|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Jak tobet liczy rezerwy taktyczne w EL? Jako podwójne punkty czy pojedyncze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
No i chociaż zwrot za orły...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
To co na dzisiaj?? Na fali Piraci czy jednak gospodarze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Ok Skoro Janowski i Klindt wybrali się na kwalifikacje do GP...to -4 na Pool to chyba jakiś żart...wprawdzie za klindta james wright( niby nikt ale jak ostatnio z Brummies jeździł z Swindon to 14pkt zdobył) no ale za janowskiego(RR) Monberg Stead(hahah) Jednym słowem jeśli Piraci nie doznają fali wypadków to nawet max Nicholsa dużo nie pomoże ---> -4 Pool w bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
Ok Skoro Janowski i Klindt wybrali się na kwalifikacje do GP...to -4 na Pool to chyba jakiś żart...wprawdzie za klindta james wright( niby nikt ale jak ostatnio z Brummies jeździł z Swindon to 14pkt zdobył) no ale za janowskiego(RR) Monberg Stead(hahah) Jednym słowem jeśli Piraci nie doznają fali wypadków to nawet max Nicholsa dużo nie pomoże ---> -4 Pool w bet365  czy rr to jest to samo co zz? w tej sytuacji w ilu biegach wystąpią poszczególni zawodnicy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Tak to to samo...tyle że RR bedzie chyba jednak za klindta a za Janowskiego Wright...tym nie mniej nie widzę tu zbytnio szans na wyrównaną walkę Monberga i Nicolsa z Holderem/Wardem/Wattem/Gafurowem średnia punktowa Swindon w tym składzie to niecałe 30pkt...a Piratów prawie 40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
Tak to to samo...tyle że RR bedzie chyba jednak za klindta a za Janowskiego Wright...tym nie mniej nie widzę tu zbytnio szans na wyrównaną walkę Monberga i Nicolsa z Holderem/Wardem/Wattem/Gafurowem średnia punktowa Swindon w tym składzie to niecałe 30pkt...a Piratów prawie 40  w tej sytuacji w ilu biegach mogą pojechać: Nichols Wright Monberg Stead Sedgmen Gathercole ???? -
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Nichols chyba tylko raz moze jako zwykła zz co do reszty chyba nie ma ograniczeń...pewnie 6 razy monberg i jeśli będzie mu szło to stead..nie wiem jak to jest jak gość jedzie więc co do ilości startów Wrighta to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
Nichols chyba tylko raz moze jako zwykła zz co do reszty chyba nie ma ograniczeń...pewnie 6 razy monberg i jeśli będzie mu szło to stead..nie wiem jak to jest jak gość jedzie więc co do ilości startów Wrighta to nie wiem czyli Nicols 5 czy 6 razy? to bardzo istotne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Jeśli będą znacznie przegrywali to zz plus 15 bieg i pewnie będzie 6 startów...ale to nigdy nie wiadomo na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Jeśli będą znacznie przegrywali to zz plus 15 bieg i pewnie będzie 6 startów...ale to nigdy nie wiadomo na 100% Że tak zapytam z ciekawości - co ma z/z do znacznego przegrywania? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nicholls pojedzie 4 swoje normalne starty plus ewentualnie 15 bieg.
Żadnej ZZ nie pojedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Nie ma czegoś takiego że może za innego pojechać jako zwykła rezerwa?? Ma wyższą średnia od Janowskiego więc za niego nie pojedzie to ok...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Jeśli będą znacznie przegrywali to zz plus 15 bieg i pewnie będzie 6 startów...ale to nigdy nie wiadomo na 100% Że tak zapytam z ciekawości - co ma z/z do znacznego przegrywania?  miałem na myśli zwykła rezerwę...nie ma możliwości żeby ten 6 bieg pojechał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jeśli będą znacznie przegrywali to zz plus 15 bieg i pewnie będzie 6 startów...ale to nigdy nie wiadomo na 100% Że tak zapytam z ciekawości - co ma z/z do znacznego przegrywania?  miałem na myśli zwykła rezerwę...nie ma możliwości żeby ten 6 bieg pojechał? Nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
no ok ale w zakładce od ligi angielskiej Rivaldinho pisał o tym że Nichols 6 razy pojedzie i też mi się wydawało że może 6 razy pojechać... dla mojego typu Pool -4 to nawet lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
pomylił się widocznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
pomylił się widocznie  To może to być kosztowna pomyłka...chociaż i w 5 over 9.5 powinien wykręcić
|
|
|
Link skopiowany do schowka