|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, poczta to nie jest chyba najlepsza droga. Warto sprawdzić które buki po wpłacie np. przez uKash czy Paysafecard pozwalają dokonać wypłatę na MB (nie używając wcześniej tego rodzaju płatności do wpłat).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja wplacam do bet365 paysafe i wyplacam na monebookers bez problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ja wplacam do bet365 paysafe i wyplacam na monebookers bez problemow w zadnym buku nie bedzie problemu o ile wczesniej kiedys sie wplacalo przez MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Ogólnie nie mamy się co martwić. Chyba że ktoś ma jakieś poważne zastrzeżenia do uczciwości MB ale szczerze mówiąc to dla mnie są bardziej uczciwą instytucją od polskich banków gdzie przy 'Prowadzenie konta za 0zł jest mała gwiazka' a na dole opis 'przy wpłatach od 2000zł/msc'... FAkt jest to droższa sprawa ale z drugiej strony mój Ojciec wypłacał z 'nie swojego' bankomatu kasę: 900zł i mu 26zł prowizji naliczyli ) to jest dopiero drogo (flaszka by za to była  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ja wplacam do bet365 paysafe i wyplacam na monebookers bez problemow w zadnym buku nie bedzie problemu o ile wczesniej kiedys sie wplacalo przez MB To jest akurat wiadome. Spójrz 2 posty wyżej - chodzi nam o buki gdzie możesz zlecić wypłatę na MB nie używając wcześniej tej formy płatności do wpłaty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka