|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
witam amkwish, najlepsze życzenia z okazji świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
Wade i Shaq po 3 faule. Ale Kobe zero wsparcia. Cienko to widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
niech bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Koniec rzucania i underek ma wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
no Amkwish - handi nie takie znowu pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lakers sie zblizyli uffff, no i underek jest jeszcze realny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Walker na razie fatalnie.. echhh... 3 straty teraz 2 wolne spudlowane....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
ale wogle co sie dziej z williamsem i walkerem. pierwszy trafia a drugie nierzuca seryjnie za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
witam amkwish, najlepsze życzenia z okazji świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Roman ,wzajemnie,dla Ciebie i Rodziny,wszystkiego dobrego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
rzucaja jak glupki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />defense <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
no Amkwish - handi nie takie znowu pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lakers sie zblizyli uffff, no i underek jest jeszcze realny Jest handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Całkiem niezły wynik Miami,biorąc pod uwagę,że grają w czwórkę,a lakers w szóstkę(alker jest zawodnikiem LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Do przerwy -5 dla Miami, myslicie ze do konca meczu wejdzie handi -6? Bo niekiedy maja dlugie przestoje i topnieje im ta roznica...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Do przerwy 53-48, ponizej zaklady na 2 połowę z BAW, warto coś zagrać że tak się zapytam? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2H LA Lakers +2,5 1.91 2H Miami Heat -2,5 1.91
Over 99 1.91 Under 99 1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
no Amkwish - handi nie takie znowu pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lakers sie zblizyli uffff, no i underek jest jeszcze realny Jest handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Całkiem niezły wynik Miami,biorąc pod uwagę,że grają w czwórkę,a lakers w szóstkę(alker jest zawodnikiem LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) Hmm... jakie ty grales handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a co do walkera to prawda gra straszna padake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. No ale jak Bryant`owi w 2 polowie ktos nie pomoze zdobywac punkty to Miami ich rozjada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Roman,mnie najbardziej przekonuje under. Zagrałem w Pinie,linia ta sama...99pts.
No i konsekwentnie Miami -2,5 Jak wejdzie handi na 2HT,to wejdzie i na cały mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Hmm... jakie ty grales handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Handi na HT. -4,0 w Pinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Pamietacie? W tamtym sezonie tematy dzienne... Najpierw opinie i typy, potem quasi a na koncu podsumowania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oczywiscie nasz quasi tutaj byl o niebo ciekawszy od innych tego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja pamietam, ze chyba byl osobny temat zrobiony aby dyskutowac czy robic czat w temacie dziennym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale poziom wypowieddzi byl tez wyzszy niz teraz, co mozna zauwazyc na quasi nba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
amkwish, poszło under 200,5 w BAW czyli de facto jest to under 99,5 na II połowę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
No tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale blisko bylo, na 1 sek przed koncem Kobe rzucal niecelnie za 3. No ale wazne ze do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi pozostaje wierzyc w handi Lakersow i underek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
No a ja się skusiłem na Lakers po kursie 4,15.Może wejdzie.Wesołych Świą życze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
amkwish, poszło under 200,5 w BAW czyli de facto jest to under 99,5 na II połowę... No to gramy w jednej druzynie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
amkwish, poszło under 200,5 w BAW czyli de facto jest to under 99,5 na II połowę... No to gramy w jednej druzynie:-) Oby tylko nie przegranej. Miami -6 gooooooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|