NBA 26.12.2005 NBA 26.12.2005
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#471362 26/12/2005 15:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
[b][color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />NBA 26.12.2005 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

[color:"blue"]01:00 - Orlando Magic - Milwaukee Bucks
01:00 - Washington Wizards - Los Angeles Lakers
01:00 - Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls
01:30 - New York Knicks - New Jersey Nets
02:00 - Minnesota Timberwolves -Phoenix Suns
02:30 - Dallas Mavericks -Indiana Pacers
03:00 - Utah Jazz - Memphis Grizzlies
04:00 - Sacramento Kings - Portland Trail Blazers
04:00 - Seattle Supersonics - Boston Celtics
04:30 - Golden State Warriors - Denver Nuggets

[color:"green"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />Wszelkie pomocnicze linki znajduja sie w przyklejonym temacie na gorze dzialu US Sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Livescore [sportsline.com]

Bonus: Unibet
#471363 26/12/2005 17:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Siemano!

Dzis dzien ZEMSTY(bezkrwawej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) za wczorajsza 1 kwarcine w The Palace. Podopieczni Grega Popovicha(ktory w/g Zemana jest czescia popkultury w USA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />) pobili mnostwo niechlubnych rekordow klubu w tej czesci meczu(w pozostalych nie zagrali duzo lepiej) i polowicznie zadowolony bylem, ze dostali powaznego kopa(niektorzy mysla juz w SA, ze mistrzostwo samo sie bedzie zdobywalo).Przynajmniej niektorzy z nas mieli wczoraj wielkie powody do radosci ze zwyciestwa Tłoków(DOOminik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />).

Detroit wygrało wczoraj przy wielkiej zasłudze najbardziej niedocenianego 6th-mana, ktory w tym roku z cala pewnoscia jest głownym kandytatem do nagrody dla najlepszego zmiennika.Mowa tu o Antonio MC. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ktory wczoraj w najważniejszych momentach 3 i 4 q zebral i dogral kilka pilek do Billupsa oraz zablokowal Horrego. Tyle na temat wczorajszego "spektaklu" mistrzow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dzis:

Washington-Lakers over 202.5 2.05

Dla mnie bedzie to pojedynek 2 najwiekszych egoistow za oceanem, Kobe vs Gilberto.

Wczorajsze spotknanie w Miami Kobe zagral "sam dla siebie" w 1 polowce, pozniej zaczal dogrywac pilke parterom, ktorzy jednak rzucali na bardzo niskiej skutecznosci, a mimo to Lakersi zdobyli ponad 90 pkt... Dzis przyjdzie im zagrac z duzo slabsza obrona niz Haslem/Shaq(w/g mnie Czarodzieje sa jedna z gorszych defensyw w NBA). Pewnie Kobe lacznie z Arenasem rzuca sami ponad 100 pkt, dodajac do tego szybkie i czesto konczace rzutami za 7,25 m akcje Washingotonu over jest wielce prawdopodobny... Gram jeszcze za 2/10 over 208.0 3.0


Knicks-Nets 1(+7.5)

Kurs z cala pewnoscia spowodowany dobra wyjazdowa seria graczy z Jersey, ale... Carter nie rzuci znowu ponad 50 pkt, a watpie ze ponad 30 graczom prowadzonym przez Larrego Browna... Knicksi graja swoje spotkania na styku i handi 7.5 powinien zostac spokojnie pokryty, zastanawiam sie rowniez nad zagraniem New York ml za 2/10...

Wielce prawdopodobny jest powrot Curry'ego, rowniez Stephane jest juz w pelni sil i ma dzisiaj zagrac... A w Jersey raczej nie zobaczymy Collinsa.


Utah-Memfis 2(-1.5)

"Gryźlontka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to zespol, ktory gra bardzo rowno i rzadko miewa wyjatkowo slabe spotkania, Utah w tym sezonie zdziesiatkowane przez kontuzje(dzis byc moze wroci Kirilenko, ktory wznowil ostatnio treningi, lecz powstrzymanie Gasola bedzie dla niego wyjatkowo ciezkim zadaniem, biorac pod uwage czas jaki ostatnio poswiecal na pobyt u masarzystow...). Jednak Memfis pokazuje w tym sezonie, ze ich gra nie opiera sie jedynie na Hiszpanu, a jest 3-4 zawodnikow ktorzy moga w decydujacych momentach poddzwignac zespol...), handicap-1.5 to bezpieczne rozwiazanie, zawodnicy z miasta Elvisa graja bardzo rowno cale spotkania, wygrywajac kwarty moze w nie miazdzacy sposob, ale 3-4 pkt na kazdej kwarcie zyskuja.


