|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Jest w temacie podane .Spiny tylko dla depozytorow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
A u mnie takie coś: I have given Your ID number to our specialist. The bonus will be added to Your game account as soon as possible
oczywiście, najpierw 3 minuty gadki i mówienia,że 3 dni robocze. Zobaczymy za 2 godziny czy to coś w ogóle dało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Ten Vivarobet [ ads.mrgreen.com] nawet calkiem calkiem . Live rozliczaja prawie blyskawicznie ,minimalny depozyt 1 euro,strona bez zbednych bajerow .Wlasnie zlecilem wyplate zobaczymy za ile doidzie. Warunki tego 8 bez depozytu podobno sie zmienily i teraz jest obrot x 3 po kursice 1.40 Bonus dopisany. Tym razem wbiłem na chat i był ktoś inny. Bez problemu sprawa załatwiona. I jak to wygląda z tym obrotem? 3 razy czy 1 raz po kursie 1.40? Na live normalnie można obstawiać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Trzy razy .ja obstawialem na live i nie bylo problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Lusine tępa dzida z czata nie dopisuje nikomu  ja otrzymałem od Anny, kumpel wbija na czat a tam Lusine'a i You should wait 3 working days 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
Lusine: You shoud receive the bonus during 3 working days
Norbert: my friend click i Like and got 8E to 10minutes
Lusine: It has done by mistake czyli trzeba polować na kogoś innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Anna: i'm so sorry it has been done by mistake
kumpel trafił na tą co ja i już nie dopisują
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
hehe fajny live chat maja , wchodze na niemiecki to gosciowa pisze mi zebym po angielsku pisal tak samo na francuzkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140 |
eeh, ostatnio robię sobie trip po kasynach, i na 70% nie akceptują polaków,
są jakies inne powody prócz tego, że buraki zakładają po kilka kont?
tak się zastanawiam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Z tym 70% to to mysle,ze troszke przesadziles .Chociaz jakby sie glebiej przyjrzec to nie duzo . Glownym powodem jest ze zakladaja po kilkadziesiat /kilkaset kont  Nie kilka . Jesli soft nie ma dobrych zabezpieczen przed takim czyms to najlatwiej usunac kraj z rejestracji i po klopocie .Strata zadna za to zysk bardzo duzy  .Juz nawet nowe kasyna playtechu najchetniej by to zrobily ,ale jakos jeszcze w wiekszosci sie powstrzymuja Z drugiej strony kasyn jest tyle,ze nawet jak Nas jeszcze 10% wykluczy to i tak nie bedzie to najmniejszym problemem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140 |
a co właściwie daje takiemu jegomościowi, że założy kilkadziesiąt kont na jednym kasynie i na którymś wygra, skoro i tak tych pieniędzy nie wypłaci, bo chyba zmienić może tylko nicka i maila, ip, dane osobowe są przecież takie same. tego nie rozumiem za bardzo. przechodziło to kiedyś czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Oszusci sa bardzo pomyslowi  Tak kiedys to przechodzilo .Jakimi sposobami nie bede tlumaczyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140 |
eeeh, w każdym razie za którymś razem aż mi się głupio zrobiło, gdy usłyszałem 'we don't accept players from poland' ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
a do tego promocji free dla Polski prawie nie ma, to co dostaje jako norweg nawet freespiny wszędzie to miazga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Po 2 dniach oczekiwań dodane 8 euro na vivaro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Kojazy ktos ile idzie wyplata z Club4aces?? na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
tak jak z kazdego entraction
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Czyli? od do mozesz Rafcio podac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
rano pewnie 9 -11 powinno byc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|