Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 22 1 2 12 13 14 15 16 21 22
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Myslalem że w bet365 liczą jokera tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
nigdzie nie liczą

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Marian
Originally Posted by norbax
B.Barker + rezerwowi
tak myślałem, dlatego Twoja propozycja wydaje się być dobra wink

w bet365 można było zagrać takie coś:

Ben Barker -1,5 vs Ryan Fisher 1 @ 1.61 teraz kurs spadł już do @1,50
ostatni 15 bieg zadecydował, musiał zając co najmniej 2 miejsce, a tu wygrał i ostatecznie uzyskał dziś 10pkt, z kolei Ryan 7 wink

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
B.B ++++++++++++
ED +++++++++++++
piwo

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Bet sie wychylił z Dunami i wydaję się dobrą propozycją zagranie:

Mads - Leon 1 @1,58

Mads forma bardzo dobra, zarówno w Polsce jak i w Anglii. Leon natomiast w niczym nie przypomina zawodnika z poprzedniego sezonu, a jego wyniki mówią same za siebie. KATASTROFA.
Jeśli dziś nie dostanie niespodziewanego olśnienia to myślę że będzie ok.

Do tego spróbuje Benjamina przeciwko Troyowi. @2.00

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
ja myśle o angolach jako winn/większe straty ma australia
ward + doyle
1.90

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Ward nie jedzie?

oki #4707435 03/06/2011 23:45
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by oki
Ward nie jedzie?
http://speedwayupdates.proboards.co...p;board=inter&thread=8185&page=1
niby nie wg. tej strony live

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
ok wiec za Warda pojedziec "miejscowy" Shields, natomiast za Nichollsa ma jechac Mear

oki #4707527 04/06/2011 00:08
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by oki
ok wiec za Warda pojedziec "miejscowy" Shields, natomiast za Nichollsa ma jechac Mear
shields sezon taki dosyć cienki,lepszy by był ward no i rezerwy na pewno dla angoli

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Watt + Batchelor dwa ogniwa które ten mecz albo położą albo wygrają

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
1. Rory Schlein -
2. Adam Shields -
3. Davey Watt -
4. Troy Batchelor R/R -
5. Chris Holder -
6. Justin Sedgmen -
7. Ty Proctor -


puke po angolach najsłabsze ogniwo odpada u rywali oby deszcz lunął tak potężny by sie potopili

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Norbax jest dla Ciebie nadzieja...Shields kontuzja

oki #4708331 04/06/2011 02:39
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by oki
Norbax jest dla Ciebie nadzieja...Shields kontuzja
miał byc deszcz, Adam nic do Ciebie nie mam wracaj na tor ale kangury dzisiaj motały ze składem aż zamotały.
Wystarczyło by Lee pojechał i by nie było co zbierać a tak mecz skończy się przed 24.00

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Rok temu tylko tobet wystawił ofertę na turniej Chrobrego. Ciekawe jak będzie w tym roku wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Zostało jedno wolne miejsce.

Zapisywać się

boks

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by Green Arrow
Rok temu tylko tobet wystawił ofertę na turniej Chrobrego. Ciekawe jak będzie w tym roku wink
chyba nic nie będzie

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
6273 05.06.2011 19:30 Torun-Gorzow 1.40 12.00 2.60 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6277 05.06.2011 19:30 R.Sullivan(+1)-T.Gollob 1.95 6.00 1.75 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6278 05.06.2011 19:30 Ch.Holder-M.Zagar(+3) 2.15 6.00 1.55 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6279 05.06.2011 19:30 R.Holta-N.Pedersen 1.85 6.00 1.85 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6280 05.06.2011 19:30 Ch.Holder-A.Miedzinski(+1) 1.85 6.00 1.85 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6281 05.06.2011 19:30 T.Gollob-N.Pedersen(+1) 1.85 6.00 1.85 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6282 05.06.2011 19:30 R.Sullivan (10,5 pkt) 1.70 1.90 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6283 05.06.2011 19:30 Ch.Holder (9,5 pkt) 1.80 1.80 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6284 05.06.2011 19:30 A.Miedzinski (8,5 pkt) 1.95 1.65 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6285 05.06.2011 19:30 T.Gollob (11,5 pkt) 1.75 1.85 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6286 05.06.2011 19:30 N.Pedersen (10,5 pkt) 1.80 1.80 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6287 05.06.2011 17:00 Tarnow-Leszno 1.65 12.00 2.05 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6289 05.06.2011 17:00 K.Kasprzak(+1)-J.Hampel 1.85 6.00 1.85 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6290 05.06.2011 17:00 S.Ulamek(+1)-J.Kolodziej 1.95 6.00 1.75 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6291 05.06.2011 17:00 K.Kasprzak-S.Ulamek 1.85 6.00 1.85 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6292 05.06.2011 17:00 K.Kasprzak (10,5 pkt) 1.60 2.00 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6293 05.06.2011 17:00 S.Ulamek (10,5 pkt) 1.65 1.95 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6294 05.06.2011 17:00 J.Hampel (11,5 pkt) 1.65 1.95 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6295 05.06.2011 17:00 J.Kolodziej (10,5 pkt) 2.00 1.60 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6296 05.06.2011 17:00 Wroclaw-Czestochowa 1.30 12.00 3.00 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6298 05.06.2011 17:00 K.Bjerre-G.Laguta(+2) 1.70 6.00 2.00 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6299 05.06.2011 17:00 Swiderski-Szombierski(+3) 1.85 6.00 1.85 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6300 05.06.2011 17:00 K.Bjerre (10,5 pkt) 2.00 1.60 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6301 05.06.2011 17:00 P.Swiderski (10,5 pkt) 1.65 1.95 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6302 05.06.2011 17:00 G.Laguta (9,5 pkt) 1.65 1.95 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn
6303 05.06.2011 17:00 R.Szombierski (7,5 pkt) 1.70 1.90 Kliknij aby zobaczyć statystyki drużyn

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wszystkie starty liczą w millenium czy tylko pierwsze 5?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Originally Posted by Kameleon
Wszystkie starty liczą w millenium czy tylko pierwsze 5?

Pierwsze 5 startów się liczy.

Strona 14 z 22 1 2 12 13 14 15 16 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1