Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 70 1 2 3 4 5 6 7 69 70
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Hellraiser
Jeszcze nic w superofercie fortuny, to ci niespodzianka

to ta superoferta to jakaś wyrocznia?
według mnie bujda, czemu nikt nie pisze o SO toto, sts i chuj wie czego

Wedlug mnie i paru innych osob fortuna ma najlepszych analitykow co do tenisa i to sie bardzo sprawdza w superofercie.

Mecz Ancica z Minarzem, Llodra z Grano w USA, Juznego ze Szczukinem, ARoda z Cipolla to tak na szybkiego jakie pamietam

i jednak potrafia niezle kogos wkrecic na faworyta lub dac dobre kursy na doga wiec zawsze warto zobaczyc co oni tam daja bo wiedza co robia

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Wczoraj w Super ofercie 5\5

Ale nikt tego nie dostrzega ? tongue

A jakby było 1\3 to afera

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No ale tutaj się zgadzam że mają dobrych analityków i często potrafią wkręcić ludzi.


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Dzisiaj bardzo duzo spotkan wiec moze jeszcze po wszystkich nie podzwonili i nie dowiedzieli sie kto dzisiaj sobie przegrywa wink

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
pewnie ta superoferte wybiera sobie jakis amator co ma niewiele wspolnego z bukmacherka i raz mu sie trafi 5/5, raz 0/5 a czasem 4/7 grin

grajus, a co myslisz o Ivo?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Hellraiser
Jeszcze nic w superofercie fortuny, to ci niespodzianka

to ta superoferta to jakaś wyrocznia?
według mnie bujda, czemu nikt nie pisze o SO toto, sts i chuj wie czego

Wedlug mnie i paru innych osob fortuna ma najlepszych analitykow co do tenisa i to sie bardzo sprawdza w superofercie.

Mecz Ancica z Minarzem, Llodra z Grano w USA, Juznego ze Szczukinem, ARoda z Cipolla to tak na szybkiego jakie pamietam

i jednak potrafia niezle kogos wkrecic na faworyta lub dac dobre kursy na doga wiec zawsze warto zobaczyc co oni tam daja bo wiedza co robia

To że dobrzy analitycy mogę się zgodzić. Ale nie powiesz mi że ktoś bardziej interesujący się tenisem i jego otoczką sam wpadł na to że Jużny może sobie podarować mecz w jakimś prowincjonalnym challengerze(szczególnie z jego tendencją) lub Arod który na mączce nie wie co się dzieję i każdy w miare ogarnięty zawodnik go jedzie na tej nawierzchni.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by grajus87
Wczoraj w Super ofercie 5\5

Ale nikt tego nie dostrzega ? tongue

A jakby było 1\3 to afera

Wczoraj mieli 6/0 - ewenement.

Ale analityków od tenisa,
mają jednych z najlepszych na rynku bukmacherskim ( całym rynku).

Ja w każdym razie,
staram się brać pod uwagę,

ich " widzenie świata".

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Quaresma , myślę że no bet

Możliwe 2x TB a tam różnie może być.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
nie dawno mieli 10/0 wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
kurde "kusi" mnie ta Olga blush

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Quote
To że dobrzy analitycy mogę się zgodzić. Ale nie powiesz mi że ktoś bardziej interesujący się tenisem i jego otoczką sam wpadł na to że Jużny może sobie podarować mecz w jakimś prowincjonalnym challengerze(szczególnie z jego tendencją) lub Arod który na mączce nie wie co się dzieję i każdy w miare ogarnięty zawodnik go jedzie na tej nawierzchni.

To prawda co mowisz sam mialem polowac na Aroda ze odpadnie, ale jednak nie ujmujac to ze z Cipolla wtopi w I r. Mastersa nawet na tej nawierzchni to chyba malo kto gral.

Jakby tak duza ilosc tego pograla w ten dzien fortuna mialaby strate, wiec malo chyba wtedy bylo odwaznych.

To samo z Juznym po meczu z Hajkiem entuzjazm na jego zjazd zmalal i buki to tez wykorzystali.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Waro brać to pod uwage , ale nie można z tego robić głównego argumentu grania meczu tongue

A dużo osób jak widzi mecz w SO to od razu odpuszcza .

wojbest , Muller gra z Wallterem

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
panowie debel Jens/Rosolska na moje oko chyba ładnie wygląda co ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Belm0o
panowie debel Jens/Rosolska na moje oko chyba ładnie wygląda co ?

Japonki lubią trawkę , zwłaszcz Fujiwara. Polki bilans słabiutki

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Belm0o
panowie debel Jens/Rosolska na moje oko chyba ładnie wygląda co ?

Jak ogladam ten nasz debel to mi sie slabo robi. Ta para punkty zdobywa tym ze to zawodowa para bo czucia deblisty to one nie maja

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by grajus87
Broady + Raonic + Muller + Larson 7\10 Główny boks

Dellacqua + Knittel + Safarova 0-18 boks

Hlavackova + Haas + Tomic boks

Ejdesgaard 14,90 boks

Taki singielek na cycolinkę i koleżankę Caroliny boks
Darcis sie wycofał smile
i gra teraz z Walterm

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Witam piwo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
piwo

Idzie idzie Podbeskidzie tongue

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
wiecie jak tam haase i jego kolano? tam gdzie krecz chyba warto by zagrac gdzie go zaliczaja bwz zwrotow

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Mone nikt nie gra ???

Strona 5 z 70 1 2 3 4 5 6 7 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,563 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1