mi powie kiedy ona ostatnio była w pełni sił? Natomiast szkoda,że nie piszecie o Wicki, która gra...kupę
Ja widzę value na Wickmayer Yanina gra kupę? 41 winnersów 19 ue z Moritą, dała jej 4 bp w całym meczu. Prędkości serwisu i skuteczność bez porównania z Agą, a wiesz dobrze, że Wicki to ten najbardziej niewygodny dla Radwanskiej rodzaj przeciwniczki.. jak będzie trafiała to spakuje Krakowiankę w dwóch setach.
Moim zdaniem kurs ~2,3-2,4 byłby value, teraz jest ono po stronie Agi. Poza tym nie do końca wierzę w te statsy ze strony RG - widziałem już trochę spotkań i często zapisywanie przez nich statystyk jest trochę dziwne O serwisie nawet nie będę mówił - tu się z Tobą w 100% zgadzam, choć aga podciągnęła się w tym elemencie. Pamiętaj również,że Wicki ma niezłe siano w głowie - lepsze niż Aga,a nasza rodaczka potrafi wyprowadzić z równowagi rywalki.
Dilmach spoko, ale jeżeli dla Was kurs na Wicki jest adekwatny do ryzyka to chyba WY macie kontuzję czaski
Piszecie o Adze, że 'kontuzja pleców' - niech ktoś mi powie kiedy ona ostatnio była w pełni sił? Natomiast szkoda,że nie piszecie o Wicki, która gra...kupę
Ja widzę value na Wickmayer Yanina gra kupę? 41 winnersów 19 ue z Moritą, dała jej 4 bp w całym meczu. Prędkości serwisu i skuteczność bez porównania z Agą, a wiesz dobrze, że Wicki to ten najbardziej niewygodny dla Radwanskiej rodzaj przeciwniczki.. jak będzie trafiała to spakuje Krakowiankę w dwóch setach.
Moim zdaniem kurs ~2,3-2,4 byłby value, teraz jest ono po stronie Agi. Poza tym nie do końca wierzę w te statsy ze strony RG - widziałem już trochę spotkań i często zapisywanie przez nich statystyk jest trochę dziwne O serwisie nawet nie będę mówił - tu się z Tobą w 100% zgadzam, choć aga podciągnęła się w tym elemencie. Pamiętaj również,że Wicki ma niezłe siano w głowie - lepsze niż Aga,a nasza rodaczka potrafi wyprowadzić z równowagi rywalki.
gadanie że potrafi wyprowadzić z równowagi to żaden argument, jak jej idzie to gra a jak nie to raczej Aga się gotuje. Ja tam mam Wiki od wczoraj @2 i to dla mnie value.
MagiK - troche sie już bawię na BF ale tutaj masz rację, nie wiem czemu tak zrobiłem Pewnie faktem, że o czym innym intensywnie myślałem jak wróciłem do domu
Ale teraz już na pewno zapamiętam co piszesz Co jeszcze na dziś atakujesz? Ja Dołgo chyba i może Simona ..
Dolgo na razie zostawiłbym w spokoju, kurs już trochę zaniżony imo dopiero powyżej 1,85 byłby warty pobrania. Myślę,że szybko w trakcie meczu skoczy do góry, więc chyba warto poczekać. Co do Simona to myślę,że wygra i kurs jest dla mnie niespodzianką - spodziewałem się 1,51-1,53
cFaniak Chrabąszcz pisał, że najtrudniejszy mecz Djoka budzie z Delpo szkoda, że w jednej połówce jest Delpo, Djoker, Ferdek, Ferrer ;/ Rafie się nieźle przyfarciło.
cFaniak Chrabąszcz pisał, że najtrudniejszy mecz Djoka budzie z Delpo szkoda, że w jednej połówce jest Delpo, Djoker, Ferdek, Ferrer ;/ Rafie się nieźle przyfarciło.
Spoko Rafa ma Kubota i tu się jego szczęście kończy