|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Amkwish jestes kibicem galacticos z Miami, wiec Ciebie zapytam czy jest jeszcze szansa na -6 dla Miami, czy juz kontrowac na live? hehehe,najgorszy wybór z mozliwych to pytać kibica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wierzę w to handi ,mimo wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> a ja wierze w Swietego Mikolaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Panowie wiem ze sa tutaj spece od futbolu amerykanskiego, a ja potrzebuje do PO cos na dzisiejsza noc o kursie ~4,00-5,00, jesli ktos by mi cos mogl podsunąć to poprosze na priv bo rywal nie śpi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
remis:) ciekawie ciekawie:) ale za "3" 1/18 to jest lekkie przegiecie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Cos Bryant dzis za trzy zruca jak cegłą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 0/8 porazka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Roman,zostało 60 pnktów zapasu,under 2HT powinien wejść.
Remis,teraz faularze do boju :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
no i mamy remisik na koniec trzeciej kwarty, w ostatniej Miami jedziemy na maxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. ciekawostka - Kobe za 3 pkt. 0/7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Tak amkwish, w tej kwarcie bylo 39, teraz jest wiec zapas 60...ja trzymam mocno kciuki za under 60 teraz no i za miami -6,5 (rywal dal +6,5 na LAL)...:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
no i mamy remisik na koniec trzeciej kwarty, w ostatniej Miami jedziemy na maxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s. ciekawostka - Kobe za 3 pkt. 0/7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No blisko konca ale jedziemy Lakers rzecz jasna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
a ja wierze w under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
nareszcie cos ruszylo w sprawie ujemnego handi dla Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Tak amkwish, w tej kwarcie bylo 39, teraz jest wiec zapas 60...ja trzymam mocno kciuki za under 60 teraz no i za miami -6,5 (rywal dal +6,5 na LAL)...:D Dziś jestem z Toba w kazdym typie,hehehe. BTW masz może Misie w NFL ? Ja mam,z handi:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Kobe ma juz 4 faule, jeszcze jeden prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
nie ma juz misi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Dzisiaj Bears izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ja to mam w swieta to musi tak byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Miami spalic mi to jezioro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zaraz Misie przyłożą :-)))
Go Heat !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
misiów nie mam amkwish...ale niech wygraja z ujemnym hcp, moge pokibicowac z Tobą, o jeszcze g00niek mowi ze izzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 299 |
PROSZĘ NAPISZCIE O KTÓREJMIEJWIECEJ KOŃCZY SIĘ SPOTKANIE!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
za 15 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
nie no..jak Kobe pudluje dwa osobiste to Oni tego nie wygraja:(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|