|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[color:"red"]16 tydzień[/color]
[color:"blue"]24.12.2005[/color]
19:00 -> Tampa Bay v Atlanta 19:00 -> Carolina v Dallas 19:00 -> Houston v Jacksonville 19:00 -> Cleveland v Pittsburgh 19:00 -> St Louis v San Francisco 19:00 -> Cincinnati v Buffalo 19:00 -> New Orleans v Detroit 19:00 -> Washington v New York Giants 19:00 -> Kansas City v San Diego 19:00 -> Miami v Tennessee 22:05 -> Arizona v Philadelphia 22:15 -> Denver v Oakland 22:15 -> Seattle v Indianapolis
[color:"blue"] 25/26.12.2005[/color]
23:00 -> Green Bay v Chicago 02:30 -> Baltimore v Minnesota
[color:"blue"]27.12.2005[/color]
03:00 -> New York Jets v New England
[b] - pomocne linki w temacie "Linki NBA NFL MLB" - godziny rozpoczecia spotkań wg czasu warszawskiego - gospodarze na pierwszym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bills vs Bengals (Week 16) Bills 15.16% Bengals 84.84% 1768 Bets Steelers vs Browns (Week 16) Steelers 84.66% Browns 15.34% 2373 Bets Chargers vs Chiefs (Week 16) Chiefs 36.59% Chargers 63.41% 1902 Bets :00pm Titans vs Dolphins (Week 16) Dolphins 76.50% Titans 23.50% 1170 Bets Jaguars vs Texans (Week 16) Jaguars 74.59% Texans 25.41% 1629 Bets Lions vs Saints (Week 16) Lions 30.23% Saints 69.77% 731 Bets Cowboys vs Panthers (Week 16) Panthers 56.26% Cowboys 43.74% 1621 Bets Giants vs Redskins (Week 16) Giants 60.64% Redskins 39.36% 1786 Bets Falcons vs Bucs (Week 16) Falcons 24.31% Bucs 75.69% 1415 Bets 49ers vs Rams (Week 16) Rams 64.27% 49ers 35.73% 904 Bets Eagles vs Cardinals (Week 16) Cardinals 35.65% Eagles 64.35% 648 Bets Colts vs Seahawks (Week 16) Colts 49.01% Seahawks 50.99% 910 Bets Raiders vs Broncos (Week 16) Broncos 85.34% Raiders 14.66% 1521 Bets Bears vs Packers (Week 16) Bears 83.92% Packers 16.08% 1393 Bets Vikings vs Ravens (Week 16) Vikings 43.02% Ravens 56.98% 781 Bets Patriots vs Jets (Week 16) Patriots 93.72% Jets 6.28% 1257 Bets
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Dziwna sprawa: Indianapolis majace bilans 13-1 gra na wyjezdzie ze Seattle (12-2) U Indych ma "podobno" niezgrac Manning ( najlepszy QB w lidze) i kopacz Vanderjagt a kurs wacha sie miedzy 4 a 4,5 ja za small stake to wezme. nie takie cuda swiat widzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
i dodam jeszcze ze betandwin ,expekt i gamebookers nie maja tego zakladu wogole w ofrcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Nie bardzo rozumiem, o jakim kursie 4 mówisz. Na Seattle kurs jest 1.2 a na Indianapolis 4.5 w Bet at Home. Czyli absencja tych graczy jest znana bukom. Szkoda, że Gooniek już się nie udziela w tym temacie. Wesołych Świąt!
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Pittsburgh (-7) at Cleveland Typ:1
Pittsburgh myslac o playoffie musi wygrac ten mecz, dla nich pozostale dwa spotkania sa meczami o "byc albo nie byc". Pittsburgh wygralo ostatnie 15 z 18 spotkan z Cleveland, tak wiec wedlug mnie wszystko przemawia za Pittsburgh, a handi (-7) powinni spokojnie przeskoczyc
Pittsburgh na wyjezdzie bilans 5-2 Cleveland u siebie 3-3
zycze Wesolych Swiat i przede wszystkim udanych typow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
witam i Wesołych.
