|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
No i piekna świąteczna niedziela: underek pieknie wszedl tak samo jak +handi na Lakersów.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
amkwish under 2HT bardzo ladnie trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
szkoda tego handi.. no szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
nie ma Sw. Mikolaja. Nic wiecej nie chcialem..tylko zeby Kobe utarl nosa cwaniakom z Miami:( Sad. Zestarzejesz sie prędzej,niż to nastapi:-) Jak dzis nie utarł,wyjatkowo słabiutkim Heatom,to drugiej takiej okazji nie trafi. Dzieki wszystkim za czacik,fajnie było:-)) Może powtórzymy kiedyś??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
pikne dwa underki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
nie ma Sw. Mikolaja. Nic wiecej nie chcialem..tylko zeby Kobe utarl nosa cwaniakom z Miami:( Sad. Zestarzejesz sie prędzej,niż to nastapi:-) Jak dzis nie utarł,wyjatkowo słabiutkim Heatom,to drugiej takiej okazji nie trafi. Dzieki wszystkim za czacik,fajnie było:-)) Może powtórzymy kiedyś?? HC na Lakers siadl jest pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 27 |
Uff, na szczescie nie gralem Heat z handi, z underem troche emocji bylo, ale wszystko dobrze sie skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dobrze ze Bryant ostatniego rzutu nie trafil:D Dzieki za mily wieczor i zycze wesolego ostatniego dnia Swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 172 |
No nic. Gratki wygranych i Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Dzieki wszystkim za czacik,fajnie było:-))
Może powtórzymy kiedyś?? JJa rowniez wszystkim dziekuje za świąteczne emocje. Jak starczy czasu to milo byloby to powtorzyc, albo wrocic do zeszlosezonowych tradycji z nocnym czatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Niedoceniani Lakers nie mieli dzis dnia za 3, a szkdoa, bo bardzo chcialem porazki leszczy z Miami - "murowanych fawotytow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LAL mialo wiecej akcji, ale fatalna skutecznosc niestety. Farciarze z florydy i tyle... 2 poziomowy progres na porazke leszczykow czas zaczac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 808 |
Niedoceniani Lakers nie mieli dzis dnia za 3, a szkdoa, bo bardzo chcialem porazki leszczy z Miami - "murowanych fawotytow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeżeli cieszą cie porażki twoich ulubieńców to dzisiaj jest twój dzien kolejna przegrana wiec naprawde masz powod do dumy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A leszczy to sobie poszukaj w Los Angeles tam jest ich co niemiara z Bryantem na czele ....
|
|
|
Link skopiowany do schowka