Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#47332 27/10/2003 21:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Witam.
Przed chwila natrafilem na tego 'buka'
Rozumiem, ze jest to cos w stylu betfair?
Widze, ze maja polska wersje jezykowa i wiele rzeczy podobnych do Expektu, czy podobnie jest z jakoscia?
www.parbet.com [parbet.com]
Jakies komentarze, ktos korzystal?

Bonus: Unibet
#47333 27/10/2003 22:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Nie podoba mi się, że pobierają 5% od wygranych netto.

#47334 02/11/2003 22:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
o co chodzi wystaw kursy badz bukmacherem albo zamow kursy domyslam sie ze chodzi tu o tak jakby zakladowa gielde.ktos oferuje kursy ze stawkami ktos je kupuje
1.az 5% pobiera parbet od wygranego zakladu
2.ile pobiera prowizji od przeslania karta do nich pieniedzy i od wyplacenia ewentualnych wygranych ?
3.jesli wystawiam na lay na x kurs 3,3-10 euro to kiedy wiem ze ktos wzial to za 10 a nie za 5 euro i czy wogle to wzial.jesli bedzie 1 albo 2 na ten mecz to co wtedy kto wygrywa i jesli juz to ile kto przegrywa ?
4.jakie ligi wogle wchodza w gre ?

czy ktos juz gral w ten sposob i jakie ma spostrzezenia na ten temat ?
czy ktos na podstawie praktycznego grania moze mi to przyblizyc

#47335 03/11/2003 00:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
phantom, poszukaj w temacie Betfair.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, ANZELMO, latajaca_holenderka, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,598 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1