|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
w pinnacle startowal po 2.000 teraz nieco ponad 1.82
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Ładnie na LLeytona zjechało z 1.4 wczoraj/ dzisiaj 1.3-1.25 zostawiam to sobie na live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Rodd przed tb w 1 secie też napewno bedzie wart więcej niż 1.35 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
i jeszcze single: Cilic -3,5 @ 2.02 3/10  Dasco +1,5gema @ 1.745 @ 2/10  Hewitt -4 @ 2.07 3,75/10  mocno dziś liczę na Hewitta, oglądałem mecz Tommiego z Seppim i tak naprawdę to Tommy albo wygrywal piłki, albo psuł, Włoch przebijał, słabo się ustawiał, nie zachwycał serwisem. Moniki B. nie widziałem, ale patrząc na męczarnie z Ilhanem, nie widzę, za bardzo by ogral Marina. Jasne do Chorwata spadło zaufanie po tym żenującym występie na RG, ale pierwszy mecz na trawie z Arno całkiem przyzwoity, a Francuz to zawsze niewygodny przeciwnik, liczę na 2 przełamania, po 1 na set  Dasco dał zarobić z Mahutem, z Nalbim będzie na styku, ale mimo wszystko Hiszpan faworyt. duzo mi tego wyszło, pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Haase/Raonic Malisse/Skupski Manarino Erakovic Watson
jakies przeciw ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
p.s. Hewitt ostatnio z Seppim 6:2 6:0 dziś tak łatwo może nie być, ale -4 do pokrycia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Haase/Raonic Malisse/Skupski Manarino Erakovic Watson
jakies przeciw ? obstawiam, że wejdzie max 3 pozycje z tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
peffy są  na sobote mam upatrzone jak bedziesz chcial to moge ci zapodac ale to dopiero jak zagram czyli sobota rano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
peffy są  na sobote mam upatrzone jak bedziesz chcial to moge ci zapodac ale to dopiero jak zagram czyli sobota rano  zawsze mozesz rzucic  z gory dzieki, no wiadoma sprawa, ze najpierw chcesz sobie pograc, ale nie martw sie weekendowe sprawy zazwyczaj gram w weekend heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563 |
Hewitt Safarova Roddick 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
craax bo ja z nizszych widze ciekawe rzeczy bo ostatnie kolejki teraz  a Ty tam z swoich okolic juz cos wypatrzyles?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Haase/Raonic Malisse/Skupski Manarino Erakovic Watson
jakies przeciw ? obstawiam, że wejdzie max 3 pozycje z tego  5/5  bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax bo ja z nizszych widze ciekawe rzeczy bo ostatnie kolejki teraz  a Ty tam z swoich okolic juz cos wypatrzyles? dopiero jutro bede to werbowal dokladnie bo teraz troszke czasu brakowalo, ale spodziewam sie dosc udanego weekendu tradycyjnie pod koniec w nizszych ligach, a mam tez kilku znajomych trenerow, pilkarzy i sedziow w tych nizszych ligach... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744 |
kurs na Kolibra  przecież on tejpa dostał jeszcze w 1. secie, nic groźnego nie było
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
craax bo ja z nizszych widze ciekawe rzeczy bo ostatnie kolejki teraz  a Ty tam z swoich okolic juz cos wypatrzyles? dopiero jutro bede to werbowal dokladnie bo teraz troszke czasu brakowalo, ale spodziewam sie dosc udanego weekendu tradycyjnie pod koniec w nizszych ligach, a mam tez kilku znajomych trenerow, pilkarzy i sedziow w tych nizszych ligach...  no tak samo ja ,mam tez jeden pokazny kupon na caly sezon i wlasnie zadecydują osstatnie kolejki jak ta druzyna je wygra to bedzie ball  a teraz w sobote graja ale bede grali rezerwami a kurs na 1 1,08 haha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kurs na Kolibra  przecież on tejpa dostał jeszcze w 1. secie, nic groźnego nie było Dolgo jak nie odpusci to bedzie 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax bo ja z nizszych widze ciekawe rzeczy bo ostatnie kolejki teraz  a Ty tam z swoich okolic juz cos wypatrzyles? dopiero jutro bede to werbowal dokladnie bo teraz troszke czasu brakowalo, ale spodziewam sie dosc udanego weekendu tradycyjnie pod koniec w nizszych ligach, a mam tez kilku znajomych trenerow, pilkarzy i sedziow w tych nizszych ligach...  no tak samo ja ,mam tez jeden pokazny kupon na caly sezon i wlasnie zadecydują osstatnie kolejki jak ta druzyna je wygra to bedzie ball  a teraz w sobote graja ale bede grali rezerwami a kurs na 1 1,08 haha prawie jak na Barcelone u siebie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|