|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Witam,
ten bonus to 100 % od pierwszego depozytu, maks.100 $, czyli ok. 70 euro ?
W niektórych postach w tym temacie jest mowa o 100 euro bonusa, ale w rzeczywistości to jest 100$ czyli około 70 euro, zgadza się ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79 |
Ze względu na zamieszanie spowodowane przez użytkowników z UK (sam nie wierzę w to, że nie przez nas) musieliśmy lekko skorygować postanowienia akcji bonusowej. Bonus będzie zatem wydawany w walucie, w której prowadzimy rozliczenia (wpłaty, wypłaty) tj w dolarach, natomiast zakłady oddajemy niezmiennie w €.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Skoro bonus przekwalifikowali na dolary , to czy obrót jest również w dolarach czyli wystarczy obrócić 800 dolarów?Czy też utrzymana waluta jaką gramy w zakładach czyli euro. Proszę o odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Obrót w funtach a bonus w jenach. Wszystko przez trzęsienie ziemi w Japonii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691 Likes: 12 |
Skoro bonus przekwalifikowali na dolary , to czy obrót jest również w dolarach czyli wystarczy obrócić 800 dolarów?Czy też utrzymana waluta jaką gramy w zakładach czyli euro. Proszę o odp. Tak.Obrot w $$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ze względu na zamieszanie spowodowane przez użytkowników z UK (sam nie wierzę w to, że nie przez nas) musieliśmy lekko skorygować postanowienia akcji bonusowej. Bonus będzie zatem wydawany w walucie, w której prowadzimy rozliczenia (wpłaty, wypłaty) tj w dolarach, natomiast zakłady oddajemy niezmiennie w €. A co rzucili sie tak na ta promocje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2008
Posty: 79 |
@Carlos - Zainteresowanie trzyma się normie. Niemniej jednak musieliśmy zareagować @Zorro, ale również reszta naszych potencjalnych i już aktywnych graczy. Kasjer HeyPoker jest obsługiwany przez sieć Ongame, a ta już od wielu lat wzbrania się przed wprowadzeniem euro. Taki stan rzeczy (mam na myśli kasjera po stronie sieci) ma mimo wszystko dla gracza więcej zalet niż wad. Ta podstawowa dotyczy długości oczekiwania na środki przy wypłacie. Oczywiście w połączeniu z bukiem oferującym zakłady w euro stanowi to pewne utrudnienie, którego nie da się niestety przeskoczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Czy do bonusu kwalifikują się wpłaty poprzez Moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,691 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Jak na razie to jest jedna wielka amatorka,zarejestrowałem się u nich,wklepałem kod bonusu,i zacząłem obrót , jak już wyrobiłem wszystko, to okazało się ,że w między czasie zmienili regulamin promocji i gro zakładów nie liczyło mi się do obrotu,ale najśmieszniejsze jest to ,że nie miałem aktywowanej promocji.Ręce mi opadły ........Drugi raz obrotu nie chciało mi się wyrabiać więc zleciłem wypłatę i podziękowałem za współpracę,drugi raz chyba nie wpłacę tam , taki bałagan mają ,że szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Zmienili nieco swój bonus. I teraz mam pytanie, ponieważ tekst nie jest dostępny w języku polskim: Czy ten bonus jest uzależniony od kwoty depozytu? Czy poszczególne kwoty bonusu są wypłacane na bieżąco czy dopiero po pewnym okresie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka