|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
To że dobrzy analitycy mogę się zgodzić. Ale nie powiesz mi że ktoś bardziej interesujący się tenisem i jego otoczką sam wpadł na to że Jużny może sobie podarować mecz w jakimś prowincjonalnym challengerze(szczególnie z jego tendencją) lub Arod który na mączce nie wie co się dzieję i każdy w miare ogarnięty zawodnik go jedzie na tej nawierzchni. To prawda co mowisz sam mialem polowac na Aroda ze odpadnie, ale jednak nie ujmujac to ze z Cipolla wtopi w I r. Mastersa nawet na tej nawierzchni to chyba malo kto gral. Jakby tak duza ilosc tego pograla w ten dzien fortuna mialaby strate, wiec malo chyba wtedy bylo odwaznych. To samo z Juznym po meczu z Hajkiem entuzjazm na jego zjazd zmalal i buki to tez wykorzystali. Przesadzacie z tą fortuną. Mają niezłych analityków, logicznie i trzeźwo myślących - a to już przewaga nad 90% osób na tym forum i nie tylko. Co do Rodda to tutaj o ile mnie pamięć nie zawodzi była grupa wieszcząca jego porażkę z Cipollą. PS. Nie sprawdzam fortuny, ale dzisiaj uważałbym na Mayera, Del Potro i Troickiego w pierwszej kolejności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
 Idzie idzie Podbeskidzie  Wracamy do życia  . Koniec picia ;P. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
witam pany  Zheng 2.00 izi? widze juz spadlo do 1.72, ktos pogral?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ja tam nie wierze w sportowa porazke Rodika z kims takim jak Cipolla, az taki slaby nie jest na mączce zeby z kims takim przegrac, olal mecz i tak w rolandzie nie wystapil
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
psia juha z tym enterem
Murraya juz sie grzeja na Maracha i Matkowskiego zeby stluc im dupe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja tam nie wierze w sportowa porazke Rodika z kims takim jak Cipolla, az taki slaby nie jest na mączce zeby z kims takim przegrac, olal mecz i tak w rolandzie nie wystapil Może odpuścił mecz...tylko co z tego? Chodzi o to,żeby wyłapać takie niuanse i zagrać na przeciwnika lub po prostu ominąć to spotkanie  Później się tylko czyta,że ktoś 'sprzedał' i masa "  " na QC...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
powinni, malisse ze skupskim chyba po raz pierwszy w deblu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
a o Querrey'u ktos myslal? ogladalem go wczoraj troche z Japoncem i serwisem go zniszczyl, broni tu punktow wiec powinien i Niemca zamiesc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
witam pany  Zheng 2.00 izi? widze juz spadlo do 1.72, ktos pogral? Mi bliżej do Shvedovej. Nie wiem czemu, dla mnie mecz z gatunku tych 50-50 i po prostu go odpuszczę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
a co powiecie o meczu mayera z czarnym niemcem co ma prawie 2 metry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723 |
Larsson 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
BROADY + LARRSON + RAONIC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
wyplacal ktos ostatnio z bet365 na mb? 12 godzin czekam.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Teraz tak przeglądam QC i widzę,że jest parcie na Olgę...będzie płacz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
wyplacal ktos ostatnio z bet365 na mb? 12 godzin czekam..  z bet do mb max 6 mi szło ale za to zdarzało się że 2/3 dni czekałem z mb do banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Witam Dziś sypnie niespodziankami, nos mi mówi, taki Del Potro z trawiastym Istominem albo Nalbandian wywali z pewnością.
Rod za długo nie grał aby go ruszać, h2h ma zajebiste z Felicią ale to może się skończyć.
Troicki też dla mnie niepewny.
Quereja z Rainerem oglądałem rok temu w finale i meczyk był 50na 50, a Sam wtedy był w o wiele lepszej formie. Jedna piłka sporna w aut zadecydowała o meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Del Potro lay 2-0 1/10 Troicki lay 2-0 2/10 Mayer lay 2-0 2/10 Olga lay 2-0 1/10 Dziękuję, dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
wyplacal ktos ostatnio z bet365 na mb? 12 godzin czekam..  z bet do mb max 6 mi szło ale za to zdarzało się że 2/3 dni czekałem z mb do banku z mb do banku to narazie i tak mnie nie interesuje, do inngeo buka chce wplacic  no ale pozostaje czekac chyba 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|