|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dobra ok platny, ale ustawienia jak teraz programem nie recznie, cholerny netbook hp z programem hp connection manager (nie moge lub nie mozna ustawic polaczenia recznie?!) jakies linki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
dobra ok platny, ale ustawienia jak teraz programem nie recznie, cholerny netbook hp z programem hp connection manager (nie moge lub nie mozna ustawic polaczenia recznie?!) jakies linki ? A co za problem odinstalować to dziadostwo ? Ja też mam hp i przez pierwsze dwie godziny po zakupie odinstalowywałem ten szmelc który hp poinstalowało ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dobra ok platny, ale ustawienia jak teraz programem nie recznie, cholerny netbook hp z programem hp connection manager (nie moge lub nie mozna ustawic polaczenia recznie?!) jakies linki ? A co za problem odinstalować to dziadostwo ? Ja też mam hp i przez pierwsze dwie godziny po zakupie odinstalowywałem ten szmelc który hp poinstalowało ... masz z modemem w srodku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Expekt zablokował Bingo ze względu na "geograficzne położenie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Expekt zablokował Bingo ze względu na "geograficzne położenie" nie panikuj, sprawdź! "Produkt gier Bingo zostal czasowo wylaczony, ze wzgledu na prace techniczne. Chcemy usprawnic jego dzialanie, dlatego prosimy o wyrozumialosc. Bingo zostanie przywrocone najszybciej jak to tylko mozliwe."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Dokladnie, wszedlem na Live Czat i zostalem zapewniony ze nie jest to koniec grania, tylko aktualizacja oprogramowania.. Takze zero paniki!! Wszystko bedzie smigalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Malo tego...pokusilem sie tez o ustosunkowanie sie do nowej ustawy hazardowej, wymyslonej przez Pana filozofa Kaplice...ktory ma zamiar zbanowac pokera, bo to gra losowa..lol.. Niemniej OD Expekt uzyskalem taki oto email: " Szanowny Panie Dziekujemy za kontakt z nami w tej kwestii. Chcielibysmy zapewnic, iz Expekt dziala na podstawie wydanych przez Lotteries and Gaming Authority na Malcie licencji, pozwalajacych na oferowanie zakladow i gier w Internecie. Polska jeszcze nie dopasowala swojego prawa regulujacego zaklady sportowe i gry w Internecie do wymogow Unii Europejskiej. Dlatego Expekt swiadczy uslugi zakladow i gier internetowych w oparciu o obecne licencje. Expekt bedzie nadal oferowal swoje uslugi na polskim rynku. Srodki pieniezne graczy w naszym serwisie sa bezpieczne, a ich dostep do kont pozostaje taki, jak dotychczas, bez zadnych zmian. Prawa naszych klientow sa chronione zgodnie z regulacjami Malta Lotteries and Gaming Authority. Malta jest czlonkiem Unii Europejskiej. W razie jakichkolwiek pytan prosimy o ponowny kontakt. Pozdrawiam Malgorzata Maj Biuro Obslugi Klienta www.expekt.com [ expekt.com] Mangas Gaming Malta Limited"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Dokladnie, wszedlem na Live Czat i zostalem zapewniony ze nie jest to koniec grania, tylko aktualizacja oprogramowania.. Takze zero paniki!! Wszystko bedzie smigalo... Słuchajcie kolegę piko1981 jako przedstawiciela firmy Exp ekt, Betclic (i trochę mniej bah). Sam chłopak nie może napisać, że jest pracownikiem od PR tych buków bo takie ma zadanie - działać "w ukryciu". Ale ja za niego napiszę - bo ja mogę pisać. Mam nadzieję, że piko1981 już wszystkich uspokoił. @piko miło, że wpadłes też do tego tematu a nie tylko siedzisz w temacie expa, betlic i ba h i "bezinteresowanie" odpowiadasz userom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Expekt zablokował Bingo ze względu na "geograficzne położenie" Boniek dalej wisi więc głowa do góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam. Nie wiem czy to odpowiedni temat ale kto mi powie jak to jest z hazardem - z graniem przez internet w Danii? Czy są jakieś regulacje prawne?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 12 |
Nielegalne, maja legalizowac w Danii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987
a.k.a. "sebolo no name"
|
|
a.k.a. "sebolo no name"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987 |
jak już dopytywał ktoś wcześniej - czy ta ustawa została przez Bronka w końcu podpisana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
na stronie podobno nie ma nic o podpisaniu, a czas ma chyba do piatku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca. żeby weszła 1 lipca to 16 czerwca musi ukazać się w DZ. U. taki drobny szczegół legislacyjny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca. Nie wejdzie 1 lipca. Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw. A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 93 |
popatrzcie na stronce, przykladowo ustawa uchwalona w kweietniu a podpisana w czerwcu wyslali to do brukseli pzed podpisem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca. Nie wejdzie 1 lipca. Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw. A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja. wystaczy z 2 tygodniowym i mamy 1 sierpnia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|