Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ale jezdzac autem po prawej stronie to pewnie ubezpieczenie itp. drozsze ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Ojro. Jesli masz dowod rejestracyjny i przeglad techniczny auta(rok) to bez problemu dostaniesz ubezpieczenie na rok czasu. Bylem, rozmawialem na ten temat z ubezpieczajacym, wiec prosze mowic, ze sie nie da. Cena byla dokladnie taka sama jak za standardowe LHD. Dodam, iz bylo to w Bydgoszczy, wiadomo w kraju naszym wszedzie wszystko jest inaczej rozpatrywane.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
Mial ktos stycznosc z audi a6 98'-00'?
Lepszy diesel czy benzyna??
Prosilbym o opinie

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
diesel tylko 1,9 tdi (minusem oczywiscie przebieg), 2.5 tdi unikaj jak ognia !!

ogolnie benzyny sa ok - 4.2 to olejochlej

odpusc sobie takze multitronic


Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
tyle ze wlasnie chodzi o cene 1.9 o wiele drozsze sa. Benzyny za to pala troche:)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Ja mam 2.5 tdi 3 lata jeżdżę i zrobiłem z 70 tys nią i mogę ci śmiało polecić . Mitów na temat samochodów jest masa.

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
a o wycierajacych sie walkach i dupnej hydraulice slyszales ?
to ze Ty akurat nie masz z tym problemow nie swiadczy o tym ze On nie bedzie ich mial

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
zacytuje czesc artykulu o ktorym wspomnial Goget, z zyczeniami powodzenia w poszukiwaniach aut klasy Audi A6 z niskim przebiegiem, o ktorych byla mowa kilka stron temu w tym watku:

"Szansa na znalezienie Audi A6 C5 z przebiegiem nieprzekraczającym 100 tys. kilometrów jest bliska zeru. Sprzedający zazwyczaj deklarują przebiegi na poziomie 170-280 tys. km. Wartości zaczynające się od cyfry 3 są stosunkowo rzadko spotykane. Do wskazań licznika warto jednak podchodzić ze sporym dystansem – w Niemczech, skąd pochodzi wiele używanych A6, przebiegi 300-400 tys. kilometrów nie należą do rzadkości." wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
Witam mam do kupienia vv pasata kombi z 2007 w benzynie 2,0 ,150 koni .ma przejechane 98000 .produkcja Stany Zjednoczone,zarejestrowany w Polsce od 2008.cena 38 tysięcy.doradzcie czy warto z góry dziękuje

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Jezeli nadal aktualne to popros o nr vin, i tutaj potem zapytaj http://www.bezwypadkowy.net/forum , to powiedza Ci czy cos ie z nim dzialo w stanach smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
chcę kupić bmw 3 rok 2003-04
http://moto.allegro.pl/bmw-320d-sedan-stan-idealny-gwarancja-i1637589245.html

jadę do faceta w ciemno, mówie mu ze mam do niego 500km, gosciu mowi ze na pewno nie zrobi pan wycieczki, 133tys. przebiegu do tego ze serwisowana :D, dobra jadę... wyjezdzam w niedziele w nocy bedac gdzies 200km od celu, wysylam koledze numer vin kumpel sprawdza co sie okazuje ? ma niby 130 a w 2009 mial 150, no ale nic mowie z oryginalnym przebiegiem na pewno nie znajde oby byl caly... co sie okazuje na miejscu ? samochod caly w burchlach, przewody owiazane tasma izolacyjna.. zatopiony ?
no to jedziemy dalej :
http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-lifestyle-skora-duza-navi-full-i1665470067.html
wpierw dzwonie pytam czy przebieg oryginal.. gosciu mowi ze tak jak w ogloszeniu.. ja mowie no to masz pan jakis dowod na to ?
pytam czy poda numer vin, mowi ze nie ma problemu ;] wysyla vin ja kumplowi i co sie okazuje ? w ogloszeniu przebieg 100% 160 tysiecy, po sprawdzeniu vin, w 2006r serwisowana i robione cos bylo 130tys. w 2009 198 ;]
daje sobie na razie spokoj smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Płock, Sochaczew, Radom, Gniezno, Gostynin to miejsca gdzie są najlepsi w odmładzaniu i szpachlowaniu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
hehe od typka z drugiego ogłoszenia sam kupiłem swoją laugh

Koleżka typowy handlarz, bajerka bardzo solidna z tego co pamiętam. Trochę pościemniał, cośtam zataił. Samochód wziąłem na farta, przebieg chuj wie ile, ale stan wyglądał na bardzo dobry, poza tym nie chciało mi się miesiącami jeździć po Polsce i szukać. Jeżdżę już prawie rok bez poważniejszych usterek, więc jestem zadowolony.

