"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#470431 25/12/2005 21:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
witam amkwish, najlepsze życzenia z okazji świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#470432 25/12/2005 21:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
Wade i Shaq po 3 faule. Ale Kobe zero wsparcia. Cienko to widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#470433 25/12/2005 21:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
niech bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Koniec rzucania i underek ma wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470434 25/12/2005 21:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
no Amkwish - handi nie takie znowu pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lakers sie zblizyli uffff, no i underek jest jeszcze realny

#470435 25/12/2005 21:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Walker na razie fatalnie.. echhh... 3 straty teraz 2 wolne spudlowane....

#470436 25/12/2005 21:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
ale wogle co sie dziej z williamsem i walkerem. pierwszy trafia a drugie nierzuca seryjnie za 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#470437 25/12/2005 21:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
witam amkwish, najlepsze życzenia z okazji świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Roman ,wzajemnie,dla Ciebie i Rodziny,wszystkiego dobrego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#470438 25/12/2005 21:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
rzucaja jak glupki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />defense <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#470439 25/12/2005 21:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
no Amkwish - handi nie takie znowu pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lakers sie zblizyli uffff, no i underek jest jeszcze realny

Jest handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Całkiem niezły wynik Miami,biorąc pod uwagę,że grają w czwórkę,a lakers w szóstkę(alker jest zawodnikiem LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

#470440 25/12/2005 21:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Do przerwy -5 dla Miami, myslicie ze do konca meczu wejdzie handi -6? Bo niekiedy maja dlugie przestoje i topnieje im ta roznica...

#470441 25/12/2005 21:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Do przerwy 53-48, ponizej zaklady na 2 połowę z BAW, warto coś zagrać że tak się zapytam? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

2H LA Lakers +2,5 1.91
2H Miami Heat -2,5 1.91

Over 99 1.91
Under 99 1.91

#470442 25/12/2005 21:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Quote
Quote
no Amkwish - handi nie takie znowu pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lakers sie zblizyli uffff, no i underek jest jeszcze realny

Jest handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Całkiem niezły wynik Miami,biorąc pod uwagę,że grają w czwórkę,a lakers w szóstkę(alker jest zawodnikiem LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)

Hmm... jakie ty grales handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a co do walkera to prawda gra straszna padake <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
No ale jak Bryant`owi w 2 polowie ktos nie pomoze zdobywac punkty to Miami ich rozjada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#470443 25/12/2005 21:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Roman,mnie najbardziej przekonuje under.
Zagrałem w Pinie,linia ta sama...99pts.

No i konsekwentnie
Miami -2,5
Jak wejdzie handi na 2HT,to wejdzie i na cały mecz.

#470444 25/12/2005 21:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Hmm... jakie ty grales handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Handi na HT.
-4,0 w Pinie

#470445 25/12/2005 21:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Pamietacie? W tamtym sezonie tematy dzienne... Najpierw opinie i typy, potem quasi a na koncu podsumowania... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiscie nasz quasi tutaj byl o niebo ciekawszy od innych tego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja pamietam, ze chyba byl osobny temat zrobiony aby dyskutowac czy robic czat w temacie dziennym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale poziom wypowieddzi byl tez wyzszy niz teraz, co mozna zauwazyc na quasi nba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#470446 25/12/2005 21:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
amkwish, poszło under 200,5 w BAW czyli de facto jest to under 99,5 na II połowę...

#470447 25/12/2005 21:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
No tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale blisko bylo, na 1 sek przed koncem Kobe rzucal niecelnie za 3.
No ale wazne ze do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi pozostaje wierzyc w handi Lakersow i underek.

#470448 25/12/2005 21:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
No a ja się skusiłem na Lakers po kursie 4,15.Może wejdzie.Wesołych Świą życze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#470449 25/12/2005 21:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
amkwish, poszło under 200,5 w BAW czyli de facto jest to under 99,5 na II połowę...

No to gramy w jednej druzynie:-)

#470450 25/12/2005 21:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
amkwish, poszło under 200,5 w BAW czyli de facto jest to under 99,5 na II połowę...

No to gramy w jednej druzynie:-)

Oby tylko nie przegranej.

Miami -6 gooooooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1