Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#470471 25/12/2005 22:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Quote
Quote
Amkwish jestes kibicem galacticos z Miami, wiec Ciebie zapytam czy jest jeszcze szansa na -6 dla Miami, czy juz kontrowac na live?

hehehe,najgorszy wybór z mozliwych to pytać kibica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja wierzę w to handi ,mimo wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
a ja wierze w Swietego Mikolaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#470472 25/12/2005 22:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Panowie wiem ze sa tutaj spece od futbolu amerykanskiego, a ja potrzebuje do PO cos na dzisiejsza noc o kursie ~4,00-5,00, jesli ktos by mi cos mogl podsunąć to poprosze na priv bo rywal nie śpi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#470473 25/12/2005 22:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
remis:) ciekawie ciekawie:) ale za "3" 1/18 to jest lekkie przegiecie:)

#470474 25/12/2005 22:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Cos Bryant dzis za trzy zruca jak cegłą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 0/8 porazka.

#470475 25/12/2005 22:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Roman,zostało 60 pnktów zapasu,under 2HT powinien wejść.

Remis,teraz faularze do boju :-)

#470476 25/12/2005 22:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
no i mamy remisik na koniec trzeciej kwarty, w ostatniej Miami jedziemy na maxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

p.s. ciekawostka - Kobe za 3 pkt. 0/7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470477 25/12/2005 22:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tak amkwish, w tej kwarcie bylo 39, teraz jest wiec zapas 60...ja trzymam mocno kciuki za under 60 teraz no i za miami -6,5 (rywal dal +6,5 na LAL)...:D

#470478 25/12/2005 22:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
no i mamy remisik na koniec trzeciej kwarty, w ostatniej Miami jedziemy na maxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

p.s. ciekawostka - Kobe za 3 pkt. 0/7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No blisko konca ale jedziemy Lakers rzecz jasna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#470479 25/12/2005 22:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
a ja wierze w under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470480 25/12/2005 22:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
nareszcie cos ruszylo w sprawie ujemnego handi dla Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470481 25/12/2005 22:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Tak amkwish, w tej kwarcie bylo 39, teraz jest wiec zapas 60...ja trzymam mocno kciuki za under 60 teraz no i za miami -6,5 (rywal dal +6,5 na LAL)...:D

Dziś jestem z Toba w kazdym typie,hehehe.

BTW masz może Misie w NFL ? Ja mam,z handi:-)

#470482 25/12/2005 22:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
mowice ze dzis misie??

#470483 25/12/2005 22:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Kobe ma juz 4 faule, jeszcze jeden prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#470484 25/12/2005 22:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
nie ma juz misi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#470485 25/12/2005 22:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dzisiaj Bears izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ja to mam w swieta to musi tak byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Miami spalic mi to jezioro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#470486 25/12/2005 22:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zaraz Misie przyłożą :-)))

Go Heat !!!

#470487 25/12/2005 22:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
misiów nie mam amkwish...ale niech wygraja z ujemnym hcp, moge pokibicowac z Tobą, o jeszcze g00niek mowi ze izzi...

#470488 25/12/2005 22:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
PROSZĘ NAPISZCIE O KTÓREJMIEJWIECEJ KOŃCZY SIĘ SPOTKANIE!!

#470489 25/12/2005 22:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
za 15 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#470490 25/12/2005 22:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
nie no..jak Kobe pudluje dwa osobiste to Oni tego nie wygraja:(

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1