Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#473290 29/12/2005 10:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Bardzo proszę o padanie w tym temacie najmniejszych mozliwych wpłat do bkuków netowych róznymi sposobami:kartą, przelewem...pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#473291 29/12/2005 10:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
Bardzo proszę o padanie w tym temacie najmniejszych mozliwych wpłat do bkuków netowych róznymi sposobami:kartą, przelewem...pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
W Sportinbet nie ma minimalnej wpłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W Bet at home chyba rowniez.Pozdro...

#473292 29/12/2005 12:09
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
W BetandWin- 40 zł, ale wypłata to 120 zł.

#473293 29/12/2005 12:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A jak jest z GB ? Mam 20PLN na MB i wypadałoby gdzieś to wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#473294 29/12/2005 13:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
W GB chyba od 8 zł .

#473295 29/12/2005 13:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
A jak jest z GB ? Mam 20PLN na MB i wypadałoby gdzieś to wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

do bet365 możesz to wpłącić(1 Euro min przez MB)

#473296 29/12/2005 13:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
Wpłacanie takich sum nie ma sensu.Lepiej nazbierać sobie więcej i wtedy wpłacać. Ja wpłacałem do bet-at-home po 20, 30 zł i teraz uważam, że lepiej nazbierać sobie 200-300zł i wtedy wpłacić zagrać va-bank i liczyc na fuksa.

#473297 29/12/2005 15:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wpłacanie takich sum nie ma sensu.Lepiej nazbierać sobie więcej i wtedy wpłacać. Ja wpłacałem do bet-at-home po 20, 30 zł i teraz uważam, że lepiej nazbierać sobie 200-300zł i wtedy wpłacić zagrać va-bank i liczyc na fuksa.

grajac tak mozna szybko sie bankructwa dorobic, ja polecam pozbierac 140-200 zeta i korzystac z promocji u bukow od pierwszego depozytu, wplacic, obrocic i wyplacic czesc pieniedzy, a za reszte grac dalej i tak do tylu bukow az sie promocje skoncza


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1