Dwa samochody miały kręcony przebieg i dajesz sobie spokój? To się ziomeczku obudziłeś. 90% ma kręcony przebieg, więc na przebieg się nawet nie patrzy. Nie ma co się załamywać tylko patrzeć na stan auta. Po drugie dalej jak 200km to nie ma co jechać oglądać, bo na miejscu zawsze jakaś kupa wyjdzie - szkoda czasu i pieniędzy, ludzie są niepoważni i przez telefon będą ci zawsze kit wciskać. Po trzecie E46 '03 za 26k? Nigga please...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by ice18
chcę kupić bmw 3 rok 2003-04
http://moto.allegro.pl/bmw-320d-sedan-stan-idealny-gwarancja-i1637589245.html

jadę do faceta w ciemno, mówie mu ze mam do niego 500km, gosciu mowi ze na pewno nie zrobi pan wycieczki, 133tys. przebiegu do tego ze serwisowana :D, dobra jadę... wyjezdzam w niedziele w nocy bedac gdzies 200km od celu, wysylam koledze numer vin kumpel sprawdza co sie okazuje ? ma niby 130 a w 2009 mial 150, no ale nic mowie z oryginalnym przebiegiem na pewno nie znajde oby byl caly... co sie okazuje na miejscu ? samochod caly w burchlach, przewody owiazane tasma izolacyjna.. zatopiony ?
no to jedziemy dalej :
http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-lifestyle-skora-duza-navi-full-i1665470067.html
wpierw dzwonie pytam czy przebieg oryginal.. gosciu mowi ze tak jak w ogloszeniu.. ja mowie no to masz pan jakis dowod na to ?
pytam czy poda numer vin, mowi ze nie ma problemu ;] wysyla vin ja kumplowi i co sie okazuje ? w ogloszeniu przebieg 100% 160 tysiecy, po sprawdzeniu vin, w 2006r serwisowana i robione cos bylo 130tys. w 2009 198 ;]
daje sobie na razie spokoj smile

Mogę mieć dla Ciebie takie, BMW tylko niestety rok 2000. Brat chce sprzedać. Jak chcesz więcej info odezwij się na priv.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by ice18
chcę kupić bmw 3 rok 2003-04
http://moto.allegro.pl/bmw-320d-sedan-stan-idealny-gwarancja-i1637589245.html

jadę do faceta w ciemno, mówie mu ze mam do niego 500km, gosciu mowi ze na pewno nie zrobi pan wycieczki, 133tys. przebiegu do tego ze serwisowana :D, dobra jadę... wyjezdzam w niedziele w nocy bedac gdzies 200km od celu, wysylam koledze numer vin kumpel sprawdza co sie okazuje ? ma niby 130 a w 2009 mial 150, no ale nic mowie z oryginalnym przebiegiem na pewno nie znajde oby byl caly... co sie okazuje na miejscu ? samochod caly w burchlach, przewody owiazane tasma izolacyjna.. zatopiony ?
no to jedziemy dalej :
http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-lifestyle-skora-duza-navi-full-i1665470067.html
wpierw dzwonie pytam czy przebieg oryginal.. gosciu mowi ze tak jak w ogloszeniu.. ja mowie no to masz pan jakis dowod na to ?
pytam czy poda numer vin, mowi ze nie ma problemu ;] wysyla vin ja kumplowi i co sie okazuje ? w ogloszeniu przebieg 100% 160 tysiecy, po sprawdzeniu vin, w 2006r serwisowana i robione cos bylo 130tys. w 2009 198 ;]
daje sobie na razie spokoj smile

Co do tego drugiego linka, na jednym ze zdjęć widać różnicę pomiedzy poduszką w kierownicy, a samą kierownicą:)
Coś było wymieniane, kierownicę wymienia się przy dużych przebiegach bo się ściera na tyle wyraznie ze zmiana przy sprzedazy wskazana, w aucie klasy bmw, bedzie to pewnie ze 300 tysięcy, poduszkę się wymienia po dzwonie...;-)
nie oszukujmy się, kupic diesla ponizej 200 tysiecy to rzecz prawie nie mozliwa przy takim roczniku, Niemiec czy inny nie kupuje diesla żeby popyrkać do kosciola, nawet jak auto nie jezdzi w firmie to i tak na ich drogach kilometry spierdalają okrutnie.

