Tampa Bay v Atlanta 19:00 -> Carolina v Dallas 19:00 -> Houston v Jacksonvi..."> Tampa Bay v Atlanta 19:00 -> Carolina v Dallas 19:00 -> Houston v Jacksonvi...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#469796 22/12/2005 23:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[color:"red"]16 tydzień[/color]


[color:"blue"]24.12.2005[/color]

19:00 -> Tampa Bay v Atlanta
19:00 -> Carolina v Dallas
19:00 -> Houston v Jacksonville
19:00 -> Cleveland v Pittsburgh
19:00 -> St Louis v San Francisco
19:00 -> Cincinnati v Buffalo
19:00 -> New Orleans v Detroit
19:00 -> Washington v New York Giants
19:00 -> Kansas City v San Diego
19:00 -> Miami v Tennessee
22:05 -> Arizona v Philadelphia
22:15 -> Denver v Oakland
22:15 -> Seattle v Indianapolis

[color:"blue"]
25/26.12.2005[/color]

23:00 -> Green Bay v Chicago
02:30 -> Baltimore v Minnesota


[color:"blue"]27.12.2005[/color]

03:00 -> New York Jets v New England


[b]
- pomocne linki w temacie "Linki NBA NFL MLB"
- godziny rozpoczecia spotkań wg czasu warszawskiego
- gospodarze na pierwszym miejscu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#469797 23/12/2005 19:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bills vs Bengals (Week 16) Bills 15.16%
Bengals 84.84%
1768 Bets

Steelers vs Browns (Week 16) Steelers 84.66%
Browns 15.34%
2373 Bets

Chargers vs Chiefs (Week 16) Chiefs 36.59%
Chargers 63.41%
1902 Bets

:00pm Titans vs Dolphins (Week 16) Dolphins 76.50%
Titans 23.50%
1170 Bets

Jaguars vs Texans (Week 16) Jaguars 74.59%
Texans 25.41%
1629 Bets

Lions vs Saints (Week 16) Lions 30.23%
Saints 69.77%
731 Bets

Cowboys vs Panthers (Week 16) Panthers 56.26%
Cowboys 43.74%
1621 Bets

Giants vs Redskins (Week 16) Giants 60.64%
Redskins 39.36%
1786 Bets

Falcons vs Bucs (Week 16) Falcons 24.31%
Bucs 75.69%
1415 Bets

49ers vs Rams (Week 16) Rams 64.27%
49ers 35.73%
904 Bets

Eagles vs Cardinals (Week 16) Cardinals 35.65%
Eagles 64.35%
648 Bets

Colts vs Seahawks (Week 16) Colts 49.01%
Seahawks 50.99%
910 Bets

Raiders vs Broncos (Week 16) Broncos 85.34%
Raiders 14.66%
1521 Bets

Bears vs Packers (Week 16) Bears 83.92%
Packers 16.08%
1393 Bets

Vikings vs Ravens (Week 16) Vikings 43.02%
Ravens 56.98%
781 Bets

Patriots vs Jets (Week 16) Patriots 93.72%
Jets 6.28%
1257 Bets

#469798 24/12/2005 11:10
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Dziwna sprawa:
Indianapolis majace bilans 13-1 gra na wyjezdzie ze Seattle (12-2)
U Indych ma "podobno" niezgrac Manning ( najlepszy QB w lidze) i kopacz Vanderjagt
a kurs wacha sie miedzy 4 a 4,5
ja za small stake to wezme. nie takie cuda swiat widzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#469799 24/12/2005 11:26
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
i dodam jeszcze ze betandwin ,expekt i gamebookers nie maja tego zakladu wogole w ofrcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#469800 24/12/2005 11:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
Nie bardzo rozumiem, o jakim kursie 4 mówisz. Na Seattle kurs jest 1.2 a na Indianapolis 4.5 w Bet at Home. Czyli absencja tych graczy jest znana bukom.
Szkoda, że Gooniek już się nie udziela w tym temacie.
Wesołych Świąt!

Pozdrawiam

#469801 24/12/2005 12:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Pittsburgh (-7) at Cleveland
Typ:1

Pittsburgh myslac o playoffie musi wygrac ten mecz, dla nich pozostale dwa spotkania sa meczami o "byc albo nie byc".
Pittsburgh wygralo ostatnie 15 z 18 spotkan z Cleveland, tak wiec wedlug mnie wszystko przemawia za Pittsburgh, a handi (-7) powinni spokojnie przeskoczyc

Pittsburgh na wyjezdzie bilans 5-2
Cleveland u siebie 3-3

zycze Wesolych Swiat i przede wszystkim udanych typow!!!

#469802 24/12/2005 13:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
witam i Wesołych.

będzie trzeba odejść czasem od wigilijnego stołu i spojrzeć co słychać na poszczególnych stadionach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dziś zagrałem:

Pittsburgh Steelers u Cleveland Browns Spread Pittsburgh Steelers -7 - 1.91

Jacksonville Jaguars u Houston Texans Spread Jacksonville Jaguars -6 - 1.91


New England Patriots u New York Jets Spread New England Patriots -5,5 - 1.91


nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#469803 24/12/2005 14:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Szybko, bo zaraz wyjezdzam

Pittsburgh @ Cleveland 1 (-7) 1.952

Obysmy sie nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i dubelek:

