|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Panowie można w sts już grać duble??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Rafik a tam sie co tydzien cos zmienia ?? bo ja z naziemnych to w sumie tylko w toto i milenium gram zuzel
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Raz brat mógł mi wysłać dubla ale ostatnio tylko możliwość samych singli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
aa takie jaja  ale to jest gownany buk ten sts i jeszcze ta koszmarna stronka ;] omijam szerokim lukiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
aa takie jaja  ale to jest gownany buk ten sts i jeszcze ta koszmarna stronka ;] omijam szerokim lukiem dokladnie Riva  jak juz wchodze na strone to sie odechciewa grac  80% zuzla gram w Milenium 15% toto 5% fortuna - czasami najlepsze kursy glownie na mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie wydaje mi sie zeby Zielonka pokryla +6. Ewentualne taktyki Hampela i...rowerzysty Kolodzieja moga pomoc. W Tarnowie sam Hampel trzymal taki handicap, a niewatpliwie reszta pojedzie lepiej na swoim torze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Nie wydaje mi sie zeby Zielonka pokryla +6. Ewentualne taktyki Hampela i...rowerzysty Kolodzieja moga pomoc. W Tarnowie sam Hampel trzymal taki handicap, a niewatpliwie reszta pojedzie lepiej na swoim torze. Hampel trzymal wynik meczu bo Tarnow jest cienki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Nie wydaje mi sie zeby Zielonka pokryla +6. Ewentualne taktyki Hampela i...rowerzysty Kolodzieja moga pomoc. W Tarnowie sam Hampel trzymal taki handicap, a niewatpliwie reszta pojedzie lepiej na swoim torze. Hampel trzymal wynik meczu bo Tarnow jest cienki tu 100% zgoda.. Animal jaka opinia na temat Tranow- Rzeszow dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Tarnow wg mnie wygra zepnal poslady i powinni dac rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Co sadzicie o win Czestochowy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie wydaje mi sie zeby Zielonka pokryla +6. Ewentualne taktyki Hampela i...rowerzysty Kolodzieja moga pomoc. W Tarnowie sam Hampel trzymal taki handicap, a niewatpliwie reszta pojedzie lepiej na swoim torze. Hampel trzymal wynik meczu bo Tarnow jest cienki No sa slabi, ale bardziej chodzi o sam fakt, ze jeden zawodnik trzymal na WYJEZDZIE wynik w okolicach handicapu jaki mamy dzisiaj u siebie, a reszta kolegow [glownie Kolodziej] nie bedzie jechac tak slabych zawodow jak ostatnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Co sadzicie o win Czestochowy ? myslalem o tym ale chyba za malo armat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Co sadzicie o win Czestochowy ? Sądzę, że jest jak najbardziej możliwy, tylko Szumina i PK muszą pojechać na lepszym poziomie niż ostatnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Bajbus tez coraz bardziej sie zastanawiam nad czysta 1
narazie wzialem hc na Czewe.. moga sie podzielic punktami i bonus dla torunia ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
Wrocek +20.5 Greg over 10.5 Emil over 11.5 Janowski under 9 Zielonka win
co powiecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Nermark ostatnio b. wysoka forma.. a i Artem zaczyna lepiej jezdzic..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Torun na wyjezdzie nie zachwyca, ledwo ledwo wygrali w Rzeszy i Tarnowie ale to glownie za sprawa bledow gospodarzy, Czewa dosyc mocna u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Ja narazie wzialem: glowne: Emil over 11.5 @ 1.70 Fredka over 8.5 @ 2.00 Pepe over 10.5 @ 2.00 (spadlo do 1.50  ) dalej: Krakow @ 2.20 (+remis) Czewa +4 @ 2.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Torun na wyjezdzie nie zachwyca, ledwo ledwo wygrali w Rzeszy i Tarnowie ale to glownie za sprawa bledow gospodarzy, Czewa dosyc mocna u siebie W Tarnowie przez bledy gospodarzy? Gdyby nie upadki Pulczynskich czy Miedziaka to wygrana bylaby wieksza
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|