Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
dobra ok platny, ale ustawienia jak teraz programem nie recznie, cholerny netbook hp z programem hp connection manager (nie moge lub nie mozna ustawic polaczenia recznie?!) jakies linki ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
z modemem w srodku

Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Originally Posted by KUERTEN.
dobra ok platny, ale ustawienia jak teraz programem nie recznie, cholerny netbook hp z programem hp connection manager (nie moge lub nie mozna ustawic polaczenia recznie?!) jakies linki ?

A co za problem odinstalować to dziadostwo ? Ja też mam hp i przez pierwsze dwie godziny po zakupie odinstalowywałem ten szmelc który hp poinstalowało ...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by wtapiacz
Originally Posted by KUERTEN.
dobra ok platny, ale ustawienia jak teraz programem nie recznie, cholerny netbook hp z programem hp connection manager (nie moge lub nie mozna ustawic polaczenia recznie?!) jakies linki ?

A co za problem odinstalować to dziadostwo ? Ja też mam hp i przez pierwsze dwie godziny po zakupie odinstalowywałem ten szmelc który hp poinstalowało ...

masz z modemem w srodku ?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Expekt zablokował Bingo ze względu na "geograficzne położenie"

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by GBocian84
Expekt zablokował Bingo ze względu na "geograficzne położenie"
nie panikuj, sprawdź!

"Produkt gier Bingo zostal czasowo wylaczony, ze wzgledu na prace techniczne. Chcemy usprawnic jego dzialanie, dlatego prosimy o wyrozumialosc. Bingo zostanie przywrocone najszybciej jak to tylko mozliwe."

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Dokladnie, wszedlem na Live Czat i zostalem zapewniony ze nie jest to koniec grania, tylko aktualizacja oprogramowania.. Takze zero paniki!! Wszystko bedzie smigalo...

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Malo tego...pokusilem sie tez o ustosunkowanie sie do nowej ustawy hazardowej, wymyslonej przez Pana filozofa Kaplice...ktory ma zamiar zbanowac pokera, bo to gra losowa..lol.. Niemniej OD Expekt uzyskalem taki oto email:

"
Szanowny Panie

Dziekujemy za kontakt z nami w tej kwestii. Chcielibysmy zapewnic, iz Expekt dziala na podstawie wydanych przez Lotteries and Gaming Authority na Malcie licencji, pozwalajacych na oferowanie zakladow i gier w Internecie. Polska jeszcze nie dopasowala swojego prawa regulujacego zaklady sportowe i gry w Internecie do wymogow Unii Europejskiej. Dlatego Expekt swiadczy uslugi zakladow i gier internetowych w oparciu o obecne licencje.

Expekt bedzie nadal oferowal swoje uslugi na polskim rynku. Srodki pieniezne graczy w naszym serwisie sa bezpieczne, a ich dostep do kont pozostaje taki, jak dotychczas, bez zadnych zmian. Prawa naszych klientow sa chronione zgodnie z regulacjami Malta Lotteries and Gaming Authority. Malta jest czlonkiem Unii Europejskiej.

W razie jakichkolwiek pytan prosimy o ponowny kontakt.

Pozdrawiam

Malgorzata Maj
Biuro Obslugi Klienta
www.expekt.com [expekt.com]
Mangas Gaming Malta Limited"

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by piko1981
Dokladnie, wszedlem na Live Czat i zostalem zapewniony ze nie jest to koniec grania, tylko aktualizacja oprogramowania.. Takze zero paniki!! Wszystko bedzie smigalo...

Słuchajcie kolegę piko1981 jako przedstawiciela firmy Exp ekt, Betclic (i trochę mniej bah). Sam chłopak nie może napisać, że jest pracownikiem od PR tych buków bo takie ma zadanie - działać "w ukryciu". Ale ja za niego napiszę - bo ja mogę pisać. Mam nadzieję, że piko1981 już wszystkich uspokoił.

@piko miło, że wpadłes też do tego tematu a nie tylko siedzisz w temacie expa, betlic i ba h i "bezinteresowanie" odpowiadasz userom smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by GBocian84
Expekt zablokował Bingo ze względu na "geograficzne położenie"
Boniek dalej wisi więc głowa do góry laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam. Nie wiem czy to odpowiedni temat ale kto mi powie jak to jest z hazardem - z graniem przez internet w Danii? Czy są jakieś regulacje prawne?

Dołączył: May 2011
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 12
Nielegalne, maja legalizowac w Danii

Dołączył: Jun 2005
Posty: 987
a.k.a. "sebolo no name"
a.k.a. "sebolo no name"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987
jak już dopytywał ktoś wcześniej - czy ta ustawa została przez Bronka w końcu podpisana?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
na stronie podobno nie ma nic o podpisaniu,
a czas ma chyba do piatku?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
yes

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by agr1
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca.

żeby weszła 1 lipca to 16 czerwca musi ukazać się w DZ. U.
taki drobny szczegół legislacyjny tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by agr1
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca.

Nie wejdzie 1 lipca.
Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw.

A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
popatrzcie na stronce, przykladowo ustawa uchwalona w kweietniu a podpisana w czerwcu
wyslali to do brukseli pzed podpisem


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Art300
Originally Posted by agr1
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca.

Nie wejdzie 1 lipca.
Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw.

A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja.

wystaczy z 2 tygodniowym i mamy 1 sierpnia tongue

Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, rymoholik), 856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1