Dallas-Indiana under 187

Obie druzyny w tym sezonie stawiaja na twarda defensywe i przez cale spotkanie nie beda darzyly do szybkich akcji, a dlugo rozgrywaly pilke... Jesli Indiana chce stawic opor Dallas to musza zagrac bardzo dobrze na tablicach i wylaczyc z ataku i zbiorek Nowitzkiego... Co spowoduje dlugie rozgrywanie pilki przez Terrego i proby konczenia przez niego akcji indywidualnie... A, ze Indiana ma znakomitych defensorow na niskich pozycjach to dzis pokazu... Choc ostatecznie widze jako zwyciezcow tego spotkania zawodnikow z Dallas...


Seattle-Boston 1(-5.5)

Tutaj typ przeciw ostatnio nienajgorszej serii Celtow, ktorzy grali calkiem przyzwoicie. Jednak Seattle juz dawno nie odnioslo wysokiego zwyciestwa na wlasnych deskach i dzis przychodzi taki dzien, Boston jak przegrywa to w taki sposob, ze w nastepnym meczu zawodnicy musza odowadniac swoja przydatnosc do zespolu i "tej ligi". Dzisiaj "Ponaddźwiekowcy" moga rozgromic sromotnie Celtow, -5.5 to spokojna wersja przwebiegu i konca dzisiejszego spotkania, moze sie ksonczyc na ponad-15... Obie druzyny w optymalnych skladach, Allen juz nie odczuwa nic po urazie i z pewnoscia jest glodny gry, dodajac do tego dobra dyspozycje strzelecka Radmanovica oraz Lewisa, to wyglada to zdecydowanie lepiej niz Pierce i Davis(co 5 meczy grajacy przyzwoicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />).

Zagram te zdarzenia w systemie 4z7 7/10 razem z Koln-Bonn under 166.5(48-29 po HT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) i Fra-Artland over 153.5

Pozdro!
Pokój
Maciek

#471364 26/12/2005 17:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja dzis nastawiłem sie na teasery.

Uważam,że takie opcje ,jak:
Bulls +13,0
Bucks +6,0
są w sam raz do zagrania.

Poza tym przewiduję wygrane Mavs,Kings i Sonics.

Z wysokich kursów gram na wygrana Chicago w Cleveland.
Kurs 4,30 w Pinnacle.

Jeszcze o liniach.

Czas,moim zdaniem,by Seattle wrócili na overowy tor.
Grają z Celtami,ponad 2 setki powinny wpaść.

Podobają mi się też overy w Orlando i Minnesocie.

Pusciłem teasery "trójkowe",ale myslę jeszcze nad "szóstką":-)

#471365 26/12/2005 17:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Quote
Pewnie Kobe lacznie z Arenasem rzuca sami ponad 100 pkt,
Hym. czy ja wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie przypominam sobie zeby w jednym meczu dwoch zawodnikow rzucilo w granicach 50 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Przy oakzji w tym seoznoe obie ekipy sie juz spotkaly i do overa na tej lini troche jednak zabraklo. Bylo 188 pkt. Jak co do stwierdzenia ze Washington ma jednna z najgorszych defensyw w lidze sie moge zgdzodzi ( co wiecej uwazam ze maja najgorsza w calej lidze)tak nie podzielam opini ze LAL gra szybkie krotkie akcje. Zazwyczaj rzucaja w granicach 8-10 pkt z szybkich akcji wiec pewnie to troche mniej niz srednia. poza tym obie druzyny nie maja w swoich szeregach jakis dobrych "zlodieji" wiec raczej o przechwytach i szybkich akcjach mowy byc nie moze. I tu moze zadecydowac w przypadku under/over dtspozycja trojkowa. A ostatnia z ta nienajlepiej. lejna kwestia jest to, ze najwiekszy samolub ligi Arenas moze chciec pokazac swiatu i Kobemu jaki to on nie ejst kozak. I spudluje glupio z 10 razy zza lini trojek. Ja bym radzil odpuscic. No bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#471366 26/12/2005 17:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

Last edited by kewin; 26/12/2005 17:51.
#471367 26/12/2005 18:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Ja po wczorajszej porazce z Miami dzis gram na Lakers. Prawde mowiac to wczoraj myslalem ze szanse buki ocenia mniej wiecej na 50-50, ale milo sie zaskoczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
gram Lakers z +handi 3,5. Nie wiele zabraklo zeby wczoraj wygrac z Miami, a washington duzo slabszy, wiec mysle ze dzis Kobe i społka wygraja. @ rzeczy tylko mnie niepokoja: seria wyjazdowa Lakers tora moga byc juz zmeczei i to ze czarodzieje w domu sa zawsze grozni. No ale licze ze Arenas dzis tak jak napisal Salvador sie zblazni i bedzie odpalal duzo niepotrzebnych rzutow (niecelnych). Co jak co ale to nie ta klasa co Bryant.

Zagram jeszcze napewno Kozły, dallas i netsow. Mysle tez na Cavs ale handi bardzo wysokie, wiec moze gdzies dozyce ich zwyciestwo do rozpiski.

pora wracac do stolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i cieszyc sie jeszcze koncowka świąt.

#471368 26/12/2005 18:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 403
addict
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 403
GSW-Denver
typ: Denver
kurs 2.35
sportingbet

#471369 26/12/2005 18:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3
Ja dziś zastanawiam się na pojedynku Brayant - Arenas
średnia punktów zdobytych przez brayanta na wyjazdach 27.8
Arenas u siebie 33.3.Zastanawiam się na Brayant over 33.5
lub under i na Arenasa over 30.5 .Obstawiam dziś lakers na zwycięstwo w ostatnich 10 rozegranych meczach są na 2 miejsu w lidze za detroit wczoraj pechowa przegrana z miami ale dzisiaj mimo zmecznia wygrajom.

Pozdrawiam

#471370 26/12/2005 18:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
Witam wszystkich

Moje analizy under/over na dzisiaj
linie bet-at-home

Washington-L.A. Lakers 201,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 201-190
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 204-185
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 106-94
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 188
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 206
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 207-185
Under/over 201,5 w ostatnich 10 meczach 4/6-8/2
mój typ-under

Orlando-Milwaukee 187,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 180-197
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 183-194
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 90-96
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 188
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 206
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 188-194
Under/over 187,5 w ostatnich 10 meczach 4/6-3/7
mój typ-over

Cleveland-Chicago 203,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 200-193
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 195-195
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 103-96
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 208
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 188
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 200-197
Under/over 203,5 w ostatnich 10 meczach 6/4-7/3
no bet

New York-New Jersey 191,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 191-191
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 193-190
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 95-95
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 185
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 196-191
Under/over 191,5 w ostatnich 10 meczach 3/7-6/4
no bet

Minnesota-Phoenix 190,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 181-199
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 179-198
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 92-100
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 205
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 173-196
Under/over 190,5 w ostatnich 10 meczach 9/1-4/6
mój typ-under

Dallas-Indiana 187,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 194-182
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 192-187
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 100-93
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 159
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 206
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 195-177
Under/over 187,5 w ostatnich 10 meczach 2/8-7/3
no bet

Utah-Memphis 168,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 180-176
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 172-175
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 85-90
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 152
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 185
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 179-171
Under/over 168,5 w ostatnich 10 meczach 3/7-5/5
mój typ-over

Sacramento-Portland 188,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 198-182
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 196-180
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 99-84
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 220
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 198-184
Under/over 188,5 w ostatnich 10 meczach 3/7-6/4
mój typ-over

Seattle-Boston 208,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 205-195
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 205-202
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 102-96
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) 213
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 184
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 207-189
Under/over 208,5 w ostatnich 10 meczach 5/5-10/0
mój typ-under

Golden State-Denver 206,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon)
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd)
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd)
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon)
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon)
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy)
Under/over 206,5 w ostatnich 10 meczach
mój typ-over
mam nadzieję, że się komuś przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#471371 26/12/2005 18:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
mała poprawka

Golden State-Denver 206,5
Średnia pkt. w meczu (cały sezon) 197-196
Średnia pkt. w meczu (gospodarze dom-goście wyjazd) 199-193
Średnia pkt. zdobytych (gospodarze dom-goście wyjazd) 202-94
Średnia pkt. w meczach między sobą (obecny sezon) Nie grali
Średnia pkt. w meczach między sobą (poprzedni sezon) 209
Średnia pkt. w meczu (ostatnie 10 meczy) 209-203
Under/over 206,5 w ostatnich 10 meczach 2/8-6/4
mój typ-over

