Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
rafal08 #4576704 03/04/2011 03:34
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Witam,

ten bonus to 100 % od pierwszego depozytu, maks.100 $, czyli ok. 70 euro ?

W niektórych postach w tym temacie jest mowa o 100 euro bonusa, ale w rzeczywistości to jest 100$ czyli około 70 euro, zgadza się ?

Bonus: Unibet
rafal08 #4579353 04/04/2011 18:21
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
Ze względu na zamieszanie spowodowane przez użytkowników z UK (sam nie wierzę w to, że nie przez nas) musieliśmy lekko skorygować postanowienia akcji bonusowej. Bonus będzie zatem wydawany w walucie, w której prowadzimy rozliczenia (wpłaty, wypłaty) tj w dolarach, natomiast zakłady oddajemy niezmiennie w €.

HEYPOKER #4579354 04/04/2011 18:21
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
edit: euro

rafal08 #4579363 04/04/2011 18:37
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Skoro bonus przekwalifikowali na dolary , to czy obrót jest również w dolarach czyli wystarczy obrócić 800 dolarów?Czy też utrzymana waluta jaką gramy w zakładach czyli euro.
Proszę o odp.

rafal08 #4579752 04/04/2011 22:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Obrót w funtach a bonus w jenach. Wszystko przez trzęsienie ziemi w Japonii.

crossmen #4579762 04/04/2011 22:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691
Likes: 12
Originally Posted by lorus
Skoro bonus przekwalifikowali na dolary , to czy obrót jest również w dolarach czyli wystarczy obrócić 800 dolarów?Czy też utrzymana waluta jaką gramy w zakładach czyli euro.
Proszę o odp.

Tak.Obrot w $$$

HEYPOKER #4579981 04/04/2011 23:46
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by HEYPOKER
Ze względu na zamieszanie spowodowane przez użytkowników z UK (sam nie wierzę w to, że nie przez nas) musieliśmy lekko skorygować postanowienia akcji bonusowej. Bonus będzie zatem wydawany w walucie, w której prowadzimy rozliczenia (wpłaty, wypłaty) tj w dolarach, natomiast zakłady oddajemy niezmiennie w €.

A co rzucili sie tak na ta promocje?

rafal08 #4580216 05/04/2011 01:01
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
@Carlos - Zainteresowanie trzyma się normie. Niemniej jednak musieliśmy zareagować
@Zorro, ale również reszta naszych potencjalnych i już aktywnych graczy. Kasjer HeyPoker jest obsługiwany przez sieć Ongame, a ta już od wielu lat wzbrania się przed wprowadzeniem euro. Taki stan rzeczy (mam na myśli kasjera po stronie sieci) ma mimo wszystko dla gracza więcej zalet niż wad. Ta podstawowa dotyczy długości oczekiwania na środki przy wypłacie. Oczywiście w połączeniu z bukiem oferującym zakłady w euro stanowi to pewne utrudnienie, którego nie da się niestety przeskoczyć.

rafal08 #4715263 08/06/2011 03:12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Czy do bonusu kwalifikują się wpłaty poprzez Moneybookers?

Radek_89 #4715282 08/06/2011 03:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691
Likes: 12
tak

rafal08 #4716220 08/06/2011 23:36
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Jak na razie to jest jedna wielka amatorka,zarejestrowałem się u nich,wklepałem kod bonusu,i zacząłem obrót , jak już wyrobiłem wszystko, to okazało się ,że w między czasie zmienili regulamin promocji i gro zakładów nie liczyło mi się do obrotu,ale najśmieszniejsze jest to ,że nie miałem aktywowanej promocji.Ręce mi opadły ........Drugi raz obrotu nie chciało mi się wyrabiać więc zleciłem wypłatę i podziękowałem za współpracę,drugi raz chyba nie wpłacę tam , taki bałagan mają ,że szok

rafal08 #4784960 11/07/2011 04:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Zmienili nieco swój bonus. I teraz mam pytanie, ponieważ tekst nie jest dostępny w języku polskim: Czy ten bonus jest uzależniony od kwoty depozytu? Czy poszczególne kwoty bonusu są wypłacane na bieżąco czy dopiero po pewnym okresie?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, burbon, forty, latajaca_holenderka), 691 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1