Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#470531 25/12/2005 23:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
No i piekna świąteczna niedziela: underek pieknie wszedl tak samo jak +handi na Lakersów.

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#470532 25/12/2005 23:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
amkwish under 2HT bardzo ladnie trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

szkoda tego handi..
no szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#470533 25/12/2005 23:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
nie ma Sw. Mikolaja. Nic wiecej nie chcialem..tylko zeby Kobe utarl nosa cwaniakom z Miami:( Sad.

Zestarzejesz sie prędzej,niż to nastapi:-)

Jak dzis nie utarł,wyjatkowo słabiutkim Heatom,to drugiej takiej okazji nie trafi.

Dzieki wszystkim za czacik,fajnie było:-))

Może powtórzymy kiedyś??

#470534 25/12/2005 23:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
pikne dwa underki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#470535 25/12/2005 23:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
nie ma Sw. Mikolaja. Nic wiecej nie chcialem..tylko zeby Kobe utarl nosa cwaniakom z Miami:( Sad.

Zestarzejesz sie prędzej,niż to nastapi:-)

Jak dzis nie utarł,wyjatkowo słabiutkim Heatom,to drugiej takiej okazji nie trafi.

Dzieki wszystkim za czacik,fajnie było:-))

Może powtórzymy kiedyś??

HC na Lakers siadl jest pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#470536 25/12/2005 23:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
Uff, na szczescie nie gralem Heat z handi, z underem troche emocji bylo, ale wszystko dobrze sie skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dobrze ze Bryant ostatniego rzutu nie trafil:D Dzieki za mily wieczor i zycze wesolego ostatniego dnia Swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#470537 25/12/2005 23:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
No nic. Gratki wygranych i Dobranoc.

#470538 25/12/2005 23:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Quote
Dzieki wszystkim za czacik,fajnie było:-))

Może powtórzymy kiedyś??

JJa rowniez wszystkim dziekuje za świąteczne emocje. Jak starczy czasu to milo byloby to powtorzyc, albo wrocic do zeszlosezonowych tradycji z nocnym czatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#470539 25/12/2005 23:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Niedoceniani Lakers nie mieli dzis dnia za 3, a szkdoa, bo bardzo chcialem porazki leszczy z Miami - "murowanych fawotytow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LAL mialo wiecej akcji, ale fatalna skutecznosc niestety. Farciarze z florydy i tyle... 2 poziomowy progres na porazke leszczykow czas zaczac.

#470540 25/12/2005 23:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
Quote
Niedoceniani Lakers nie mieli dzis dnia za 3, a szkdoa, bo bardzo chcialem porazki leszczy z Miami - "murowanych fawotytow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Jeżeli cieszą cie porażki twoich ulubieńców to
dzisiaj jest twój dzien kolejna przegrana wiec
naprawde masz powod do dumy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A leszczy to sobie poszukaj w Los Angeles tam jest ich
co niemiara z Bryantem na czele ....

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1