Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#472188 17/01/2006 11:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 10
Witam.
Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140??

Bonus: Unibet
#472189 17/01/2006 13:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy Bank (BPH) nie będzie wnikał nic, jak co tydzień dajmy na to wypłaci się 900 zl... A może macie jakieś sposoby na wypłacanie wiekszych kas? Bo coś tam kiedyś słyszałem, że coś mogą wnikać, że skąd to jak to itp itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />... Pozdrawiam

#472190 17/01/2006 14:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam.
Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140??

tak jest

#472191 17/01/2006 14:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy Bank (BPH) nie będzie wnikał nic, jak co tydzień dajmy na to wypłaci się 900 zl... A może macie jakieś sposoby na wypłacanie wiekszych kas? Bo coś tam kiedyś słyszałem, że coś mogą wnikać, że skąd to jak to itp itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />... Pozdrawiam

bank tylko informuje odpowiednie wladze przy przelewach powyzej 10 000 euro, dla banku 900 zeta to grosze

#472192 17/01/2006 15:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Quote
Quote
Witam.
Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140??

tak jest

z tego co wiem to skonczyła sie wczoraj. info z supportu

#472193 17/01/2006 16:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Quote
Witam.
Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140??

tak jest

z tego co wiem to skonczyła sie wczoraj. info z supportu

https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=3051

ja tu widze w regulaminie, ze konczy sie 31 stycznia, wiec nie maja podstaw do nie przyznania bonusu

Last edited by Conrad; 17/01/2006 16:28.
#472194 17/01/2006 16:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
yaaho aha to dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a BAW to limitów mi nie założy jakiś jak zaczne tak po 900 zł wypłacać? To limit na dzień, czy na raz, i po minucie moge znowu? Wie ktos? Pozdrawiam

#472195 17/01/2006 19:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jednorazowy przelew nie moze przekroczyc 10 000 (tzn, moze, ale wtedy sa odpowiednie osoby powiadamiane), BAW Ci zalozy nie dlugo limity, wtedy przezuc sie na Betoto, a potem na PlayIt, jak juz Ci wszedzie pozakladaja limity to zmien znowu na innego buka

#472196 17/01/2006 21:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
hmmm, nie za bardzo chce mi sie zmieniac buka :/ troche to powalone... Jak wygladaja te limity? wiesz moze? Można potem zalozyc konto na innego uzytkownika z jego danymi i z kontem w banku tez na niego? tylko z tego samego IP ?

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, $-man, burbon, Sensei, aker), 1,821 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1