|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 10 |
Witam. Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy Bank (BPH) nie będzie wnikał nic, jak co tydzień dajmy na to wypłaci się 900 zl... A może macie jakieś sposoby na wypłacanie wiekszych kas? Bo coś tam kiedyś słyszałem, że coś mogą wnikać, że skąd to jak to itp itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam. Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140?? tak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy Bank (BPH) nie będzie wnikał nic, jak co tydzień dajmy na to wypłaci się 900 zl... A może macie jakieś sposoby na wypłacanie wiekszych kas? Bo coś tam kiedyś słyszałem, że coś mogą wnikać, że skąd to jak to itp itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />... Pozdrawiam bank tylko informuje odpowiednie wladze przy przelewach powyzej 10 000 euro, dla banku 900 zeta to grosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Witam. Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140?? tak jest z tego co wiem to skonczyła sie wczoraj. info z supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam. Mam pytanie czy jest jeszcze promocja 140 + 140?? tak jest z tego co wiem to skonczyła sie wczoraj. info z supportu https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=3051ja tu widze w regulaminie, ze konczy sie 31 stycznia, wiec nie maja podstaw do nie przyznania bonusu
Last edited by Conrad; 17/01/2006 16:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
yaaho aha to dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a BAW to limitów mi nie założy jakiś jak zaczne tak po 900 zł wypłacać? To limit na dzień, czy na raz, i po minucie moge znowu? Wie ktos? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jednorazowy przelew nie moze przekroczyc 10 000 (tzn, moze, ale wtedy sa odpowiednie osoby powiadamiane), BAW Ci zalozy nie dlugo limity, wtedy przezuc sie na Betoto, a potem na PlayIt, jak juz Ci wszedzie pozakladaja limity to zmien znowu na innego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
hmmm, nie za bardzo chce mi sie zmieniac buka :/ troche to powalone... Jak wygladaja te limity? wiesz moze? Można potem zalozyc konto na innego uzytkownika z jego danymi i z kontem w banku tez na niego? tylko z tego samego IP ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|