Warto szukać aut z polskiego salonu, dużo ciężej ukryć przebieg, auto łatwiej zweryfikować, często przy tej klasie auta bedzie pierwszy właściciel.

Sam muszę sobie coś kupić, od września zeszłego roku rąbneli mi 2 samochody, najpierw żony, auto z małym przebiegiem, w bardzo dobrym stanie, a 2 tygodnie temu mój firmowy...
kasy mam tyle co dostanę z ubezpieczalni, plus pewnie jakis grosz dołoże ale raczej kosmetycznie, szukam od tygodnia, typ, model wybrałem, auto nietypowe w sensie nadwozia, ogladałem juz ze 4 i żaden nie był godny zeby nawet sie przejechac, wszystkie sprowadzone, znalzlem z polskiego salonu, pierwszy wlasciciel, ksiazki serwisowe, przebieg maly, sprawdzony w serwisie w którym byl kupiony i serwisowany, wszystko potwierdzone, wyjdzie pewnie trochę drozej niz sprowadzony "z oryginalnym" przebiegiem ale pewnie, albo pewniej:)
Czekam na decyzję ubezpieczalni ile i czy wypłaca bez problemów, jesli nic sie nie wydarzy to jestem z gosciem dogadany, nie spieszy mu sie.

Oczywiscie, liczba "salonowych z Polski" jest ograniczona, częsciej sa słabiej wyposażone, często droższe ale pewniejsze, bo teraz takie czasy, byle Heniek jedzie do Niemiec, kupi złom, poskłada i heja, a najczęsciej przekreci licznik na coś około 200 tysiecy, pięknie opisze i dawaj na alledrogo.

Nikt na zachodzie nie sprzedaje dobrych samochodów w okazyjnej cenie, w Niemczech dobre auta są droższe niż w Polsce, więc liczenie na okazje i 100% pewnego przebiegu to jak liczenie na medal polskiej repry w kopaną laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
akurat na przebieg właśnie aż tak bardzo nie patrzę ale jak samochód ma 300 w kołach, do tego robione przy niej bylo cos to wole nie ryzykowac, facet podaje ze przebieg 100% a dzwonie do niego czy ma ksiazke.. a ten tak jak w ogloszeniu... albo masz pan dowod na ten przebieg albo nie...
piekny opis tylko czemu wszystko to klamstwo? ; ]
ale ktos sie nabierze na pewno,
sam sprzedaję teraz swoje audi a4 2000r, z przodu elektryczne szyby, jasna skóra, duża nawigacja, automat, felgi, co do przebiegu 190tys, ale sam nie wiem czy akurat tyle ma, , ale lakier sam sprawdzałem miernikiem i powyzej 140 nic nie pokazalo, samochod jest caly w oryginale, przednia szyba wymieniana ale na masce nic nie pokazalo,
auto na pelnym wypasie, sprzedaję bo wiecie co chce kupic smile
a mam teraz do kupienia bmw 3 2005r tylko przod do robienia wiec pewnie czesci z robota kolo 5-6tys, lepiej samemu zrobic i wiedziec co w niej bylo robione niz jakis ulep.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
cena wyjściowa 20 tysi, zapomnialem dodac ze jest drewno tez, i zmieniarka na 6 plyt,

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
pierwsze z brzegu z alledrogo:
http://moto.allegro.pl/bmw-e46-318i-salon-pl-bogate-wyp-ogl-prywatne-i1651663197.html

ten drozszy ale wart zastanowienia:
http://moto.allegro.pl/bmw-3-320d-e46-salon-polska-prywatny-i1648328502.html

Oczywiście po opisie wyglada pięknie, ale moim zdaniem warto sprawdzać takie oferty, ciężko kręcić przy "salonówce z Polski", egzemplarzy dużo mniej, wybór mocno ograniczony ale myślę że to relatywnie bezpieczny sposób na używane auto, oczywiście nie mamy gwarancji ze kazdy taki egzemplarz bedzie idealny ale tak bym szukał:)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
z tym drugim dobrze pohandlować, i myślę że zejdzie w okolice 30 tysięcy z haczykiem, opłaty to tylko rejestracja za 250 no i ubezpieczenie ale to w kazdym przypadku i tak placisz.
Nie ma innych oplat, dokładasz około 5 tysięcy i masz szanse na godziwy egzemplarz, całkiem przyzwoicie wyposazony.

Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1