Tennessee @ Miami 2 1.40
Chicago @ Green Bay 1 1.333


Ho ho ho

#469804 24/12/2005 14:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Witam w ten wigilijny wieczór - Wszsykim spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dziś wigilijny wieczór, ale nie wierzę aby nikt nie oderwał się na parę chwil - coby podejrzeć sobie co się dzieje na amerykański boiskach futbolowych (oczywiście NFL). na dziś jak zwykle bardzo dużo zagrałe - oby tylko z niegorzej niż przez ostatnie 4 tygonie.
wybrałem jak zwykle nieiwele zdarzeń - tylko 9 zdarzeń i jeden zakład zagrany najgrubiej na termin poświąteczny.
Całą analizę oparłem na motywacji poszczególnych drużyn w walce o PO (wyj. IND - tu typ na czuja i z przyzwyczajenia) i obecnaj dyspozycji.
Wszystkie typy z ujemnymi spreadami (oprócz IND) i zagrane tak jako single jak i w rozpisach 2/3 i rozbudowanych combo-rozpisach.
1/ So 24/12/05 19:00 Miami Dolphins - Tennessee Titans handicap NFL 1 (-5.0) 1.92
2/ So 24/12/05 19:00 Cincinnati Bengals - Buffalo Bills handicap NFL 1 (-13.5) 1.92
3/ So 24/12/05 22:15 Denver Broncos - Oakland Raiders handicap NFL 1 (-13.0) 1.92
4/ So 24/12/05 19:00 Miami Dolphins - Tennessee Titans handicap NFL 1 (-5.0) 1.92
5/ So 24/12/05 19:00 Cincinnati Bengals - Buffalo Bills handicap NFL 1 (-13.5) 1.92
6/ So 24/12/05 22:15 Denver Broncos - Oakland Raiders handicap NFL 1 (-13.0) 1.92
7/ So 24/12/05 19:00 Carolina Panthers - Dallas Cowboys handicap NFL 1 (-5.0) 1.92
8/ So 24/12/05 19:00 Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers handicap NFL 2 (-7.0) 1.92
9/ So 24/12/05 22:15 Seattle Seahawks - Indianapolis Colts handicap NFL 2 (+9.5) 1.92

i oczywiście najgrubiej Patriotów - ale ten mecz za kilka dni.

^-trafień przy sprzyjających konfiguracjach - a bedzie OK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#469805 24/12/2005 16:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Sorka jestem tu nowy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi w nfl w handi -7?

WESOŁYCH ŚWIĄT

#469806 24/12/2005 16:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Quote
Sorka jestem tu nowy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi w nfl w handi -7?

WESOŁYCH ŚWIĄT

A chodzi o to, że jak masz handi -7 to znaczy, że jedna drużyna musi wygrać 8pkt żeby zakład był wygrany, a jak masz handi +7 tzn, że drużyna nie może przegrac 8 pkt!

Wesołych Świąt.A za 1,5 godzinki zaczyna NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#469807 24/12/2005 16:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
Quote
Sorka jestem tu nowy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi w nfl w handi -7?

WESOŁYCH ŚWIĄT


Druzyna na ktora postawiles z handi - 7 musi wygrac
conajmniej 8 punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wesołych Świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#469808 25/12/2005 10:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Wityam wszystkich w tym magicznym czasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie udzielam się za często w tematch dziennych, ale dzisiaj nasz mnie ochota na podzielenie się moim refleksjami odtyczącymi NHL. Wczoraj piekny profit przynieśli grajkowie z Pittsburga, nie sądziłem nawet, że pójdzie tak gładko.

Dzisiaj odbędą się zaledwie 2 mecze z których wybrałem spotkanie odbywające się w "Zielonej Zatoce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chicago Bears - Green Bay
typ: Bears -7
kurs: 1.91
buk: B&W
stawka: 6/10

Chicago zajmuje pierwsze miejsce w NFC North z 10 zwycięztwami i 4 porażkami, Green Bay w tej samej dywizji lokują się na ostatnim miejscu z dotychczasowym bilansem 3-11. Braczy z Green Bay trapia poważne kontuzje dotyczące ofensywnych zawodników co może zakończyć się małą skutecznością i niezbyt dużo zdobycza punktową w tym pojedynku.

W sezonie tym obie drużyny spotykały się już w 13 tygodniu zmagań. Mecz zakończył sie wygraną Bears 19-7.

W spotkaniu tym prawdopodobny jest także zakład na under 31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam th0mas

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#469809 25/12/2005 16:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Hej,

Korzystajac ze swiatecznego w miare spokoju cos napisze.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

2 ciekawe mecze dzis... i 1 jutro...

Dzisiaj: Chicago -7 i Minnesota +3... Oba teamy maja o co walczyc.. troche zle ze Vikings graja po Bears bo w momencie poznania wyniku z Minnesoty moze lekko zejsc powietrze przy ewentualnym zwyciestwie Chicago.. ale nic to.. i Chicago i Mina maja o co walczyc...

A na jutro swietnie wygladaja Patrioci z ujemnym handi...

Pozdrawiam
Dominik

#469810 26/12/2005 10:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Szybko, bo zaraz wyjezdzam

Pittsburgh @ Cleveland 1 (-7) 1.952

Obysmy sie nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i dubelek:

Tennessee @ Miami 2 1.40
Chicago @ Green Bay 1 1.333


Ho ho ho

No i pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Tak sie zastanawiam na Patriotami z hp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#469811 26/12/2005 10:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Jak myślicie patriotów z handi -8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
takie tylko jest w BAH?
Mi patrioci na dziś widzą się pieknie jak wczoraj Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Patrioci dobrze ida w tym powoli dobiegającym do końca sezonie

Czekam na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#469812 27/12/2005 00:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
hp na patriots wynosi juz -8, zastanawiam si czy lepiej nie grac ich over 22

#469813 27/12/2005 10:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
trzeba przyznać, że ten tydzień był wyjątkowo udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1