|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Bardzo proszę o padanie w tym temacie najmniejszych mozliwych wpłat do bkuków netowych róznymi sposobami:kartą, przelewem...pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Bardzo proszę o padanie w tym temacie najmniejszych mozliwych wpłat do bkuków netowych róznymi sposobami:kartą, przelewem...pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> W Sportinbet nie ma minimalnej wpłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W Bet at home chyba rowniez.Pozdro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
W BetandWin- 40 zł, ale wypłata to 120 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A jak jest z GB ? Mam 20PLN na MB i wypadałoby gdzieś to wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
A jak jest z GB ? Mam 20PLN na MB i wypadałoby gdzieś to wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> do bet365 możesz to wpłącić(1 Euro min przez MB)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 156 |
Wpłacanie takich sum nie ma sensu.Lepiej nazbierać sobie więcej i wtedy wpłacać. Ja wpłacałem do bet-at-home po 20, 30 zł i teraz uważam, że lepiej nazbierać sobie 200-300zł i wtedy wpłacić zagrać va-bank i liczyc na fuksa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wpłacanie takich sum nie ma sensu.Lepiej nazbierać sobie więcej i wtedy wpłacać. Ja wpłacałem do bet-at-home po 20, 30 zł i teraz uważam, że lepiej nazbierać sobie 200-300zł i wtedy wpłacić zagrać va-bank i liczyc na fuksa. grajac tak mozna szybko sie bankructwa dorobic, ja polecam pozbierac 140-200 zeta i korzystac z promocji u bukow od pierwszego depozytu, wplacic, obrocic i wyplacic czesc pieniedzy, a za reszte grac dalej i tak do tylu bukow az sie promocje skoncza
|
|
|
Link skopiowany do schowka