będzie trzeba odejść czasem od wigilijnego stołu i spojrzeć co słychać na poszczególnych stadionach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dziś zagrałem:
Pittsburgh Steelers u Cleveland Browns Spread Pittsburgh Steelers -7 - 1.91
Jacksonville Jaguars u Houston Texans Spread Jacksonville Jaguars -6 - 1.91
New England Patriots u New York Jets Spread New England Patriots -5,5 - 1.91
nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szybko, bo zaraz wyjezdzam
Pittsburgh @ Cleveland 1 (-7) 1.952
Obysmy sie nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i dubelek:
Tennessee @ Miami 2 1.40 Chicago @ Green Bay 1 1.333
Ho ho ho
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Witam w ten wigilijny wieczór - Wszsykim spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dziś wigilijny wieczór, ale nie wierzę aby nikt nie oderwał się na parę chwil - coby podejrzeć sobie co się dzieje na amerykański boiskach futbolowych (oczywiście NFL). na dziś jak zwykle bardzo dużo zagrałe - oby tylko z niegorzej niż przez ostatnie 4 tygonie. wybrałem jak zwykle nieiwele zdarzeń - tylko 9 zdarzeń i jeden zakład zagrany najgrubiej na termin poświąteczny. Całą analizę oparłem na motywacji poszczególnych drużyn w walce o PO (wyj. IND - tu typ na czuja i z przyzwyczajenia) i obecnaj dyspozycji. Wszystkie typy z ujemnymi spreadami (oprócz IND) i zagrane tak jako single jak i w rozpisach 2/3 i rozbudowanych combo-rozpisach. 1/ So 24/12/05 19:00 Miami Dolphins - Tennessee Titans handicap NFL 1 (-5.0) 1.92 2/ So 24/12/05 19:00 Cincinnati Bengals - Buffalo Bills handicap NFL 1 (-13.5) 1.92 3/ So 24/12/05 22:15 Denver Broncos - Oakland Raiders handicap NFL 1 (-13.0) 1.92 4/ So 24/12/05 19:00 Miami Dolphins - Tennessee Titans handicap NFL 1 (-5.0) 1.92 5/ So 24/12/05 19:00 Cincinnati Bengals - Buffalo Bills handicap NFL 1 (-13.5) 1.92 6/ So 24/12/05 22:15 Denver Broncos - Oakland Raiders handicap NFL 1 (-13.0) 1.92 7/ So 24/12/05 19:00 Carolina Panthers - Dallas Cowboys handicap NFL 1 (-5.0) 1.92 8/ So 24/12/05 19:00 Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers handicap NFL 2 (-7.0) 1.92 9/ So 24/12/05 22:15 Seattle Seahawks - Indianapolis Colts handicap NFL 2 (+9.5) 1.92
i oczywiście najgrubiej Patriotów - ale ten mecz za kilka dni.
^-trafień przy sprzyjających konfiguracjach - a bedzie OK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
Sorka jestem tu nowy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi w nfl w handi -7?
WESOŁYCH ŚWIĄT
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Sorka jestem tu nowy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi w nfl w handi -7?
WESOŁYCH ŚWIĄT A chodzi o to, że jak masz handi -7 to znaczy, że jedna drużyna musi wygrać 8pkt żeby zakład był wygrany, a jak masz handi +7 tzn, że drużyna nie może przegrac 8 pkt! Wesołych Świąt.A za 1,5 godzinki zaczyna NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808 |
Sorka jestem tu nowy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi w nfl w handi -7?
WESOŁYCH ŚWIĄT Druzyna na ktora postawiles z handi - 7 musi wygrac conajmniej 8 punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wesołych Świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Wityam wszystkich w tym magicznym czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie udzielam się za często w tematch dziennych, ale dzisiaj nasz mnie ochota na podzielenie się moim refleksjami odtyczącymi NHL. Wczoraj piekny profit przynieśli grajkowie z Pittsburga, nie sądziłem nawet, że pójdzie tak gładko.
Dzisiaj odbędą się zaledwie 2 mecze z których wybrałem spotkanie odbywające się w "Zielonej Zatoce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chicago Bears - Green Bay typ: Bears -7 kurs: 1.91 buk: B&W stawka: 6/10
Chicago zajmuje pierwsze miejsce w NFC North z 10 zwycięztwami i 4 porażkami, Green Bay w tej samej dywizji lokują się na ostatnim miejscu z dotychczasowym bilansem 3-11. Braczy z Green Bay trapia poważne kontuzje dotyczące ofensywnych zawodników co może zakończyć się małą skutecznością i niezbyt dużo zdobycza punktową w tym pojedynku.
W sezonie tym obie drużyny spotykały się już w 13 tygodniu zmagań. Mecz zakończył sie wygraną Bears 19-7.
W spotkaniu tym prawdopodobny jest także zakład na under 31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam th0mas
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Hej,
Korzystajac ze swiatecznego w miare spokoju cos napisze.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2 ciekawe mecze dzis... i 1 jutro...
Dzisiaj: Chicago -7 i Minnesota +3... Oba teamy maja o co walczyc.. troche zle ze Vikings graja po Bears bo w momencie poznania wyniku z Minnesoty moze lekko zejsc powietrze przy ewentualnym zwyciestwie Chicago.. ale nic to.. i Chicago i Mina maja o co walczyc...
A na jutro swietnie wygladaja Patrioci z ujemnym handi...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szybko, bo zaraz wyjezdzam
Pittsburgh @ Cleveland 1 (-7) 1.952
Obysmy sie nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i dubelek:
Tennessee @ Miami 2 1.40 Chicago @ Green Bay 1 1.333
Ho ho ho No i pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tak sie zastanawiam na Patriotami z hp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
Jak myślicie patriotów z handi -8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> takie tylko jest w BAH? Mi patrioci na dziś widzą się pieknie jak wczoraj Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Patrioci dobrze ida w tym powoli dobiegającym do końca sezonie
Czekam na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
hp na patriots wynosi juz -8, zastanawiam si czy lepiej nie grac ich over 22
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
trzeba przyznać, że ten tydzień był wyjątkowo udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|