#471372 26/12/2005 19:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Quote
Pewnie Kobe lacznie z Arenasem rzuca sami ponad 100 pkt,
Hym. czy ja wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie przypominam sobie zeby w jednym meczu dwoch zawodnikow rzucilo w granicach 50 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Przy oakzji w tym seoznoe obie ekipy sie juz spotkaly i do overa na tej lini troche jednak zabraklo. Bylo 188 pkt. Jak co do stwierdzenia ze Washington ma jednna z najgorszych defensyw w lidze sie moge zgdzodzi ( co wiecej uwazam ze maja najgorsza w calej lidze)tak nie podzielam opini ze LAL gra szybkie krotkie akcje. Zazwyczaj rzucaja w granicach 8-10 pkt z szybkich akcji wiec pewnie to troche mniej niz srednia. poza tym obie druzyny nie maja w swoich szeregach jakis dobrych "zlodieji" wiec raczej o przechwytach i szybkich akcjach mowy byc nie moze. I tu moze zadecydowac w przypadku under/over dtspozycja trojkowa. A ostatnia z ta nienajlepiej. lejna kwestia jest to, ze najwiekszy samolub ligi Arenas moze chciec pokazac swiatu i Kobemu jaki to on nie ejst kozak. I spudluje glupio z 10 razy zza lini trojek. Ja bym radzil odpuscic. No bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do szybkich akcji to bardziej mam tu na uwadze, wlasnie szybkie rzuty Arenasa i Jamisona, niz przechwyty i kontry, Kobe rowniez nie nalezy do zbyt dlugo grajacych pilka graczy i gdy ma troche miejsca to oddaje rzut. W tym spotkaniu bedzie mnostwo oddawancyh rzutow i jesli skutecznosc bedzie w granicach 45-50% to powinny obie ekipy przekroczyc 100...

#471373 26/12/2005 19:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Witam

@4.40 na byki... w ramach konsewencji w graniu na byki, i przeciw Cavaliers - obowiązkowo. Handi też Nice.

@2.40 na Lal... po tym co wczoraj zobaczylem, jestem w stanie to zagrac. Jackson stworzył zalążek naprawde soldnego zespolu, wiekszosc mówi ze Kobe i 4 koszulki, ja sie z tym nie zgodze. Kobe i 7-8 naprawde solidnych grajków, zdyscyplinownacyh w obronie... w atatku to oni wirtouzami nie sa, ale być nie muszą, przeciez maja Kobiego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

@1.87 na Orlando... zagralbym na Magic, jednak kurs moim zdaniem za niski i mnie nie satysfakcjonuje. Pomimo tego, uwazam ze Orlando dzisiaj wygra.

Knicks @2.80...moim zdaniem kurs warty ryzyka. Nesti lekko przecenieni przez buków, wiec nalezy to wykorzystac.

Suns - Minesota.... 2 dziwne zespoly, zazwyczaj gram przeciw nim... zatem no bet

@2.90 na Pacers... konsekwetnie na Indiane. Nie boje sie na nich stawiac, mam do nich zaufanie. Być moze jeestem zaślepiony, jednak jak narazie nie przejechalem sie na tyle. zeby z tego zrezygnować. Dallas u siebie mocne, ale do ogrania.

Mepmhis - Utah ... zagralbym na Misie, ale bez Jonsa to nie ten sam zespol. no bet

@1.46 na Sonics... troche mało. Handi -5, do wytrzymania... ale chyba jednak odpuszcze. Podobnie jak w przypadku Orlando, czuje zwyciestwo ponaddziękowców.

Kings - blazers ..... nie mam pomyslu...

@1.91 ...gsw -3.5.. konseketnie gralem przeciw wojwnikom w ich meczach wyjazdoch, zatem teraz muszą troche powygrywać u siebie. Handi to przeskoczenia. Powinni wygrać.

To moje luzne przemyślenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#471374 26/12/2005 22:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
kurs na Kozły poleciał w dół. chciałem ich zagrac z handi a tu zonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Ktos wie czy ktos nie bedzie grac czy moze buki sie zorientowaly ze raczej Buck`s nie sa slabsze od magików.

#471375 26/12/2005 22:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 137
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 137
Ja z kolei myślałem, by zagrać na Orlando, ale..no właśnie, może ktoś się orientuje czy Howard będzie dziś grał?

#471376 26/12/2005 22:18
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
jak to polecial... w bawie nadal jest na nich wyzszy niz na Orlando, Betexplorer tez nie wykazuje jakis wielkich wahan kursu w przypadku tego meczu

#471377 26/12/2005 22:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Quote
jak to polecial... w bawie nadal jest na nich wyzszy niz na Orlando, Betexplorer tez nie wykazuje jakis wielkich wahan kursu w przypadku tego meczu

no a w expekcie jest juz 50-50.

#471378 27/12/2005 12:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Coraz dłuższe wtopy na NBA, utwierdzaja mnie w przekonaniu... ze bez progresji sie nie obedzie...

Myślałem wczoraj o 5 underdogach. Żaden z nich nie wszedł.
W oczach, które pozostawilem bez typ... Suns, Blazers, Utah... wygyrywały zespoly nizej notowane.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#471379 27/12/2005 12:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja puściłem 3 świateczne teasery i żaden nie wszedł.

@Zabielany - nie obedzie się :-)


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,563 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1